Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials

1632,23 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 969646153
 • 4849MNM
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows Small Business Server 2011 Essentials to bardzo przyjazny dla użytkownika system... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials"


Windows Small Business Server 2011 Essentials to bardzo przyjazny dla użytkownika system operacyjny zaprojektowany specjalnie dla małych firm. Cena jest również okazyjna ze względu na liczne funkcjonalności, takie jak integracja z pakietem Office 365, łatwy do zainstalowania zdalny dostęp oraz szereg dodatków rozszerzających funkcjonalność. Nowe udoskonalenia w Windows SBS 2011 Essentials zmieniły sposób, w jaki wiele małych firm korzysta z sieci Windows. Wprowadzono ważne zmiany, które miały istotny wpływ na firmy i ekspertów IT.

Kopia zapasowa danych
Administratorzy serwerów mogą w łatwy sposób zarządzać i konfigurować funkcje serwera za pomocą pulpitu. Tworzenie kopii zapasowych jest jedną z najtrudniejszych konfiguracji. Ponieważ małe firmy zazwyczaj nie potrzebują kanału światłowodowego, systemu iSCSI Targeting ani innych rozwiązań pamięci masowej na poziomie przedsiębiorstwa, tworzenie kopii zapasowych jest łatwe. Musisz po prostu stworzyć zewnętrzny dysk USB, który będzie służył jako urządzenie do tworzenia kopii zapasowych. Następnie wystarczy wybrać pliki, które chcesz utworzyć kopię zapasową i stworzyć preferowany lub najbardziej efektywny harmonogram tworzenia kopii zapasowych.

Centralne składowanie
Oprócz prostego tworzenia kopii zapasowych danych, Windows Small Business Server 2011 Essentials oferuje również scentralizowaną pamięć masową. Foldery serwerowe mogą być wykorzystywane do przechowywania plików przechowywanych na urządzeniach użytkownika w centralnej lokalizacji. Efektem tego jest tworzenie współdzielonych folderów na serwerze Windows SBS 2011 Essentials Server. Gdy system operacyjny jest zainstalowany, domyślnie tworzone są trzy foldery: Kopie zapasowe komputerów użytkowników, firm i klientów. Dlatego każdy użytkownik utworzony w systemie Windows Small Business Server 2011 Essentials posiada osobny folder.

Zdalny dostęp do Internetu
Zdalny dostęp do Internetu to kolejna doskonała funkcja w Windows Small Business Server 2011 Essentials. Kreator jest przeznaczony do wykonywania wszystkich operacji, zwłaszcza jeśli chodzi o udostępnianie zasobów serwera, takich jak współdzielone drukarki, foldery i pliki, użytkownikom w dowolnym miejscu i czasie. Kreator poprowadzi Cię najpierw przez konfigurację routera i w ciągu kilku minut dostęp zdalny zostanie całkowicie skonfigurowany. Następnym krokiem jest ustawienie organizacji zewnętrznych nazw domen: połączenie z publicznym Internetem. Jest to również cudownie skuteczny i prosty proces. Jeśli firma ma już określoną nazwę domeny, można jej używać. Alternatywnie, możesz użyć kreatora do wyszukania dostawców usług hostingowych, których używasz lub którzy mogą dostarczyć Ci darmową spersonalizowaną nazwę domeny bezpośrednio od firmy Microsoft (kończąc na .microsoft.com).

Pozwala to na dostęp do sieci Windows Small Business Server 2011 Essentials z Urządzeniezewnętrznego. Zdalni użytkownicy Internetu mogą po prostu kliknąć link poprzez portal logowania Microsoft SSB 2011 Essentials. Pamiętaj, że łącze posiada szyfrowanie SSL. Pozwala to użytkownikom na dostęp do różnych zasobów w sieci, klikanie na linki biznesowe oraz pobieranie i wysyłanie plików. Ponadto, administratorzy mogą łatwo dostosować organizację zdalnego dostępu do strony internetowej z deski rozdzielczej, po prostu ustawiając logo marki organizacji lub tło dla użytkowników po zalogowaniu.

Wymagania systemowe:

 • Procesor: Quad Core 2 GHz x64 (64-bitowy) lub szybszy
 • Ram (pamięć główna): minimum 8 GB (zalecane 10 GB)
 • Powierzchnia magazynowa: 120 GB
 • Napęd DVD ROM
 • Karta sieciowa: 10/100 Karta Ethernet
 • Monitor i adapter wideo: adapter do monitorów SVGA (Super VGA) o rozdzielczości co najmniej 1024 x 768.
 • Urządzenie sieciowe: Zapora ogniowa lub urządzenie routera, które obsługuje IPv4 Nat
 • Połączenie internetowe
 • Modem faksowy dla usług faksowych

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz produktu do aktywacji online Microsoft Small Business Server 2011 Essentials.
- Liczba licencji: 25
CAL- Zweryfikowane łącze szybkiego pobierania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie.


- Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
- Instrukcja łatwego montażu.Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows Small Business Server 2011 Essentials"
23 paź 2020

alles super

Alles bestens gelaufen. Jederzeit gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany