Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 8.1 Strona główna

94,85 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964604
 • WN7-00651
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Szybkość i niezawodność to powody wielkiego sukcesu obecnego systemu operacyjnego... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 8.1 Strona główna"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

 

Szybkość i niezawodność to powody wielkiego sukcesu obecnego systemu operacyjnego Windows 7, a następna generacja systemu Windows została wynaleziona na nowo - z zupełnie nowym dotykowym interfejsem użytkownika i dla nowej generacji urządzeń. Poznaj nowy sposób korzystania z palców, dotyku oraz myszy i klawiatury, nowy sposób przeglądania stron internetowych oraz nowy sposób wykonywania codziennych czynności za pomocą aplikacji. Odkryj system Windows w zupełnie nowy sposób!

Aplikacje dla Windows 8.1: doskonała interakcja

Przeglądaj Windows Store w poszukiwaniu interesujących i popularnych aplikacji, które pomogą Ci w codziennych zadaniach i doświadczą, jak inteligentnie ze sobą współpracują: Aplikacje Windows wymieniają między sobą informacje, aby ułatwić Ci osiągnięcie celów aplikacje są aktualizowane za pośrednictwem Windows Store. Sklep oferuje możliwość osobistych rekomendacji. Dzięki systemowi Windows 8, użytkownicy mogą przenosić swoje aplikacje i ustawienia pomiędzy wieloma komputerami, co ułatwia ich testowanie. Dla programistów, Windows 8 oferuje unikalne możliwości niezależne od platformy.

Internet Explorer 10: Mniej przeglądarki, większy komfort

Jego siłą jest powściągliwość: dzięki Internet Explorerowi 10 cały ekran jest poświęcony temu, co dla Ciebie najważniejsze - stronom internetowym. Nawigacja w obrębie stron internetowych lub obsługa przeglądarki mogą być wykonywane łatwo i wygodnie za pomocą palca lub myszy. Możesz łatwo przypiąć swoje ulubione strony do menu Start, które znajduje się tuż obok aplikacji.Internet Explorer 10 jest przeznaczony specjalnie dla urządzeń z systemem Windows 8. Sprzętowa akceleracja IE obiecuje szybkie i płynne wyświetlanie stron internetowych. Pulpit Windows wykorzystuje ten sam moduł renderowania i wysokowydajnego skryptowania. Przeglądarka została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną wydajność, która pozwoli Ci na szybsze surfowanie oraz sprawi, że Twoje filmy i grafika będą wyglądać i czuć się płynniej, bezpieczniej, pewniej i pewniej. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak SmartScreen i Tracking Protection, doskonale współpracują z systemem Windows, zapewniając większe bezpieczeństwo i prywatność, a nadchodzący system operacyjny obsługuje zarówno architekturę układów x86, jak i ARM. Producenci chipów, tacy jak AMD, Intel, NVIDIA, Qualcomm i Texas Instruments ogłosili już wstępne plany współpracy z firmą Microsoft.

Cechy:

 • Nowy wygląd ekranu startowego: Menu Start systemu Windows zostaje zastąpione przez konfigurowalny, skalowalny, pełnoekranowy widok aplikacji.
 • Płytki z powiadomieniami: Użytkownicy otrzymują na pierwszy rzut oka najnowsze informacje o swoich aplikacjach.
 • Naturalne i łatwe przełączanie pomiędzy aktywnymi aplikacjami.
 • Aplikacje można łatwo i wygodnie umieścić na boku ekranu, zmniejszyć lub powiększyć.
 • Aplikacje wykorzystują HTML5 i JavaScript, aby jak najlepiej wykorzystać wydajność komputera.
 • Optymalizacja dotykowa dla szybkiego surfowania: W połączeniu z akceleracją sprzętową i jeszcze większą mocą przeglądarki Internet Explorer 10.

Wymagania systemowe

Jeśli korzystasz już z innej wersji systemu operacyjnego Windows, to prawdopodobnie wiesz, że zawsze istnieją minimalne wymagania, które Twoja maszyna powinna spełniać, aby system operacyjny działał prawidłowo.

Jeśli chcesz używać systemu Windows 8.1, potrzebujesz

 • Procesor: 1 Gigahertz (GHz)* lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
 • Pamięć RAM: 1 gigabajt (GB) (32 bity) lub 2 GB (64 bity)
 • Miejsce na dysku twardym: 16 GB (32 bity) lub 20 GB (64 bity)
 • Karta graficzna: urządzenie graficzne Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM

Upewnij się, że spełniasz te wymagania.

Zakres dostawy:

Microsoft Windows1 Home, 32/64bit, Multilanguage

 • Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji systemu Microsoft Windows8.1 Home.
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 8.1 Strona główna"
5 lis 2019

Empfehlung

Alles perfekt, rasche Abwicklung und Download.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany