Infolinia 0800 702813
 
Nero MediaHome

Nero MediaHome

166,17 zł * 189,95 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820430
 • EMEA-11700000/1445
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nero MediaHome Nero MediaHome Unlimited - najlepszy organizator medialny To daje Ci pewny... więcej

Informacje o produkcie "Nero MediaHome"

Nero MediaHome

Nero MediaHome Unlimited - najlepszy organizator medialny
To daje Ci pewny chwyt Twoich mediów: polegaj na najlepszym sposobie organizacji, odtwarzania i strumieniowego przesyłania muzyki, filmów, zdjęć, pokazów slajdów i seriali telewizyjnych.

Nowość w Nero MediaHome Nieograniczony
Skończ z czasochłonnym wyszukiwaniem zdjęć z wakacji, ulubionych filmów czy hitów muzycznych. Nero MediaHome Unlimited wprowadza porządek do Twojego cyfrowego życia. Nero MediaHome Unlimited to uniwersalne centrum multimedialne do archiwizacji, sortowania, tworzenia i odtwarzania plików, niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, zdjęcia, filmy, seriale telewizyjne, płyty audio CD, DVD-Video, komputery PC czy urządzenia przenośne.

ARCHIWING
Znajdź zamiast szukać: Daj swoje pliki multimedialne do domu. Przenieś zdjęcia i wideo bezprzewodowo z urządzenia mobilnego z systemem iOS lub Android, USB z zewnętrznych dysków twardych lub pamięci do komputera. Importuj pliki muzyczne lub zrywaj muzykę z płyt audio CD - nawet z oryginalną okładką płyty dzięki technologii Gracenote. Zarchiwizowane w przejrzyście ułożonych kategoriach, posortowane według daty nagrania, twarzy, lokalizacji, ulubionych lub osobistych słów kluczowych, znajdziesz teraz wszystkie swoje media jeszcze szybciej. Bezpośrednio można również zintegrować biblioteki multimedialne Windows Media Player i iTunes. Możesz również uzyskać dostęp do swoich plików online "OneDrive" (Files On Demand) i pobrać je bezpośrednio według własnego uznania. Pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca na komputerze.

TWORZENIE
Czy robisz dobre rzeczy jeszcze lepiej: wszystkie media w jednym miejscu? Wtedy jest to dobry moment, aby szybko uczynić go jeszcze lepszym niż wcześniej. Nero MediaHome pomoże Ci to zrobić z jakością, której się spodziewasz! Wzbogacaj zdjęcia za pomocą narzędzi automatycznych i różnych efektów, twórz pokazy slajdów ze zdjęć i filmów, wzbogacaj je o muzykę, szablony projektów filmów oraz kredyty otwierające i zamykające. Tworzenie list odtwarzania muzyki lub całych albumów ze zdjęciami lub filmami. Nagrywanie filmów i pokazy slajdów jako płyty DVD-Video lub Blu-ray z menu do odtwarzania na odtwarzaczach DVD lub Blu-ray. A nawet nagrywać płyty audio CD i MP3 z oryginalnym okładką albumu dzięki wbudowanej technologii Gracenote.

STREAMY
Zacznij od bezprzewodowego korzystania z mediów: Aby mieć dostęp do swoich zdjęć, pokazów slajdów, muzyki, filmów i programów telewizyjnych z dowolnego miejsca, możesz polegać na pełnej mocy strumieniowej Nero! Użyj aplikacji Nero Streaming Player dla urządzeń z systemem iOS i Android jako pilota do obsługi biblioteki multimediów na komputerze i odtwarzaj wszystko bezprzewodowo na telewizorze w salonie. Xbox, PlayStation® lub inne urządzenia w
sieci domowej są
również
obsługiwane. Najlepsze jest to, że masz dostęp do całego archiwum medialnego, które posortowałeś. I w końcu znaleźć wszystko, czego szukasz.

PLAY
Zanurz się w nieskończonej różnorodności mediów: filmy DVD, pliki wideo, muzyka, zdjęcia i pokazy slajdów, filmy i seriale telewizyjne - Nero MediaHome odtwarza każdy plik w prawie każdym formacie z najlepszą jakością wyjściową. Za pomocą zintegrowanej technologii Gracenote można wyświetlać na dowolnym urządzeniu odpowiednią okładkę albumu dla swoich utworów. Ponadto bezpłatna aplikacja Nero MediaHome WiFi Sync App umożliwia bezprzewodowe udostępnianie i odtwarzanie wszystkich plików między urządzeniami z systemem iOS i Android a centrum multimedialnym. Więc zawsze będziesz miał dostęp do swoich ulubionych plików w podróży i w domu.

Połączenie z Internetem wymagane do pobrania i aktywacji!

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nero MediaHome"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany