Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 8.1 Pro

113,47 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964605
 • FQC-06980
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Co kilka RokuMicrosoft wprawia nas w zakłopotanie wraz z wydaniem nowego systemu... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 8.1 Pro"

 

Co kilka RokuMicrosoft wprawia nas w zakłopotanie wraz z wydaniem nowego systemu operacyjnego Windows. Ponieważ systemy operacyjne Windows są powszechnie używane i uważane za najlepsze systemy operacyjne do wyboru, zawsze istnieje nieunikniony szum przed każdym wydaniem. System Windows 7 zdawał się naprawiać wszystko, co poszło źle z systemem Windows Vista. Podczas gdy Vista była znana jako bardzo innowacyjna, było wiele problemów. Niemniej jednak, nie możemy zaprzeczyć, że nadał nam on wiele nowych cech. Po udoskonaleniu wszystkich głównych aspektów systemu Windows Vista przez Windows 7, Microsoft zdecydował się na wydanie nowej wersji swojego systemu operacyjnego - Windows 8, który jest również bardzo innowacyjny i ogólnie dobrze przyjęty.

Niemniej jednak system Windows 8 miał swój udział w problemach, na co opinia publiczna wcześniej zwróciła uwagę. Na szczęście Microsoft jest firmą, która słucha swoich użytkowników, więc postanowili oni rozwiązać wszystkie te małe problemy poprzez wydanie aktualizacji - Windows 8.1.

Opis

Windows 8.1 pozwala doświadczyć tego, co najlepsze w obu światach, jeśli chodzi o pracę i grę. Wszyscy wiemy, że możemy albo po prostu pracować, albo grać cały czas. Dlatego ważne jest, aby znaleźć optymalny punkt pomiędzy nimi, a system Windows 8.1 dokładnie na to pozwala. Z niewielką pomocą systemu Windows 8.1 możesz jednocześnie łączyć się, tworzyć, odkrywać, grać i pracować, a także czerpać z tego przyjemność. Jeśli nadal używasz systemu Windows XP / Vista / 7, być może nadszedł czas na aktualizację do wersji Windows 8.1 i poznanie wszystkich jego innowacji.

Właściwości

Ponieważ Windows 8.1 jest zasadniczo zaktualizowaną wersją systemu operacyjnego Windows 8, nie będziemy mówić o standardowych i znanych nam wszystkim funkcjach systemu Windows, takich jak nowy projekt graficzny i nowy pasek zadań. Zamiast tego porozmawiamy o małych rzeczach, które mają na celu ułatwienie codziennych zadań, jak również twojego życia.

Czasami małe rzeczy mają tendencję do robienia wielkiej różnicy, a Windows 8.1 robi właśnie to. Dlatego dziś będziemy rozmawiać o najlepszych nowych funkcjach, które można wypróbować w systemie Windows 8.1.

Łatwiejsze korzystanie z komputera stacjonarnego

Kiedy pojawił się Windows 8, użytkownicy byli oburzeni, ponieważ nie wiedzieli, jak uzyskać dostęp do najbardziej podstawowych funkcji, jakie posiadał wcześniej jakikolwiek system operacyjny Windows. W systemie Windows 8.1 możesz łatwo nawigować poprzez Właściwości> Nawigacja, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań na pulpicie. Znajdziesz tam narzędzia, które pozwolą Ci zacząć bezpośrednio na pulpicie. Przycisk Start uruchomi ekran z wszystkimi aplikacjami, można wyłączyć aktywne narożniki ("Hot Corners") i wiele innych.

Większa wydajność i wielozadaniowość

Jeśli coś nie do końca działa na tablecie, to nie znaczy, że nie będzie działać na komputerze. Przynajmniej tak jest w przypadku 8.1. System Windows 8 zmagał się z wielozadaniowością, a użytkownicy nie byli pod wrażeniem ani zadowoleni z możliwości uruchamiania przez system operacyjny wielu aplikacji w tym samym czasie. W systemie Windows 8.1 możesz teraz uruchamiać i odtwarzać trzy lub więcej programów jednocześnie, a także decydować, ile miejsca na ekranie zajmuje każda aplikacja.

Nowe ustawienie dla interfejsu użytkownika

W systemie Windows 8 trzeba było kilkakrotnie kliknąć, aby przejść przez panel sterowania, jeśli chciało się dokonać jakiejkolwiek zmiany. Było to dość frustrujące dla użytkowników. Dzięki systemowi Windows 8.1 można łatwo uzyskać dostęp do menu ustawień komputera i w mgnieniu oka ustawić wszystko, co jest potrzebne do dostosowania ustawień do własnych potrzeb.

Lepsze poradnictwo z samouczkami

System Windows 8 przyniósł wiele innowacji, takich jak Charm Bars, Live Tiles i Active Corners, ale nie wyjaśnił odpowiednio użytkownikom, jak te funkcje działają. W przypadku systemu Windows 8.1 już po pierwszym zalogowaniu się otrzymasz pełną prezentację każdej funkcji!

Nowe aplikacje

Z tym systemem operacyjnym otrzymasz standardowe aplikacje, z których wszyscy korzystaliśmy wcześniej, takie jak Alarm, Rejestrator dźwięku, Skanowanie i Kalkulator. Aplikacje te nie wymagają specjalnego wprowadzenia. Jednakże, masz również dostęp do jeszcze większej ilości nowych aplikacji, takich jak aplikacja Eat & Drink, która jest wypełniona przepisami i szczegółami dotyczącymi różnych dań, a Health & Fitness pomoże Ci uzyskać ciało i zdrowie w formie.

Surfuj szybciej za pomocą przeglądarki Internet Explorer 11

Jeśli jesteś częstym użytkownikiem Internetu, prawdopodobnie wiesz, że wszyscy żartują z Internet Explorera, ponieważ jest on powolny i nie reaguje. Większość ludzi powie Ci, że ta przeglądarka jest dobra tylko do pobierania Mozilli lub Google Chrome. Mogło tak być w przeszłości, ale już nie. Internet Explorer 11 został zaprojektowany tak, aby wszystko działało płynnie i szybko na nawet najbardziej wymagających stronach internetowych. Posiada również nowy tryb widoku do czytania, który sprawia, że czytanie artykułów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Łatwy dostęp do chmury za pomocą SkyDrive

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swoich plików na dowolnym Urządzenie, z przyjemnością dowiesz się, że system Windows 8.1 jest wyposażony w SkyDrive, który umożliwia przechowywanie wszystkich plików i łatwy dostęp do nich z dowolnego innego Urządzeniew późniejszym czasie.

Wymagania systemowe

Jeśli korzystasz już z innej wersji systemu operacyjnego Windows, to prawdopodobnie wiesz, że zawsze istnieją minimalne wymagania, które Twoja maszyna powinna spełniać, aby system operacyjny działał prawidłowo.

Jeśli chcesz używać systemu Windows 8.1, potrzebujesz

 • Procesor. 1 Gigahertz (GHz)* lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
 • RAM. 1 gigabajt (GB) (32-bitowy) lub 2 GB (64-bitowy)
 • Miejsce na dysku twardym. 16 GB (32 bity) lub 20 GB (64 bity)
 • Karta wideo. Urządzenie graficzne Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

Upewnij się, że spełniasz te wymagania przed zakupem kopii systemu Windows 8.1.

Zakres dostawy:

Microsoft Windows1 Pro, 32/64bit, Multilanguage

 • Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji systemu Microsoft Windows8.1 Pro.
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 8.1 Pro"
7 sty 2018

Schnell geliefert - sehr schnelle Antwort bei Fragen - Super - Gerne wieder

War etwas skeptisch - Aber alles Super - Download hat geklappt - Aktivierung ohne Propleme - Also nur emphelenswert - Gut und Günstuig wie man so schön sagt .

15 gru 2017

alles super gelaufen

schnelle Lieferung, schneller download, immer wieder

13 gru 2017

super schnelle lieferung, schneller Download, gerne wieder

super schnelle lieferung, schneller Download, gerne wieder

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany