Infolinia 0800 702813
 
MindManager 14

MindManager 14 Windows

340,09 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820978
 • 0734135131543
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Mindjet MindManager 14, Windows   MindManager to oprogramowanie do mapowania... więcej

Informacje o produkcie "MindManager 14 Windows"

Mindjet MindManager 14, Windows

 

MindManager to oprogramowanie do mapowania myśli, które pomaga w wizualnym uchwyceniu, uporządkowaniu, zaplanowaniu i nadaniu priorytetów Twoim pomysłom - szybko, inteligentnie i bez wysiłku. Zrób to wszystko - od stworzenia strony internetowej do opracowania biznesplanu - łatwo i z łatwością metodą "przeciągnij i upuść".

Mindjet MindManager jest produktem dla jednego użytkownika i zawiera wersję desktopową dla systemu Windows (wersja 14) jako zakupioną licencję.
 

Nowość w Mindjet Mindmanager 14 dla Windows:

 • Inteligentne budżetowanie i prognozowanie
 • Zwiększone przeciąganie i upuszczanie
 • Uproszczone tworzenie zadań
 • Indeks mapy rozszerzonej

 

Opis produktu MindManager:

MindManager jest idealnym narzędziem do mapowania umysłu dla zwiększenia wydajności. Niezależnie od tego, czy tworzysz biznesplan, czy też tworzysz nową stronę internetową, wszechstronne mapy umysłu zapewniają funkcjonalność potrzebną do planowania i realizacji Twoich projektów. Wykorzystaj swój potencjał jeszcze lepiej z MindManagerem.

Z MindManagerem, możesz:

 • Zwiększ swoją indywidualną produktywność. Uporządkuj swoje pomysły w jednym widoku. Dzięki temu można w mgnieniu oka zobaczyć połączenia i wyciągnąć wnioski.
 • Zapewnij sukces swojemu projektowi. Wizualizacja poszczególnych aspektów planu projektu. Zachowaj ten przegląd i pokaż każdy szczegół w jego kontekście.
 • Przyspieszenie procesów decyzyjnych. Analiza wizualna pozwala natychmiast zobaczyć, jak zmiany wpływają na budżety, prognozy i plany biznesowe.

Wizualne środowisko pracy

Zobaczyć to zrozumieć. Mind Maps to wirtualne tablice dla Twoich najlepszych pomysłów i idealne do innowacyjnego myślenia. Przechwytywanie, porządkowanie i nadawanie priorytetów swoim pomysłom po prostu metodą "przeciągnij i upuść". Dodaj więcej szczegółowych informacji w postaci obrazów, hiperłączy, załączników i notatek.

Narzędzia planowania projektu

Wcielajcie swoje pomysły w życie. Ustal priorytety, zasoby, harmonogramy i zależności na mapach, aby ocenić swoje planowanie i określić wymagania. Przeglądaj harmonogramy w widoku mapy lub wykresu Gantta, aby udoskonalić harmonogram i uzyskać zgodę wszystkich zainteresowanych stron.

Narzędzia finansowe i analityczne

Niech mówią liczby. Zautomatyzowane obliczenia zapewniają jasne decyzje dotyczące budżetów, prognoz i uzgodnienia portfeli. Dodając liczby i formuły do oddziałów MindManagera, możesz od razu zobaczyć wyniki what-if scenarios. Oceniaj rekomendacje strategiczne za pomocą analizy 2x2, w tym szablonów SWOT i matryc ryzyka kontra nagrody. Można nawet utworzyć wiele widoków analizy na jednej mapie.

Współpracuje z Twoimi aktualnymi narzędziami

Oszczędzaj swój czas. Zorganizuj swoją pracę w MindManager, a następnie eksportuj dane do swoich codziennych narzędzi. MindManager jest kompatybilny z większością popularnych aplikacji Microsoft Office i Apple, w tym Outlook i Entourage. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz MindManager dla Windows i MindManager dla Mac.

Nowa wersja dla systemu Windows

MindManager zawiera MindManager 14 dla Windows. Dzięki nowym funkcjom, takim jak ulepszone formuły obliczeniowe i zoptymalizowany indeks mapy, MindManager jest bardziej elastyczny i wydajny niż kiedykolwiek.

Nowe funkcje

MindManager dla Windows od dawna jest rozwiązaniem z wyboru dla burzy mózgów, strukturyzowania informacji i planowania projektów. Teraz Mindjet MindManager 14 dla Windows jeszcze bardziej ułatwia dodawanie treści, pracę z bogatymi mapami oraz opracowywanie prezentacji i szczegółowych planów strategicznych. Znacznie zwiększyliśmy również możliwości analizy ilościowej, dzięki czemu można tworzyć i obliczać szczegółowe budżety, sporządzać prognozy i analizować portfolia, a także wykonywać wiele innych zadań.

Inteligentne tworzenie budżetu i prognoz

Za pomocą MindManagera dla Windows można teraz zdefiniować formuły i zastosować je do oddziałów na całej mapie, dzięki czemu od razu widać, jak zmiany będą wpływać na liczby. W przeciwieństwie do popularnych programów arkuszy kalkulacyjnych, Mindjet umożliwia łatwe przeciąganie i upuszczanie zawartości lub stosowanie filtrów w celu szybkiego wykonywania wizualnych analiz typu "co-jeśli". Nowa funkcja Smart Fill pozwala na określenie koloru właściwości oddziału za pomocą wartości liczbowej. Ułatwia to identyfikację możliwości i problemów, np. gdy budżet jest nadmiernie wykorzystany lub konieczne są dalsze inwestycje.

Dzięki nowej funkcji formuły, obliczone właściwości gałęzi osiągają nowy wymiar. Od tej pory obsługiwane są nawet złożone formuły z kilkoma funkcjami i operatorami. Możesz w prosty sposób edytować i prezentować dane oraz definiować wiele obliczonych właściwości gałęzi dla dowolnej gałęzi na mapie.

Efektywne planowanie projektów

Dzięki uproszczonemu tworzeniu zadań, plany projektu można opracować w krótkim czasie. Dodawanie szczegółów zadań, edycja terminów realizacji i aktualizacja statusu pracy bezpośrednio na mapie.

Używaj map i widoków Gantta do przeglądania priorytetów, harmonogramów i zasobów. Następnie realizujemy projekty bezpośrednio z Microsoft Project w Microsoft SharePoint (za pomocą MindManager Server) lub Mindjet ProjectDirector.

Uproszczone tworzenie map

Przeciągnij i upuść ważną zawartość z pulpitu lub dowolnego systemu plików (np. plików Mindjet) na swoje mapy. Teraz możesz również przeciągać i upuszczać pocztę elektroniczną, zadania i kontakty bezpośrednio z Microsoft Outlook do planów projektu lub wykresów organizacyjnych.

Szybsza nawigacja na skomplikowanych mapach

Dzięki indeksowi mapy możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, posortowane według markerów, hiperłączy, załączników, notatek, itp. Czy musisz wyświetlić listę wszystkich załączników w krótkim czasie, czy też musisz sprawdzić wszystkie wzory, które zawierają kluczowe wskaźniki Twojego projektu? Indeks pozwala na łatwe poruszanie się po wszystkich ważnych treściach w celu ich sprawdzenia.

Lepsze podejmowanie decyzji

Dzięki widokom analizy 2x2 i metodycznej burzy mózgów można skrócić proces podejmowania decyzji w firmie. Użyj burzy mózgów, aby opracować kreatywne rozwiązania złożonego problemu. Oceń proponowane rozwiązania w matrycy "ryzyko a nagroda" i wybierz najlepsze warianty.

Nowe narzędzia do prezentacji z ulepszonymi funkcjami powiększania i przesuwania podczas prezentacji ułatwiają dostosowanie informacji do danej grupy docelowej i tym samym wyraźne określenie celów strategicznych.

Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi narzędziami

Import danych z programu Microsoft Word i projektu Eksport danych do programów Word, Project, PowerPoint, SWF, PDF, w postaci obrazów lub stron internetowych. MindManager dla Windows może również integrować się z Microsoft Outlook i Microsoft SharePoint (ale tylko w połączeniu z MindManager Server, wcześniej Mindjet On-Premise).

 

Wymagania systemowe:

Windows

Obsługiwane systemy operacyjne:

 • Microsoft® Windows® w wersji 8.1, 32-bitowej i 64-bitowej*.
 • Microsoft® Windows® 8, wersje 32-bitowe i 64-bitowe*.
 • Microsoft® Windows® 7, wersje 32-bitowe i 64-bitowe* (zawiera Service Pack 1, wydanie z lutego 2011 r.)
 • Microsoft Windows XP® SP3, wersja 32-bitowa

Wymagania systemowe:

 • IBM lub kompatybilny procesor Pentium® (minimum 1 GHz)
 • Minimum 1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB+)
 • 580 MB miejsca na dysku twardym
 • SVGA (1024 x 768 / co najmniej 16-bitowe kolory)
 • Microsoft .NET 4.0 lub wyższy

Dodatkowe wymagania dla niektórych funkcji:

 • Microsoft Office Professional 2003, 2007, 2010 lub 2013
 • Microsoft Project® 2003, 2007, 2010 lub 2013*.
 • Microsoft SharePoint 2010 Enterprise, Standard and Foundation Server oraz Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) 2007 z parkietem głosowym i środowiskiem wieloserwerowym
 • Microsoft Internet Explorer® 8.0 lub wyższy
 • Mozilla® Firefox® 9.0 lub wyższy
 • Google Chrome™ 16.0 lub wyższy
 • Adobe® Acrobat® 9.2 lub wyższy
 • Adobe Flash® Player 10 lub wyższy
 • Szerokopasmowe połączenie internetowe

* Microsoft Office® w wersji 32-bitowej zalecany do pełnej integracji z pakietem Office Dla 64-bitowej wersji Microsoft Office® obsługiwane są tylko funkcje importu i eksportu.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MindManager 14 Windows"
27 paź 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany