Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows Server Remote Desktop Services 2016 User CAL, RDS CAL, Client Access License

Microsoft Windows Server Remote Desktop Services 2016 User CAL, RDS CAL, Client Access License

285,04 zł * 523,01 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820503
 • 760947036295
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Buy User CAL Dostęp do graficznych... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server Remote Desktop Services 2016 User CAL, RDS CAL, Client Access License"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 Buy User CAL

Dostęp do graficznych pulpitów i aplikacji Windows jest możliwy nie tylko bezpośrednio na miejscu. Dzięki usłudze Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAListnieje również wiele możliwości zdalnej kontroli i pracy nad niezwykle elastycznym rozwiązaniem. Ale jakie dokładnie są zalety usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL dla zwiększenia bezpieczeństwa technicznego?

Odpowiednie licencje dostępu do systemu


Aby korzystać z usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CALna istniejącym serwerze Windows, wymagane są odpowiednie licencje dostępu. Klasyczne licencje serwerowe nie są w tym momencie wystarczające, dlatego przy zakupie dodatkowych licencji należy zwrócić uwagę na przydział do serwera. W tym miejscu należy również dokonać rozróżnienia między CAL-ami Użytkownika i CAL-ami Urządzenia.

Zawarte w tej ofercie CAL-y użytkowników mogą być przypisane dokładnie do jednego użytkownika. Pozwala to użytkownikowi na elastyczną pracę oraz dostęp do ustawień i serwera z różnych urządzeń. Dzięki temu wszystkie dane na serwerze mogą być zmieniane w najkrótszym możliwym czasie, co pozwala na zachowanie kontroli nad strukturami i aplikacjami w każdym momencie.

Większe bezpieczeństwo dzięki odpowiedniej licencji


Aplikacja Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CALumożliwia aktywację wszystkich istniejących usług dla użytkownika, na przykład w celu wydrukowania zapisanych plików lub dostosowania ich przechowywania. Liczba podłączonych Urządzeniajest tutaj nieistotna, więc osoba z dostępem może zawsze mieć dostęp do funkcji i aplikacji w postaci Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL. W ten sposób ustawienia wokół licencji są wyspecjalizowane dla jednej osoby, dzięki czemu osoby trzecie nie mają dostępu do zawartości serwera. Większe bezpieczeństwo jest na tej podstawie prawie niemożliwe.

Zalety Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL


Prosta administracja własnymi systemami serwerowymi Ustrukturyzowany
dostęp przez jedną osobę Maksymalne bezpieczeństwo dzięki
przejrzystej identyfikowalności Przejrzysty przegląd istniejących
zadań Możliwość stosowania z określonymi licencjami i łatwego dostosowania Jedn


orazowyzakup dla stałej ochrony serwerów

Kup odpowiednie usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CALteraz

Dzięki ofertom dostępnym w naszym sklepie nie jest trudno wybrać odpowiedni Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL. Upraszcza to spersonalizowaną administrację serwera i sprawia, że cały proces zmian jest uporządkowany i zrozumiały. W połączeniu z odpowiednią licencją, można zakupić usługę Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL, aby rozpocząć pracę z systemem w ciągu kilku minut i polegać na wysokiej jakości. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie nowoczesnej i zorientowanej na cel administracji serwerowej.

Co jest naprawdę ważne

 

Czym dokładnie są CAL?

CAL to chronione komputerowo systemy zaopatrzenia i wspomagania cyklu życia. W ten sposób można uzyskać dostęp do serwera w celu dokonywania zmian i zwracania bacznej uwagi na bezpieczeństwo aplikacji. W zależności od wyboru Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2016 User CAL, istnieją różne funkcje do wykorzystania.

Jak długo licencja pozostaje ważna?

Nie ma ustalonego terminu na licencje, które oferujemy. Raz zakupione licencje mogą być używane na stałe bez konieczności ponownego płacenia w odstępach miesięcznych lub rocznych. Dzięki CAL-om o wiele łatwiej jest utrzymać własne bezpieczeństwo.

Jak pasuje do siebie CAL i licencja?

Aby skorzystać z udanej aplikacji, należy wybrać odpowiednie CAL-y dla danego serwera. Na przykład, istnieje specjalna licencja na system Windows Server 2016, która pozwala na pełne wykorzystanie nabytych systemów w późniejszym czasie.

 

Zakres dostawy:

Usługi Microsoft Remote Desktop Services 2016 Użytkownik CAL, 1 CAL

Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.

Instrukcja łatwego montażu.

Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucz produktu (etykieta COA).

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server Remote Desktop Services 2016 User CAL, RDS CAL, Client Access License"
23 paź 2020

Top Abwicklung, gerne wieder.

Alles bestens, top Ware, Key authentisch, Aktivierung erfolgreich.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany