Infolinia 0800 702813
 
Nero Recode

Nero Recode

159,13 zł * 181,87 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820432
 • 844430
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Uniwersalny konwerter Konwertuj i zgrywaj filmy i muzykę do wszystkich... więcej

Informacje o produkcie "Nero Recode"

 

Uniwersalny konwerter

Konwertuj i zgrywaj filmy i muzykę do wszystkich standardowych formatów na urządzenia mobilne z zapierającą dech w piersiach szybkością. Ponadto obracaj, przycinaj i kadruj filmy jednym kliknięciem.

Nowości w Nero Recode 2020
Irytują Cię komunikaty ostrzegawcze z komputera, ponieważ nie może on odczytać pliku, który chcesz odtworzyć? Nero Recode położy temu kres! Niezależnie od tego, czy chodzi o pliki wideo czy audio, import czy eksport, nagrywanie ze smartfona, DVD-Video™ czy Blu-ray Disc™: specjalista od zgrywania i konwertowania konwertuje wszystko, aby dopasować się do Twoich urządzeń końcowych.

Przegląd funkcji

Importuj
Sprawdzony zespół: po prostu zaimportuj filmy z dysku* lub wygodnie przeciągnij filmy i muzykę na ekran startowy Nero Recode. Możesz usiąść i zrelaksować się, ponieważ Nero Recode osiąga najlepsze wyniki z każdym importowanym plikiem z płyt Blu-ray™, AVCHD, DVD-Videos™ lub plików wideo i audio.

*Tylko w przypadku nośników niezabezpieczonych przed kopiowaniem.

 

Zgrywanie
Przełam bariery: Uciążliwe formatowanie w celu odtwarzania filmów lub muzyki na dowolnym urządzeniu? Zapomnij o tym! Dzięki funkcji konwersji jednym kliknięciem z Nero Disc do Device w Nero Recode, możesz z łatwością zgrać płyty DVD*, AVCHD* i Blu-ray Disc™*, a także płyty audio CD, aby dopasować je do dowolnego urządzenia: podłącz urządzenie, wybierz tytuł, prześlij i gotowe! A dla jeszcze większej wygody, sortowanie i odtwarzanie utworów muzycznych na urządzeniu mobilnym jest możliwe nawet według okładki albumu dzięki technologii Gracenote®. Obsługiwana jest również konwersja płyt Blu-ray 3D™ do formatów 2D HD i SD.

*Tylko w przypadku nośników niezabezpieczonych przed kopiowaniem.

 

Konwersja formatów
Freedom: Chcesz łatwo przesyłać i odtwarzać pliki wideo i audio z komputera na tablet lub smartfon? Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie mobilne, PlayStation®, Xbox® czy odtwarzacz MP3 - Nero Recode zawsze znajdzie odpowiedni format dzięki najnowszej obsłudze urządzeń. Zupełna nowość: Konwertuj pliki wideo również specjalnie do użytku na płytach wideo (DVD-Video™, AVCHD, Blu-ray Disc™). Zwiększa to wydajność podczas importowania do projektów wideo i płyt wideo oraz eliminuje potrzebę konwersji do odpowiedniego formatu podczas nagrywania. Wygodnie twórz listy zadań dla zaplanowanych konwersji i pozwól, aby duże zadania konwersji działały przez noc dzięki opcji Wyłącz komputer po zakończeniu.

 

Edytuj
Kliknij, aby edytować klip: Trzymałeś smartfon w niewłaściwy sposób podczas filmowania i teraz nagranie jest do góry nogami? Nero Recode wykorzystuje proste narzędzia do przycinania jednym kliknięciem, aby tworzyć nieskazitelne filmy, które możesz obracać, przycinać i skracać według własnego uznania.

Nawiasem mówiąc, możesz również łatwo przenieść przekonwertowane archiwum multimediów, w tym okładki albumów, na urządzenia przenośne za pomocą bezpłatnej aplikacji WiFi+Transfer.

 

Wymagania systemowe

System operacyjny: Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 8, Windows® 7
Wymagana pamięć główna:min. 1000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym:min. 150 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu:min. 1024x768
Inne: Wymagane połączenie z Internetem.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nero Recode"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany