Infolinia 0800 702813
 

Moho Pro 13.5

1700,05 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822190
 • MOHOPRO135ENFULP
 • Ważny bezterminowo
 • EN | DE | FR | ES | RU | JP
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Moho Pro jest idealny dla profesjonalistów, którzy szukają bardziej wydajnej alternatywy do... więcej

Informacje o produkcie "Moho Pro 13.5"

Moho Pro jest idealny dla profesjonalistów, którzy szukają bardziej wydajnej alternatywy do tworzenia wysokiej jakości animacji! Ożyw swoje projekty animacji!

Zawiera wszystkie funkcje MOHO DEBUT, plus:

 • Smart Bones™, Bone Constraints, wsparcie FBX dla twórców gier Unity™, import plików Photoshopa.
 • Interpolacja odbiciowa, sprężysta i zataczająca.
 • Wiązanie mediów w czasie rzeczywistym, osobny proces renderowania, animacja podglądu, przesunięcie głębi.
 • Akceleracja GPU, zagnieżdżone elementy sterujące warstwami, flexi-binding.
 • Regulowane źródło cząsteczek, zwiększona głębia ostrości, skryptowanie, kompozycje warstw.
 • Elastyczne możliwości importu i eksportu HD, warstwy poprawek, Shy Bones.Moho_Animation

Najbardziej zaawansowany system olinowania 2D

System takielunku Moho jest intuicyjny i szybki. Możesz stworzyć własne figury w ciągu kilku minut! Bez trudu twórz szkielety ludzi, zwierząt i innych stworzeń lub obiektów, które chcesz animować. Praca z kinematyką przyszłości i kinematyką odwrotną. Ustawiaj kości docelowe, dodawaj kości pinezek dla specjalnej kontroli, animuj hierarchię, dodawaj ograniczenia, dodawaj automatyczną kompresję i rozciąganie do każdej kości, kopiuj animacje i wklejaj je relatywnie między różnymi postaciami o podobnych szkieletach i nie tylko Odkryj, dlaczego system riggowania Moho jest "tajną bronią" wielu artystów!

 

Moho_Animation2

Narzędzia do rysowania zoptymalizowane pod kątem animacji

Unikalny system wektorów w Moho jest zoptymalizowany pod kątem animacji i riggingu, dzięki czemu kształty są zawsze spójne podczas ruchu. Dzięki narzędziom wektorowym Moho możesz rysować bezpośrednio w programie. Możesz także dodać pędzle i efekty, aby łatwo osiągnąć naturalne rezultaty. Wszystko może być animowane: Krzywizna, szerokość linii, ekspozycja, profile krzywych, ścieżki, maski, gradienty, krycie, kolory punktów.... Elastyczne narzędzia Moho pozwolą Ci animować w dowolnym stylu!

 

 

Smart Bones przez Moho Pro 13.5

Moho_Animation3

Smart Bones to rewolucyjny sposób na tworzenie figur dokładnie takich, jakie chcesz. Stawy twoich figur będą się wyginać bez zniekształceń. Możesz także użyć kości inteligentnych jako dźwigni kontrolnych 

animować mimikę twarzy, obroty twarzy, a nawet obroty całego ciała! Najlepsze jest to, że są one niezwykle łatwe do skonfigurowania. Po prostu wybierz kość, którą chcesz zamienić w Smart Bone, utwórz dla niej akcję i animuj elementy w wybrany przez siebie sposób. Teraz za każdym razem, gdy będziesz animować tę kość, cała reszta będzie poruszać się dokładnie tak, jak zaplanowałeś!

 

  

Moho_Animation4

Kości witruwiańskie (nowość w Moho 13.5)

Animowanie zniekształceń i złożonych akcji jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Kości witruwiańskie, zainspirowane rysunkiem człowieka witruwiańskiego Da Vinci, to nowy, potężny sposób na usztywnienie postaci. Intuicyjny system V-bone pozwala na naprzemienne stosowanie różnych rysunków i zestawów kości. Na przykład możesz mieć różne głowy, z których każda ma swój własny kontroler. Albo te same kończyny w różnych perspektywach. Dzięki Vitruvian Bones możesz je grupować i spontanicznie animować, po prostu przechodząc od jednej do drugiej. Zastosuj je na dowolnej części ciała, a nawet przełączaj się między zupełnie różnymi ciałami! To unikalne podejście ułatwia tworzenie postaci o sztywnych kształtach, które mają urok tradycyjnej animacji.

 

Moho_Animation5

Importuj pliki Photoshopa

Twórz ilustracje w swoim ulubionym programie: Photoshopie, Clip Studio Paint, Procreate lub innym, który preferujesz, a następnie zapisz swoje dzieło jako PSD i zaimportuj je do Moho. Wszystkie warstwy już tam są i mogą być edytowane i animowane!

 

 

Automatyczne tworzenie siatek i siatek quadów, aby animować dokładnie tak, jak chcesz! (Nowość w Moho 13.5)

Siatki mają teraz większe możliwości i są łatwiejsze w użyciu. Po prostu narysuj szczegóły, które chcesz animować, a Moho zrobi resztę! Dzięki nowym Kwadratom możesz animować swoje dzieła w prawdziwej perspektywie, przypisując im po prostu czteropunktowy kształt. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo ożywić twoje bitmapowe ilustracje, obrazy i rysunki wektorowe! Nowe siatki otwierają cały świat możliwości.

Zautomatyzuj swoje animacje dzięki fizyce, cząsteczkom i dynamice

Twórz złożone, realistyczne animacje w mgnieniu oka! Dzięki silnikowi fizyki zamień swoją scenę w grawitacyjny plac zabaw. Po prostu wciśnij play i zobacz, jak przedmioty i postacie odbijają się i reagują na swoje ruchy. Stwórz deszcz, dym, trawę, stada ptaków, tłumy lub cokolwiek, co sobie wyobrazisz. Potężny system cząsteczek w Moho pozwala na łączenie go z wszystkimi narzędziami animacji, aby osiągnąć dokładnie taki efekt, jaki chcesz. Dodaj dynamiki swoim postaciom i stwórz automatyczne podążanie za uszami, ogonami, antenami, ubraniami lub czymkolwiek, co chcesz animować. Po prostu poruszaj postacią, a dynamika zrobi resztę za ciebie!

Ożyw swoje sceny za pomocą nowej Dynamiki Wiatru! (Nowość w Moho 13.5)

Wiatr jest najnowszym dodatkiem do potężnych i łatwych w użyciu narzędzi fizycznych Moho! Przejmij całkowitą kontrolę nad siłą, kierunkiem i turbulencjami wiatru, by w ciągu kilku minut ożywić swoje sceny. Daj swoim tłom i postaciom nowe życie dzięki Wind Dynamics!

Przejmij pełną kontrolę nad swoją animacją dzięki osi czasu, trybowi graficznemu i wielu trybom interpolacji

Kontroluj każdy szczegół swojej animacji dzięki głębokiej i łatwej w użyciu osi czasu Moho. Dostosuj tryb interpolacji, aby uzyskać dokładnie taki czas, jaki chcesz: Smooth, Step, Easy In/Out i wiele innych. Twórz cykle dla każdego kanału, animację addytywną, ustawiaj interwały, aby animować do 2s, 3s lub dowolnej liczby klatek. Z łatwością twórz naturalne ruchy dzięki funkcjom interpolacji Bounce i Elastic. Edytuj swoją animację za pomocą trybu graficznego i wiele więcej! Oś czasu Moho jest intuicyjna, przejrzysta i potężna!

Przestrzeń i kamera w pełnym 3D

Użyj przestrzeni roboczej 3D Moho, aby umieszczać i obracać w niej swoje warstwy. Następnie przesuń kamerę, aby łatwo stworzyć efekt wielu płaszczyzn. Masz pełną kontrolę nad wyglądem swoich warstw z opcją automatycznego utrzymywania wizualnego rozmiaru warstw, które przesuwasz w 3D. Importuj obiekty 3D ze swojego ulubionego programu lub twórz podstawowe elementy bezpośrednio w Moho dzięki opcjom Extrusion, Inflate i Rotate dla warstw wektorowych.

Narzędzia do synchronizacji warg

W Moho Pro 13.5 możesz łatwo tworzyć synchronizację warg dzięki funkcjom Przełącz warstwę i Przełącz okno wyboru. Animacja synchronizacji ruchów warg jest szybka i precyzyjna. Uzupełnij swoją pracę o Papagayo - oprogramowanie typu open source, również stworzone przez Lost Marble - by zautomatyzować synchronizację warg. Po prostu dodaj dźwięk i tekst, a Papagayo stworzy dla ciebie klatki kluczowe!

Obsługa FBX dla twórców gier Unity™

Twórcy i użytkownicy gier Unity™ mogą korzystać z obsługi FBX dla animowanej zawartości 2D w Moho Pro. Eliminuje to konieczność tworzenia sztywnych sprite'ów na potrzeby tworzenia gier i daje możliwość uzyskania dokładnie takiego wyglądu i odczuć, jakie są pożądane. FBX, format plików do animacji 3D firmy Autodesk®, jest najpopularniejszym sposobem integracji animowanych zasobów 2D i 3D w Unity.

Spersonalizuj swoje doświadczenie dzięki skryptom

Napisz swoje własne narzędzia, zmodyfikuj istniejące lub zobacz, co zrobili inni użytkownicy. Istnieją setki potężnych narzędzi i ulepszeń stworzonych przez społeczność. Stwórz Moho dokładnie takie, jakie chcesz!

Duża, aktywna społeczność, która uczy się i dzieli

Społeczność Moho jest jedną z największych zalet Moho. Jest pełen wspaniałych użytkowników i z dnia na dzień staje się coraz większy. Możesz uczyć się na podstawie doświadczeń innych, prosić o pomoc i opinie, dzielić się swoją pracą i pomysłami oraz wnosić swoją wiedzę! Deweloperzy są też bardzo aktywni na oficjalnym forum.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Windows

 • Windows® 10
 • wymagany 64-bitowy system operacyjny
 • intel Core i3 2,0 GHz lub szybszy
 • 4 GB RAM lub więcej
 • 1,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym lub więcej
 • Wymagana karta graficzna z obsługą OpenGL 4.1 (zalecana 1920x1080) 
 • Połączenie online wymagane do przeprowadzenia aktywacji online


Mac

 • macOS® X 10.15, 10.16 lub nowszy
 • wymagany 64-bitowy system operacyjny
 • intel Core i3 2,0 GHz lub szybszy
 • 4 GB RAM lub więcej
 • 1,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym lub więcej
 • Wymagana karta graficzna z obsługą OpenGL 4.1 (zalecana 1920x1080) 
 • Połączenie online wymagane do przeprowadzenia aktywacji online
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Moho Pro 13.5"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany