Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 IoT Enterprise

Microsoft Windows 11 IoT Enterprise

760,50 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821998
 • MUU-00004
 • Ważny bezterminowo
 • EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 11 IoT Enterprise - najlepszy towarzysz systemu operacyjnego Wokół Windows 11 IoT... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 IoT Enterprise"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Windows 11 IoT Enterprise - najlepszy towarzysz systemu operacyjnego

Wokół Windows 11 IoT Enterprise można się spodziewać przemyślanego dalszego rozwoju z wieloma nowymi funkcjami i elementami. Dzięki temu można łatwo poprawić wrażenia użytkownika i zwiększyć własną wydajność. Ci, którzy chcą kupić Windows 11 IoT Enterprise, zapewnią sobie niezbędne dodatki w obszarach bezpieczeństwa, łączności i wartości dodanej. Pozwoli Ci to w pełni wykorzystać nowe treści i metody na każdym z Twoich urządzeń.

Windows 11 IoT Enterprise

Te nowe funkcje są dostępne w systemie Windows 11 IoT Enterprise

Przejście z Windows 10 na Windows 11 oznacza poważną zmianę, która fundamentalnie przekształca system operacyjny. Mimo braku nowych narzędzi do zarządzania w systemie Windows 11 IoT Enterprise, praca nad projektami stanie się znacznie bardziej dynamiczna. Dzięki temu można łatwo wykorzystać poniższe zalety i funkcje, aby ułatwić sobie pracę.

 • Podsystem dla graficznego interfejsu użytkownika Linus

Nowy interfejs graficzny Windows Subsystem for Linux jest jednym z najważniejszych elementów systemu Windows 11 IoT Enterprise. W przyszłości pozwoli to również na wykorzystanie różnych aplikacji GUI systemu Linux, na przykład do uruchomienia całościowego środowiska Linux. Oprócz narzędzi wiersza poleceń i narzędzi użytkowych można zaimplementować nowe obciążenia i przypadki użycia.

 • WLAN 6E i USB 4.0

Znaczną poprawę w zakresie kompatybilności oferuje USB 4.0. Ci, którzy sami chcą kupić Windows 11 IoT Enterprise, będą mogli w przyszłości skorzystać z tej ważnej zalety. Do tego, podobnie jak Wi-Fi 6E, dochodzi wsparcie dla urządzeń IoT, które mają korzystać z większej prędkości, a także lepszego zasięgu. Tak więc system Windows 11 został zauważalnie ulepszony.

 • Nowoczesny interfejs

Na uwagę zasługuje również zoptymalizowany i nowoczesny interfejs użytkownika. Windows 11 IoT Enterprise, na przykład, pojawia się w zupełnie nowej szacie graficznej, która ma emanować spokojem i pogodą ducha. To samo tyczy się nowych i świeżych dźwięków, które pozytywnie towarzyszą systemowi operacyjnemu. Dzięki temu jeszcze łatwiej odnaleźć się w systemie Windows 11 IoT Enterprise.

Maksymalna kompatybilność i znane procesy

Jeśli chodzi o wbudowane procesy, nie musisz się już martwić o takie rzeczy jak kompatybilność. W połączeniu z regularnymi aktualizacjami jakościowymi, funkcje są stale sprawdzane i w razie potrzeby ponownie kompleksowo uzupełniane. Ponieważ Windows 11 IoT Enterprise bazuje na tym samym fundamencie, co poprzednia wersja, nie są wymagane żadne poważne zmiany. Oznacza to, że w przyszłości możesz nadal polegać na doskonałej bazie danych i zapewnić sobie najlepszy system operacyjny. Z pewnością szybko przyzwyczaisz się do ulepszonego wyglądu i działania systemu Windows 11 IoT Enterprise.

Windows 11 IoT Enterprise

Oto jak Windows 11 IoT Enterprise staje się ulgą

Szczególnie dla administratorów systemów biznesowych warto w tym roku ponownie kupić nową wersję Windows 11 IoT Enterprise. Zarówno w przypadku istniejących sieci, jak i nowo projektowanych środowisk systemowych, jesteś po bezpiecznej stronie. Do codziennej pracy z naciskiem na wydajność i bezpieczeństwo istnieje więc niezawodne rozwiązanie. W szczególności referencja IoT umożliwia pełną obsługę wszystkich interfejsów użytkownika Windows.

W zastosowaniach operacyjnych Windows 11 IoT Enterprise staje się tym samym wszechstronnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o techniczną nowoczesność i aktualność. Dzięki regularnym aktualizacjom, nie musisz się martwić o potencjalne problemy i błędy techniczne. Dzięki systemowi Windows 11 IoT Enterprise użytkownik ma dostęp do najnowocześniejszego i w pełni kompleksowego rozwiązania do codziennego użytku.

Kup teraz Windows 11 IoT Enterprise i aktywnie oszczędzaj!

Jeśli również chcesz skorzystać z nowego systemu Windows 11 IoT Enterprise, możesz uzyskać od nas odpowiednie klucze produktu. Dzięki temu jesteś po bezpiecznej stronie, zarówno w małym formacie, jak i w przypadku większych wymagań. W ten sposób możesz zaktualizować swój system operacyjny i polegać na najnowszych aktualizacjach i bezbłędnych dodatkach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, oczywiście chętnie udzielimy Ci kompetentnego wsparcia i pomożemy w wyborze Twojej wersji.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 IoT Enterprise"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany