Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Pro N

Microsoft Windows 11 Pro N

363,60 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

  • 241821992
  • Win_11_P
  • Ważny bezterminowo
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 11 Pro N - innowacje w codziennym życiu zawodowym Wraz z Microsoft Windows 11 Pro N... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Pro N"

Windows 11 Pro N - innowacje w codziennym życiu zawodowym

Wraz z Microsoft Windows 11 Pro N dostępna jest nowa wersja, która jest dokładnie tym produktem, który nadaje się do profesjonalnego i wielowarstwowego wdrożenia. W porównaniu z tańszą wersją Home, w Windows 11 Pro N nie jesteś uzależniony od konta lokalnego, ale masz stałą elastyczność w działaniu. Oznacza to, że nowy system Windows można zainstalować również bez dostępu do Internetu. Jakie są jednak inne zalety Windows 11 Pro N i co dokładnie jest tu ważne?

Windows 11 Pro N

Praktyczne funkcje bezpieczeństwa w nowej konstrukcji

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo techniczne, system Windows znacznie się poprawił. W szczególności wersja Pro eliminuje liczne błędy, które przeszkadzały w bezproblemowym działaniu w poprzednich wersjach. Szczególnie w przypadku profesjonalnego zastosowania systemu, bezpieczeństwo odgrywa decydującą rolę. W systemie Windows 11 Pro N pojawiły się następujące nowe funkcje:

  • Windows Sandbox: testowanie i wypróbowywanie systemu Windows w środowisku wirtualnym.
  • Windows Bitlocker: Nowoczesna technologia szyfrowania dysków i urządzeń.
  • Windows Hyper-V: Uruchamianie innych systemów operacyjnych jako komputerów wirtualnych.
  • Funkcja zdalnego pulpitu: dostęp do komputerów bezpośrednio z odległości.

Zalety te są szczególnie istotne w przypadku własnej sieci składającej się z kilku urządzeń. Umożliwiają one znacznie lepszą współpracę i zrozumienie, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Sposób i realizacja współpracy cyfrowej zostały również wyraźnie wzmocnione w systemie Windows 11 Pro N dzięki ulepszonej integracji wideokonferencji. Można więc oczekiwać prawdopodobnie najbardziej wydajnego, nowoczesnego i technicznie precyzyjnego systemu Windows na rynku.

Więcej funkcji w systemie Windows 11 Pro N

Spojrzenie na wiele ulepszeń, które oferuje teraz Windows 11 Pro N, pokazuje przede wszystkim jeszcze bardziej przejrzystą strukturę. Dotyczy to na przykład nowego wzornictwa, które wyraźnie odróżnia się od swojego poprzednika i optymalnie uzupełnia Państwa procesy. To samo dotyczy ulepszonego sklepu Microsoft Store, w którym można znaleźć więcej funkcji i ważnych programów dodatkowych przydatnych w codziennym życiu.

Ale nie tylko w ogóle dla Windows 11, ale także z Windows 11 Pro N jest kilka nowych funkcji w porównaniu do innych wersji. Dotyczy to na przykład granicy pamięci roboczej. Podczas gdy wcześniej było to dławione do 128 GB, teraz możesz zainstalować do 2 TB pamięci RAM w swoim urządzeniu. Windows 11 Pro N obsługuje teraz także do dwóch pełnowartościowych procesorów. Z technicznego punktu widzenia pozwala to na znacznie większy komfort systemowy.

Windows 11

Różnica między systemami Windows Home i Pro

Mimo że omówiliśmy już najważniejsze aspekty, nadal istnieją pewne różnice między Windows 11 Pro N i Windows 11 Home N. Chociaż ogólny zakres funkcji i konstrukcja są podobne, nie dotyczy to wszystkich aspektów. W naszej tabeli jeszcze raz wyraźnie podkreśliliśmy najważniejsze szczegóły i przekazujemy Państwu nieco więcej informacji:

 

Windows 11 Home N

Windows 11 Pro N

Do konfiguracji wymagane jest konto Microsoft

Tak

Nie

Wirtualizacja Hyper-V

Nie

Tak

Firewall i ochrona sieci

Tak

Tak

Nowe szyfrowanie urządzeń BitLocker

Nie

Tak

Integracja z usługą Azure Active Directory

Nie

Tak

Wysoki poziom bezpieczeństwa systemu operacyjnego

                      Tak          

Tak

Pulpit zdalny jako funkcja podstawowa

Nie

Tak

Okres zintegrowanej konserwacji

24 miesiące

36 miesięcy


Kup teraz Windows 11 Pro N dla siebie

Jeśli i Ty szukasz systemu operacyjnego stworzonego do wydajnej pracy, Windows 11 Pro N jest właśnie właściwym wyborem. Podczas gdy ta wersja jest systemem bez zintegrowanego odtwarzacza multimedialnego, z Windows 11 Pro otrzymasz również wersję ze zintegrowanym odtwarzaczem multimedialnym. Więc sam zdecyduj, co jest dla Ciebie ważne w nowym systemie operacyjnym. Zapraszamy do zakupu klucza dla Windows 11 Pro N bezpośrednio u nas i zabezpieczyć się.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Pro N"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany