Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Home

Microsoft Windows 11 Home

242,66 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821975
 • KW9-00638
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zyskaj nową perspektywę, kupując Windows 11 Windows 11 oferuje spokojną i kreatywną... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Home"

Zyskaj nową perspektywę, kupując Windows 11

Windows 11 oferuje spokojną i kreatywną przestrzeń, w której możesz znaleźć nowe doświadczenia dla swoich pasji. Od świeżego menu Start po nowe sposoby łączenia się z ulubionymi osobami, wiadomości, gry i treści - Windows 11 to miejsce, w którym możesz myśleć, tworzyć i wyrażać siebie w naturalny sposób.

Jeśli chcesz kupić Windwos 11, Blitzhandel24 oferuje Ci oczywiście jak zawsze najlepsze warunki - łącznie z błyskawiczną wysyłką kluczy licencyjnych pocztą!

Według Microsoftu, Windows 11 ma się ukazać pod koniec roku. Producent nie podał jeszcze dokładnej daty premiery, ale przekazał ukryte wskazówki dotyczące premiery 20 października 2021 roku.

Widok systemu Windows 11

Zwiększ swoją produktywność

Łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych aplikacji i wielozadaniowość dzięki takim narzędziom, jak układy migawkowe, pulpity i nowy, bardziej intuicyjny interfejs doku redo.

Nowe opcje łączności

Połącz się z bliskimi bezpośrednio z pulpitu dzięki Microsoft Teams. Zadzwoń lub porozmawiaj za darmo - bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz.

Połączenie z systemem Windows 11d563otUjOivEZ

Własna zawartość w systemie Windows 11

Dzięki Microsoft Edge i szerokiemu wyborowi widżetów szybko dotrzymuj kroku wiadomościom, informacjom i rozmowom.2 W nowym sklepie Microsoft Store łatwo znajdziesz interesujące Cię aplikacje i programy.
Ekran widżetów systemu Windows 11

1920_Panel08_Picture_Content_new

Czas na zabawę. W każdej chwili.

System Windows 11 przenosi gry na zupełnie nowy poziom dzięki grafice, która dorównuje prawdziwym grom.4 Odkryj swoją kolejną ulubioną grę dzięki usłudze Xbox Game Pass, która daje dostęp do ponad 100 wspaniałych gier (członkostwo sprzedawane oddzielnie).

1920_Panel10_Picture_Playtime_V2-alt

Jeden komputer dla nas wszystkich

Nowy system Windows 11 jest dostępny w szerokiej gamie urządzeń naszych partnerów, oferując najnowsze innowacje w dziedzinie dotyku, pióra i głosu. Więc można łatwo znaleźć najlepsze i najbardziej przystępne urządzenie dla Ciebie.

Jakie są nowe funkcje?

W Eksploratorze plików ikony są teraz mniejsze i mają ładniejszy wygląd. Przycisk wyciszania umożliwia centralne wyciszenie mikrofonu dla wszystkich aplikacji. Jest to przydatne, jeśli bierzesz udział w wideokonferencji i możesz mieć otwartych kilka aplikacji - wtedy mikrofon jest wyciszany centralnie. Inną nową funkcją systemu Windows 11 jest to, że jeśli pracujesz z zewnętrznymi monitorami na laptopie lub jeśli masz dwa monitory podłączone do komputera stacjonarnego, aplikacje będą ponownie otwierane dokładnie w tym samym miejscu, w którym były przed zamknięciem lub wyjściem. Jest to również znacząca poprawa w stosunku do systemu Windows 10.

Instalowanie aplikacji na Androida w Windows 11 - jakie są zalety?

Możesz przełączać się między telefonem komórkowym a komputerem stacjonarnym, ponieważ wtedy możesz instalować aplikacje, które znasz z telefonów z Androidem na Windowsie. Niektóre aplikacje są dostępne tylko dla systemu Android, ale nie dla Windows. Jest to więc kwestia praktyczna. Jest tylko jeden haczyk: użytkownicy iPhone'ów, czyli świat Apple, nie mają z tego korzyści, bo Apple ciągle wyłącza swoje aplikacje i chowa je za sztuczną ścianą w swoim sklepie z aplikacjami, że tak powiem.

Ważna uwaga:

Systemy Windows 10 i Windows 11 będą nadal działać równolegle. Windows 10 będzie wspierany do października 2025 roku. Jest to prawdopodobnie spowodowane również tym, że Windows 11 zwiększa wymagania sprzętowe. Jeśli Twój system nie jest gotowy na Windows 11, masz jeszcze kilka lat. Nawet jeśli nie podoba Ci się wygląd systemu Windows 11, możesz po prostu pozostać przy Windows 10. Nadal nie jest jasne, czy Microsoft będzie kontynuował wydawanie dwóch aktualizacji rocznie dla Windows 10. Tak czy inaczej, Windows 10 21H2 powinien być dostępny jesienią, a oczywiście codziennie będzie się pojawiać aktualizacja zabezpieczeń.

Wymagania systemowe

Procesor 1 Gigaherc (GHz) lub szybszy, z 2 lub większą liczbą rdzeni na zgodnym procesorze 64-bitowym lub SoC (System on a Chip)
Pamięć 4 GB RAM
Pamięć    64 GB lub większa pamięć
Oprogramowanie firmowe systemu UEFI, włączone dla bezpiecznego rozruchu
TPM    Trusted Platform Module (TPM) wersja 2.0
Karta graficzna    Karta graficzna kompatybilna z DirectX 12/WDDM 2.x
Wyświetlacz > 9 cali o rozdzielczości HD (720 p)
Połączenie z Internetem  Do skonfigurowania systemu Windows 11 Home wymagane jest konto Microsoft i połączenie z Internetem

 

Windows 11 Języki

Arabski (Arabia Saudyjska)
Bułgarski (Bułgaria)
Chiński (Chiny)
Chiński (Tajwan)
Chorwacki (Chorwacja)
Czeski (Republika Czeska)
Duński (Dania)
Niderlandzki (Holandia)
Angielski (Wielka Brytania)
Angielski (USA)
Estoński (Estonia)
Fiński (Finlandia)
Francuski (Francja)
Francuski (Kanada)
Niemiecki (Niemcy)
Grecki (Grecja)
Hebrajski (Izrael)
Węgierski (Węgry)
Włoski (Włochy)
Japoński (Japonia)

 

Koreański (Korea)
Łotewski (Łotwa)
Litewski (Litwa)
Norweski
Bokmål (Norwegia)
Polski (Polska)
Portugalski (Brazylia)
Portugalski (Portugalia)
Rumuński (Rumunia)
Rosyjski (Federacja Rosyjska)
Serbski (łac, Serbia)
Słowacki (Słowacja)
Słoweński (Słowenia)
Hiszpański (Hiszpania)
Hiszpański (Meksyk)
Szwedzki (Szwecja)
Tajski (Tajlandia)
Turecki (Turcja)
Ukraiński (Ukraina)

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Home"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany