Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 7 Home Premium SP1

52,06 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 969646021
 • GFC-02729
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Dla wszystkich wymagających użytkowników domowych, Microsoft oferuje optymalny system... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 7 Home Premium SP1"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

 

Dla wszystkich wymagających użytkowników domowych, Microsoft oferuje optymalny system operacyjny z Windows 7 Home PremiumSP1. W porównaniu do swojego poprzednika Windows Vista posiada wiele ulepszeń. Oprócz ekskluzywnej zawartości, składającej się z wielu programów multimedialnych, istnieją funkcje zwiększające wydajność interfejsu użytkownika oraz w obszarze bezpieczeństwa.

Windows 7 Home Premium: Lepszy przegląd i większa wydajność

Dzięki systemowi Windows 7 Home Home Premium, Microsoft oferuje system operacyjny, który wyróżnia się nowoczesnym interfejsem użytkownika, nowymi funkcjami i innymi uproszczeniami. Na przykład, deweloperzy dostarczyli wiele programów takich jak WordPad i Paint z paskiem menu wstążki. Z tego powodu masz stale do dyspozycji ważne narzędzia, dzięki którym Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna. Na przykład, za pomocą funkcji Multi-Touch można narysować na ekranie dotykowym obraz Paint wieloma palcami jednocześnie. Dzięki systemowi Windows 7 Home Premiumnie jesteś już ograniczony przez Sidebar i w każdej chwili możesz umieszczać widżety na swoim pulpicie.

Dzięki nowemu DirectX 11, Twój system zostanie również ulepszony pod względem wydajności. Zapewnia to system Windows Home 7 Premium z niezbędną obsługą nawet złożonych procesów graficznych bez problemów. Szybkość systemu operacyjnego, który jest znacznie szybszy niż jego poprzednik Windows Vista, jest uderzająco pozytywna.

Przejrzysta administracja i szybka nawigacja

Repertuar nowych funkcji w Microsoft Windows7 Home Premiumjest ogromny: Aby zoptymalizować wydajność systemu i interfejs użytkownika, Microsoft zintegrował Centrum Bezpieczeństwa, które monitoruje stan zapory ogniowej i skanera antywirusowego. Program rejestrujący błędy dostarcza również szczegółowe raporty o problemach. Dzięki ulepszonemu wyszukiwaniu w systemie Windows będziesz w przyszłości poruszać się szybciej i dokładniej. Wirtualny folder Windows 7 Home Premiumzapewnia również szybki dostęp do danych w tzw. bibliotekach. Oprócz obsługi dotykowej, tworzenie sieci domowych jest teraz o wiele bardziej intuicyjne.

Microsoft WindowsHome Premiumobsługuje HDTV, jak również zapis i odtwarzanie płyt DVD. Wraz z zakupem otrzymasz również Windows Media Center, Media Player i niektóre gry. Niektóre zbędne funkcje paska zadań i eksploratora nie są już włączone do celów optycznych.

Wyłączny dostęp dla większego bezpieczeństwa

W systemie Windows 7 Home Premiummasz możliwość wykorzystania uwierzytelniania biometrycznego, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć swój komputer. Funkcji tej używa się albo do ogólnego dostępu do systemu operacyjnego, albo do zwiększenia praw niektórych użytkowników. Za pomocą białej listy programy systemowe w systemie Microsoft Windows7 Home Premiumotrzymują uprawnienia administracyjne podczas ich uruchamiania, co eliminuje potrzebę dalszego potwierdzania. Dodatkowe, regularne aktualizacje zapewniają aktualność i bezpieczeństwo komputera.

Wymagania systemowe

Istnieją wymagania systemowe, które należy spełnić, aby prawidłowo uruchomić system operacyjny Windows 7 Home Premium. Jeśli nie spełnisz tych wymagań, nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać potencjału tego systemu operacyjnego. Jeśli chcesz uruchomić Windows 7 Home Premium, potrzebujesz

 • 1 GHz lub szybszy procesor 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
 • 1 GB RAM (32-bitowy)/ 2 GB RAM (64-bitowy)
 • 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym (32 bity)/20 GB (64 bity)
 • Urządzenie graficzne DirectX 9 ze sterownikiem wyświetlacza Windows Model 1.0 lub wyższy

Upewnij się, że spełniasz wszystkie te wymagania systemowe. W przeciwnym razie nie będzie można uzyskać dostępu do wszystkich funkcji tego systemu operacyjnego.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online systemu Microsoft Windows7 Home PremiumSP1
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.
 • Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucz produktu (etykieta COA).
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 7 Home Premium SP1"
5 lis 2019

Empfehlung

Alles perfekt, rasche Abwicklung und Download.

29 lis 2017

Toller Service, top Produkt , immer wieder gern

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany