Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Pro N for Workstation

Microsoft Windows 11 Pro N for Workstation

954,83 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821995
 • HZV-00101
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 11 Pro N for Workstation - nowoczesność i wydajność Nowa wersja programu dla Windows... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Pro N for Workstation"

Windows 11 Pro N for Workstation - nowoczesność i wydajność

Nowa wersja programu dla Windows przekonuje wieloma ciekawymi funkcjami, nowym wyglądem i oczywiście różnorodnością wersji. Warto więc, aby firmy skorzystały z systemu Windows 11 Pro N for Workstation i przeniosły własną pracę na nowy poziom. Ale w jakich konkretnie aspektach ta wersja różni się od klasycznego Windows 11? Pokazujemy, kiedy Windows 11 Pro N for Workstation jest dla Ciebie opłacalny i na co należy zwrócić uwagę przy jego zakupie.

Windows 11 Pro N dla stacji roboczych

Idealny do pracy zoptymalizowanej pod kątem wydajności bezpośrednio w przedsiębiorstwie

Szczególnie w codziennej pracy ważna jest krótka prędkość ładowania oraz bezproblemowa realizacja. W systemie Windows 11 Pro N for Workstation wydajność i niezbędna efektywność są w centrum uwagi całego systemu operacyjnego. Szczególnie dla integracji urządzeń o wyższej podstawowej wydajności, ta wersja Windows 11 staje się bardzo dobrą podstawą.

Windows 11 Pro N for Workstation koncentruje się nie tylko na samych urządzeniach końcowych, ale oczywiście również na akcesoriach z nimi związanych. Podobnie jak w poprzedniej wersji, zintegrowane są oczywiście takie rozwiązania jak łączenie adapterów z SMB Direct. Dzięki temu Windows 11 obiecuje znaczną oszczędność czasu i wyraźnie większy komfort pracy. W połączeniu ze znacznym wzrostem wydajności pamięci i nowoczesnymi systemami danych, pozostajesz bezpieczny.

Wiele nowych funkcji dla systemu Windows 11 Pro N for Workstation

W systemie Windows 11 Pro N for Workstation nie trzeba daleko szukać nowych, ekscytujących funkcji. Nowy pasek zadań, zoptymalizowane menu kontekstowe, widżety czy Microsoft Store to dobre przykłady rozwoju systemu operacyjnego. Ponadto, te same systemy co wcześniej są nadal wspierane przez Microsoft, co oznacza, że nie ma nowych wyzwań dla Twojego przepływu pracy. W połączeniu z ulepszoną obsługą urządzeń dotykowych oraz integracją piór ekranowych, użytkownik pozostaje po bezpiecznej stronie. Dzięki temu Windows 11 Pro N for Workstation zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo jako system operacyjny do codziennej pracy.

Windows 11

Pomocne różnice w bezpośrednim porównaniu z wersją Home

Jeśli chodzi o porównanie systemów Windows 11 Home i Windows 11 Pro N for Workstation, widoczne są liczne różnice. Nie tylko przydatność dla potężnych urządzeń, ale także podstawowe funkcje wersji Pro zostały w ten sposób zachowane. Dzięki naszej poniższej tabeli można na pierwszy rzut oka zobaczyć, co oferuje Windows 11 Pro N for Workstation:

 

Windows 11 Home

Windows 11 Pro N
dla stacji roboczych

Do konfiguracji wymagane jest konto Microsoft

Tak

Nie

Wirtualizacja Hyper-V

Nie

Tak

Bezpośrednie wykrywanie utraconych urządzeń

Tak

Tak

Istniejący App Locker

Nie

Tak

Integracja z usługą Azure Active Directory

Nie

Tak

Kontrola rodzicielska i aktywna ochrona

                      Tak           

Tak

Pulpit zdalny jako funkcja podstawowa

Nie

Tak

Okres zintegrowanej konserwacji

24 miesiące

36 miesięcy


Dzięki systemowi Windows 11 Pro N for Workstation przejście między pracą w domu a pracą w biurze stało się znacznie łatwiejsze. Dzięki wykorzystaniu chmury możliwe jest rozpoczęcie pracy na miejscu i kontynuowanie jej w domu. Nie dotyczy to tylko urządzeń z systemem Windows 11 Pro N for Workstation. Zachowuje również połączenie z inną wersją, a nawet z systemami z Windows 10.

Kup teraz nowy system Windows 11 Pro N for Workstation

Jeśli chodzi o szybką i płynną pracę biurową, system Windows 11 Pro N for Workstation jest zazwyczaj najłatwiejszym wyborem. Połączenie ogromnej szybkości i niezbędnego bezpieczeństwa dla Twoich danych sprawia, że nowy system operacyjny to prawdziwa ulga. Wokół wersji biznesowej bez Media Playera nie musisz się już martwić o brak zasobów. Dzięki temu możesz pracować elastycznie i dynamicznie przez cały czas.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Pro N for Workstation"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany