Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows Server Remote Desktop Services 2019, 1 User CAL, RDS CAL, Client Access License

340,87 zł * 909,53 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820502
 • 100595-DE
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Niedrogie połączenia telefoniczne dla użytkowników systemu Windows 2019 Remote Desktop Services... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Server Remote Desktop Services 2019, 1 User CAL, RDS CAL, Client Access License"

Niedrogie połączenia telefoniczne dla użytkowników systemu Windows 2019 Remote Desktop Services


Tak zwane usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CALsą licencjami wymaganymi do obsługi zdalnego serwera Microsoft Windows2019 Remote Server, które pozwalają Tobie i Twoim pracownikom na dostęp do serwera Windows 2019 z dowolnej liczby systemów klienckich. Usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CALmożna nabyć w blitzhandel24 na absolutnie najlepszych warunkach. Jak zawsze, z błyskawiczną wysyłką kluczy licencyjnych przez e-mail.


Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CALdla dostępu do serwera Windows 2019


Aby korzystać ze zdalnego serwera Windows 2019, potrzebne są dwa różne rodzaje licencji. Z jednej strony rzeczywista licencja na serwer Windows, z drugiej strony tzw. licencje dostępu klienta, w skrócie: CAL. CALs z kolei są oferowane przez Microsoft w dwóch wariantach. Z jednej strony, licencje powiązane z użytkownikami, które pozwalają dokładnie jednemu użytkownikowi na dostęp do indywidualnego środowiska zdalnego pulpitu z dowolnej liczby komputerów. Z drugiej strony, połączenia CAL-y związane z urządzeniami, które umożliwiają kilku użytkownikom dostęp do systemu z jednego urządzenia klienckiego. Usługa Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CALstanowi zatem atrakcyjną opcję dla operacji biurowych, na przykład tam, gdzie pracownicy często zmieniają swoje stacje robocze.


Połączenia użytkownika dla starszych wersji Windows Server


W przypadku starszych wersji Microsoft WindowsServer nie jest możliwe użycie CAL-ów użytkownika do uzyskania dostępu do aktualnego Windows Server 2019. Tak więc podczas aktualizacji należy zakupić również nowe CAL-y. Z drugiej strony, Microsoft umożliwia dostęp do starszych wersji Microsoft WindowsServer z Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CAL. Oznacza to, że możesz kupić Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CALmoże być również użyteczny, jeśli obecnie używasz starszej wersji Windows Server. Dzięki wcześniejszemu zakupowi nowszych CAL-ów użytkownika, późniejsza aktualizacja jest jeszcze łatwiejsza.


Nie wiesz jeszcze, czy chcesz kupić Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CAL? Czy masz pytania dotyczące różnicy między wywołaniami użytkownika i urządzenia? Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Po prostu bezpośrednio tutaj na stronie internetowej poprzez czat lub oczywiście telefonicznie i mailowo. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc!


Czym są usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CAL?


Model licencyjny Microsoft dla systemów serwerowych przewiduje, że klienci kupują licencję nie tylko na sam serwer, ale także na zarejestrowanych użytkowników lub komputery. Połączenia CAL użytkowników umożliwiają dostęp do środowiska pracy zdalnej serwera Microsoft Windowsdokładnie jednemu użytkownikowi z dowolnej liczby urządzeń.


Dla kogo są przydatne usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CAL?


Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CALsą szczególnie przydatne w firmach, w których pracownicy mają dostęp do serwera Windows z różnych stacji roboczych. Nie ma znaczenia, czy są to cienkie klienty, Urządzeniamobilne czy klasyczne komputery stacjonarne. Z drugiej strony, jeśli Twoi współpracownicy uzyskują dostęp do środowiska zdalnego pulpitu z mniejszej liczby stacji roboczych, przydatny może być zakup urządzeń połączonych z CAL-ami. Możliwa jest również praca mieszana, w której łączy się zalety użytkownika i urządzenia CAL.


Dlaczego potrzebne są usługi Microsoft WindowsServer Remote Desktop Services 2019 User CAL?


Model licencyjny Microsoft wprowadza obowiązek zakupu tzw. licencji Client Access. Bez Device CALUżytkownika lub Device CALnie możesz używać swojego Zdalnego Serwera Pulpitu Windows w sensowny sposób.

 

Microsoft WindowsServer 2019 Remote Desktop Services / Microsoft WindowsServer 2019 Terminal Server jest integralną częścią Windows Server 2019, tzn. licencja Windows Server 2019 jest wymagana dla każdej zainstalowanej kopii oprogramowania serwera.

Do korzystania z protokołu Remote Desktop Protocol / Terminal Services serwera Windows 2019 wymagane są następujące licencje:

 • Licencja na serwer Windows 2019
 • Windows Server 2019 CAL (na użytkownika lub na urządzenie)
 • Windows Server 2019 Terminal Server CAL (na użytkownika lub na urządzenie)

Udzielanie licencji na dostęp do oprogramowania serwerowego
Oprócz Windows CAL lub Core CAL, jeśli chcesz uruchomić sesję Windows, musisz zakupić Windows Server 2019 Terminal Server CAL (TS-CAL) dla każdego użytkownika lub Urządzenie. Sesja Windows oznacza sesję, podczas której oprogramowanie serwera udostępnia graficzny interfejs użytkownika na Urządzenie(poprzez komponent TS oprogramowania serwera lub za pomocą innej technologii).

Client Access License (CAL)
Każde urządzenie RDP CAL umożliwia jednemu Urządzenie(używanemu przez dowolnego użytkownika) uruchomienie sesji Windows na jednym z serwerów. Każde RDP User CAL pozwala użytkownikowi (za pomocą dowolnego Urządzenie) na uruchomienie sesji Windows na jednym z serwerów. W tym samym czasie co oprogramowanie serwerowe można korzystać z kombinacji CAL-ów urządzeń RDP i CAL-ów użytkowników RDP, co oznacza, że serwer licencyjny może zarządzać obydwoma trybami.

Z technicznego punktu widzenia na jednym serwerze terminali można skonfigurować zarówno CAL-y urządzeń, jak i CAL-y użytkowników. W zakładce "Konfiguracja usług terminalowych - Ustawienia serwera - Licencjonowanie" tryb licencjonowania można ustawić na Per User lub Per Urządzenie. Sesje Windows nie są dozwolone w trybie Pro Server.

Nie potrzebujesz RDP CAL, jeśli łączysz się z sesją z jedną konsolą lub korzystasz z mirroringu. Sesja konsoli jest sesją Windows, która jest uruchamiana z określonej głównej klawiatury i urządzenia wyświetlającego (lub podobnych urządzeń peryferyjnych).

 

Zakres dostawy:

Oryginalny produkt Key Cal dla Remote Desktop Services 2019 User CALpełna wersja

Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.

Instrukcja łatwego montażu.

Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucz produktu (etykieta COA).

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Server Remote Desktop Services 2019, 1 User CAL, RDS CAL, Client Access License"
23 paź 2020

Sehr gut!

Super Ware, schnelle Lieferung. JEDERZEIT gerne wieder!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany