Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Word 2007

Microsoft Word 2007

81,45 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822332
 • 059-06118
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Witamy w programie Microsoft Office Word 2007 , wchodzącym w skład wersji 2007 systemu... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Word 2007"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Witamy w programie Microsoft Office Word 2007, wchodzącym w skład wersji 2007 systemu Microsoft Office. Microsoft Office Word 2007 to potężny program autorski, który daje Ci możliwość tworzenia i udostępniania dokumentów dzięki połączeniu kompleksowego zestawu narzędzi do pisania z łatwym w użyciu interfejsem Microsoft Office Fluent.

Microsoft Office Word 2007 pomaga pracownikom informacji tworzyć profesjonalnie wyglądające treści szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki wielu nowym narzędziom możesz szybko składać dokumenty z predefiniowanych części i formatów, a także tworzyć i publikować blogi bezpośrednio w programie Word. Ulepszona integracja z Microsoft Office SharePoint Server 2007 i nowe formaty plików oparte na XML sprawiają, że Microsoft Office Word 2007 jest idealnym wyborem do tworzenia zintegrowanych rozwiązań zarządzania dokumentami.

Ten dokument zawiera przegląd programu Microsoft Office Word 2007, skupiając się na nowych i ulepszonych funkcjach. Pokazuje również Microsoft Office Word 2007 w działaniu, aby zademonstrować nowe, ekscytujące funkcje.

 • Diagramy SmartArt i nowy silnik diagramów pomagają nadać dokumentom profesjonalny wygląd. Wspólne tworzenie wykresów i diagramów za pomocą arkusza kalkulacyjnego Microsoft Office Excel 2007 i oprogramowania graficznego do prezentacji Microsoft Office PowerPoint 2007 nadaje dokumentom, arkuszom kalkulacyjnym i prezentacjom spójny wygląd.
 • Pisz i publikuj blogi bezpośrednio z programu Word, korzystając ze znanego interfejsu programu Word, aby tworzyć wpisy z obrazkami, rozbudowanym formatowaniem, sprawdzaniem pisowni i wieloma innymi funkcjami. Publikuj swoje blogi z Worda w wielu popularnych serwisach blogowych, w tym Microsoft Office SharePoint Server 2007, MSN Spaces, Blogger, TypePad, Community Server i wielu innych.
 • Equation Builder pomaga tworzyć edytowalne równania matematyczne przy użyciu prawdziwych symboli matematycznych, gotowych równań i automatycznego formatowania.
 • Licznik słów na żywo śledzi liczbę słów w dokumencie podczas pisania i jest zawsze widoczny w interfejsie Office Fluent programu Microsoft Office Word 2007.

Nie da się ominąć edytora tekstu Word - najpóźniej w swoim życiu zawodowym najprawdopodobniej będziesz miał z nim do czynienia. Choć jesteś przeciwnikiem monokultury, Word od Microsoftu jest standardem - a jeśli potrafisz go używać w sposób czysty i efektywny, oszczędzasz czas. Właśnie dlatego powinieneś jak najwcześniej zapoznać się z wersją programu Microsoft Word 2007.

Od skrótów klawiaturowych i naciskania myszy
W programie Word istnieją skróty klawiaturowe, które są naprawdę przydatne, ponieważ możesz trzymać rękę na klawiaturze i nie musisz sięgać do myszy. Prawy przycisk myszy ma również wiele zalet. Rozdział o skrótach klawiaturowych pasuje tematycznie do początku, oczywiście. Przekonasz się jednak, że znaczenie skrótów klawiaturowych wzrasta w trakcie intensywnego korzystania z programu Word i być może będziesz chciał przeczytać ten rozdział ponownie po zapoznaniu się z innymi.

Przypisy i przypisy końcowe w Microsoft Word 2007
Podstawą pisania prac naukowych jest możliwość prześledzenia przebiegu badań. Dlatego tak wiele rzeczy, jak to tylko możliwe, jest poparte inną literaturą naukową i cytatami. Są one wtedy podawane w przypisach - inni lubią przypisy końcowe (choć obecnie raczej rzadko).

Szablony formatów - zgodność, która jest niezwykle ważna
Wygląd dokumentu może się później zmienić, jeśli zajdzie taka potrzeba - nagle wymagany jest określony rozmiar czcionki, a odstępy między marginesami powinny być zupełnie inne. Jeśli pracowałeś już z arkuszami stylów, to dzięki programowi Microsoft Word 2007 nie będzie to stanowiło problemu, a praca będzie trwała 10 minut.
W arkuszach stylów określasz wygląd poszczególnych elementów tekstu (nagłówków, podtytułów, obszarów tekstowych, cytatów itd.) Za pomocą kilku kliknięć możesz zmienić wygląd całego dokumentu.
Wiele funkcji programu Microsoft Word 2007 opiera się na umiejętnym wykorzystaniu szablonów formatów, np. (prawie) automatyczny spis treści.

Spis treści w mgnieniu oka
Nie, nie musisz osobiście przenosić ręcznie numerów stron do spisu treści. Wystarczy, że powiesz komputerowi, gdzie ma umieścić spis treści, a on zajmie się liczeniem. Dodawane są strony lub całe rozdziały? Wystarczy dwa kliknięcia, aby zaktualizować spis treści. Przed wydrukowaniem lub ponownym otwarciem pliku Word i tak robi to sam.

Indeks - Index
Często spotykany na końcu literatury technicznej - alfabetyczny wykaz różnych słów, które mogą być interesujące. Dzięki temu możesz szybko zobaczyć, gdzie dane słowo występuje w całym tekście.

Obrazkiz podpisami w Microsoft Word 2007
Obrazki są często używane w pracach naukowych - dlatego sensowne jest automatyczne numerowanie obrazków i podpisów. Można z nich później tworzyć katalogi obrazów. To samo dotyczy tabel lub diagramów

Indeks obrazów/indeks tabel
Masz wiele obrazów - wtedy indeks obrazów może być korzystny. Podobnie jak spis treści, często umieszcza się go na początku dokumentu, bezpośrednio po spisie treści.

Wymagania systemowe dla programu Microsoft Word 2007

 • Windows 10     
 • Windows 8 i 8.1     
 • Windows 7     
 • Windows Vista      
 • Windows XP
 • Pamięć 256 MB RAM lub więcej
 • Dysk twardy 1 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Procesor Procesor 500 MHz lub wyższy      
Właściwości: "Microsoft Word 2007"
Aplikacje Office:
Word
Rok:
2007
System Operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Word 2007"
Aplikacje Office:
Word
Rok:
2007
System Operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Word 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany