Infolinia 0800 702813
 

Nero Platinum 2021 Unlimited

308,81 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821807
 • 1038006
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nero Platinum Unlimited - 7 programów multimedialnych w jednym pakiecie Wraz z pobraniem Nero... więcej

Informacje o produkcie "Nero Platinum 2021 Unlimited"

Nero Platinum Unlimited - 7 programów multimedialnych w jednym pakiecie


Wraz z pobraniem Nero Platinum Unlimited otrzymujesz siedem skoordynowanych aplikacji multimedialnych dla Twojego komputera. Kompletny pakiet zawiera oprogramowanie do zarządzania, odtwarzania, zgrywania, edycji, duplikowania, konwertowania, nagrywania i tworzenia kopii zapasowych. Elektroniczna instrukcja obsługi, często zadawane pytania, samouczki wideo i przewodnik na żywo sprawiają, że jest on łatwy w użyciu nawet dla początkujących.
Nero Video

Twórz filmy i pokazy slajdów w mgnieniu oka dzięki 1-Click Video Story. Wykorzystaj Nero LifeThemes PRO do tworzenia nastrojowych projektów. Dodawaj muzykę i dźwięki do swoich filmów. Korzystaj z ponad 1000 efektów, które możesz zastosować do scen metodą "przeciągnij i upuść". Twórz imponujące przeglądy rozdziałów dla swoich domowych nagrań DVD i Blu-ray z pomocą licznych szablonów menu.
Nero MediaHome

Zacznij oglądać filmy, muzykę i wideo bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze lub pobierz pliki do urządzenia za pomocą aplikacji MediaHome. Zorganizuj swoją pamięć masową bardziej efektywnie niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki szerokiej obsłudze formatów możesz łatwo przesyłać seriale, programy i hollywoodzkie produkcje do telewizora, smartfona i tabletu przez sieć LAN lub Wi-Fi.
Nero BackItUp

Utwórz kopię zapasową cennych wspomnień, ulubionych piosenek i klasyki z kolekcji filmów, a także ważnych dokumentów lub plików systemowych Windows dzięki Nero BackItUp. Kopie zapasowe można zapisywać ręcznie na wybranym nośniku pamięci lub można zaplanować automatyczne wykonywanie powtarzających się kopii zapasowych. Oprócz tradycyjnych nośników danych, takich jak płyty CD/DVD/Blu-ray i pamięci USB, oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych umożliwia również archiwizację w usługach chmurowych, takich jak OneDrive lub Google Drive.
Nero Recode

Zgrywanie płyt CD, DVD, AVCHD i Blu-ray bez zabezpieczenia przed kopiowaniem oraz przenoszenie powstałych plików do innych formatów lub nośników. Dzięki konwersji 1-click, import i konwersja odbywają się w ciągu kilku minut. Ponadto program przeszukuje Internet w celu znalezienia pasujących okładek i informacji o albumach lub filmach.
Nero Burning ROM

Milion razy sprawdzony specjalista od wypalania płyt zapewnia kopię danych na płytach CD, DVD lub Blu-ray przy niewielkim wysiłku i w mgnieniu oka. Technologia optymalizacji Nero określa idealne zapotrzebowanie na miejsce do przechowywania danych. Ochrona SecurDisc 4.0 zapewnia poufne dane dzięki silnemu 256-bitowemu szyfrowaniu.
Rejestrator muzyczny

Przeglądaj ogromny wybór muzyki z ponad 100 000 internetowych stacji radiowych za pomocą aplikacji Music Recorder. Ponadto, za pomocą programu można znaleźć wiele innych treści audio, takich jak koncerty i klipy. Jeśli chcesz, oprogramowanie nagra dla Ciebie tytuły i utwory z Internetu nieobjęte prawami autorskimi i skopiuje je na Twój komputer lub inne urządzenie końcowe.
DuplicateManager

Użyj DuplicateManager, aby uporządkować swoje archiwum obrazów. Wystarczy wybrać folder docelowy i uruchomić program. Program szybko wyszukuje wszystkie zdjęcia, które są zduplikowane lub które są szczególnie podobne do siebie. Następnie zwolnij cenne miejsce na dysku twardym lub zewnętrznym, usuwając niepotrzebne obrazy.

Nero Platinum Unlimited Overview:

    Obejmuje Nero Video
    Obejmuje Nero MediaHome
    Zawiera Nero Burning ROM
    Obejmuje Nero BackItUp
    Obejmuje Nero Recode
    Dołączony rejestrator muzyczny
    Dołączony DuplicateManager

Wymagania systemowe

System operacyjny:Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Wymagana pamięć RAM: min. 1000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym: min. 5000 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu: min. 1024x768
Inne:Połączenie z Internetem wymagane do pobrania, zainstalowania i uruchomienia pakietu oprogramowania.


Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Nasz komentarz do "Nero Platinum 2021 Unlimited"
https://dl9.nero.com/software/Nero2020App/NeroCore-Trial-25.5.1030.exe
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nero Platinum 2021 Unlimited"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany