Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Word 2007

Microsoft Word 2007

81,63 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822332
 • 059-06118
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Witamy w programie Microsoft Office Word 2007 , wchodzącym w skład wersji 2007 systemu... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Word 2007"

Witamy w programie Microsoft Office Word 2007, wchodzącym w skład wersji 2007 systemu Microsoft Office. Microsoft Office Word 2007 to potężny program autorski, który daje Ci możliwość tworzenia i udostępniania dokumentów dzięki połączeniu kompleksowego zestawu narzędzi do pisania z łatwym w użyciu interfejsem Microsoft Office Fluent.

Microsoft Office Word 2007 pomaga pracownikom informacji tworzyć profesjonalnie wyglądające treści szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki wielu nowym narzędziom możesz szybko składać dokumenty z predefiniowanych części i formatów, a także tworzyć i publikować blogi bezpośrednio w programie Word. Ulepszona integracja z Microsoft Office SharePoint Server 2007 i nowe formaty plików oparte na XML sprawiają, że Microsoft Office Word 2007 jest idealnym wyborem do tworzenia zintegrowanych rozwiązań zarządzania dokumentami.

Ten dokument zawiera przegląd programu Microsoft Office Word 2007, skupiając się na nowych i ulepszonych funkcjach. Pokazuje również Microsoft Office Word 2007 w działaniu, aby zademonstrować nowe, ekscytujące funkcje.

 • Diagramy SmartArt i nowy silnik diagramów pomagają nadać dokumentom profesjonalny wygląd. Wspólne tworzenie wykresów i diagramów za pomocą arkusza kalkulacyjnego Microsoft Office Excel 2007 i oprogramowania graficznego do prezentacji Microsoft Office PowerPoint 2007 nadaje dokumentom, arkuszom kalkulacyjnym i prezentacjom spójny wygląd.
 • Pisz i publikuj blogi bezpośrednio z programu Word, korzystając ze znanego interfejsu programu Word, aby tworzyć wpisy z obrazkami, rozbudowanym formatowaniem, sprawdzaniem pisowni i wieloma innymi funkcjami. Publikuj swoje blogi z Worda w wielu popularnych serwisach blogowych, w tym Microsoft Office SharePoint Server 2007, MSN Spaces, Blogger, TypePad, Community Server i wielu innych.
 • Equation Builder pomaga tworzyć edytowalne równania matematyczne przy użyciu prawdziwych symboli matematycznych, gotowych równań i automatycznego formatowania.
 • Licznik słów na żywo śledzi liczbę słów w dokumencie podczas pisania i jest zawsze widoczny w interfejsie Office Fluent programu Microsoft Office Word 2007.

Nie da się ominąć edytora tekstu Word - najpóźniej w swoim życiu zawodowym najprawdopodobniej będziesz miał z nim do czynienia. Choć jesteś przeciwnikiem monokultury, Word od Microsoftu jest standardem - a jeśli potrafisz go używać w sposób czysty i efektywny, oszczędzasz czas. Właśnie dlatego powinieneś jak najwcześniej zapoznać się z wersją programu Microsoft Word 2007.

Od skrótów klawiaturowych i naciskania myszy
W programie Word istnieją skróty klawiaturowe, które są naprawdę przydatne, ponieważ możesz trzymać rękę na klawiaturze i nie musisz sięgać do myszy. Prawy przycisk myszy ma również wiele zalet. Rozdział o skrótach klawiaturowych pasuje tematycznie do początku, oczywiście. Przekonasz się jednak, że znaczenie skrótów klawiaturowych wzrasta w trakcie intensywnego korzystania z programu Word i być może będziesz chciał przeczytać ten rozdział ponownie po zapoznaniu się z innymi.

Przypisy i przypisy końcowe w Microsoft Word 2007
Podstawą pisania prac naukowych jest możliwość prześledzenia przebiegu badań. Dlatego tak wiele rzeczy, jak to tylko możliwe, jest poparte inną literaturą naukową i cytatami. Są one wtedy podawane w przypisach - inni lubią przypisy końcowe (choć obecnie raczej rzadko).

Szablony formatów - zgodność, która jest niezwykle ważna
Wygląd dokumentu może się później zmienić, jeśli zajdzie taka potrzeba - nagle wymagany jest określony rozmiar czcionki, a odstępy między marginesami powinny być zupełnie inne. Jeśli pracowałeś już z arkuszami stylów, to dzięki programowi Microsoft Word 2007 nie będzie to stanowiło problemu, a praca będzie trwała 10 minut.
W arkuszach stylów określasz wygląd poszczególnych elementów tekstu (nagłówków, podtytułów, obszarów tekstowych, cytatów itd.) Za pomocą kilku kliknięć możesz zmienić wygląd całego dokumentu.
Wiele funkcji programu Microsoft Word 2007 opiera się na umiejętnym wykorzystaniu szablonów formatów, np. (prawie) automatyczny spis treści.

Spis treści w mgnieniu oka
Nie, nie musisz osobiście przenosić ręcznie numerów stron do spisu treści. Wystarczy, że powiesz komputerowi, gdzie ma umieścić spis treści, a on zajmie się liczeniem. Dodawane są strony lub całe rozdziały? Wystarczy dwa kliknięcia, aby zaktualizować spis treści. Przed wydrukowaniem lub ponownym otwarciem pliku Word i tak robi to sam.

Indeks - Index
Często spotykany na końcu literatury technicznej - alfabetyczny wykaz różnych słów, które mogą być interesujące. Dzięki temu możesz szybko zobaczyć, gdzie dane słowo występuje w całym tekście.

Obrazkiz podpisami w Microsoft Word 2007
Obrazki są często używane w pracach naukowych - dlatego sensowne jest automatyczne numerowanie obrazków i podpisów. Można z nich później tworzyć katalogi obrazów. To samo dotyczy tabel lub diagramów

Indeks obrazów/indeks tabel
Masz wiele obrazów - wtedy indeks obrazów może być korzystny. Podobnie jak spis treści, często umieszcza się go na początku dokumentu, bezpośrednio po spisie treści.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Word 2007

 • Windows 10     
 • Windows 8 i 8.1     
 • Windows 7     
 • Windows Vista      
 • Windows XP
 • Pamięć 256 MB RAM lub więcej
 • Dysk twardy 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Procesor Procesor 500 MHz lub wyższy      
Właściwości: "Microsoft Word 2007"
Aplikacje Office:
Word
Rok:
2007
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Word 2007"
Aplikacje Office:
Word
Rok:
2007
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Word 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany