Infolinia 0800 702813
 
Nero Recode

Nero Recode

169,98 zł * 194,27 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820432
 • 844430
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nero Recode Uniwersalny konwerter Konwersja i zgrywanie wideo i muzyki do wszystkich... więcej

Informacje o produkcie "Nero Recode"

Nero Recode

Uniwersalny konwerter

Konwersja i zgrywanie wideo i muzyki do wszystkich standardowych formatów dla Twoich urządzeń mobilnych z zapierającą dech w piersiach szybkością. Ponadto za pomocą jednego kliknięcia można obracać, przycinać i skadrować filmy.

Nowość w Nero Recode
Masz dość ostrzeżeń z komputera, bo nie może odczytać pliku, który chcesz odtworzyć? Nero Recode położył temu kres! Bez względu na to, czy chodzi o pliki wideo lub audio, do importu lub eksportu, nagrywanie na smartfony, DVD-Video™ lub Blu-ray Disc™: specjalista ds. zgrywania i konwertowania konwertuje wszystko tak, aby pasowało do Twoich urządzeń.

Przegląd funkcjonalny

Import
Dobrze przećwiczony zespół: po prostu zaimportuj filmy z płyty* lub przeciągnij i upuść swoje filmy i muzykę na ekran startowy Nero Recode. A ty możesz usiąść i odpocząć, ponieważ Nero Recode uzyskuje najlepsze rezultaty dla każdego importowanego pliku z płyt Blu-ray™, AVCHD, DVD-Videos™ lub plików wideo i audio.

*Tylko dla mediów niechronionych przed kopiowaniem.

Żebra
Przełamać bariery: Irytujące formatowanie, aby móc odtwarzać filmy lub muzykę na dowolnym urządzeniu? Zapomnij o tym! Dzięki konwersji jednym kliknięciem z Nero Disc na Device in Nero Recode można łatwo zgrać płyty DVD*, AVCHD* i Blu-ray Discs™*, a także płyty audio CD, aby dopasować je do każdego urządzenia. Dla jeszcze większej wygody, technologia Gracenote® umożliwia nawet sortowanie i odtwarzanie muzyki według okładek albumów na urządzeniu przenośnym. Obsługiwana jest również konwersja płyt Blu-ray 3D™ do formatów 2D HD i SD.

*Tylko dla mediów niechronionych przed kopiowaniem.

Konwersja
Wolność formatów: Chcesz łatwo przenosić i odtwarzać pliki wideo i audio z komputera na tablet lub smartfon? Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie przenośne, PlayStation®, Xbox®, czy odtwarzacz MP3, Nero Recode zawsze znajdzie odpowiedni format dzięki najnowszej obsłudze urządzeń. A teraz można konwertować pliki wideo specjalnie do użytku na dyskach wideo (DVD-Video™, AVCHD, Blu-ray Disc™). Zwiększa to wydajność podczas importowania do projektów płyt wideo i wideo i eliminuje konieczność konwersji do odpowiedniego formatu podczas nagrywania. Łatwe tworzenie list zadań dla zaplanowanych konwersji i uruchamianie dużych zadań konwersji w nocy za pomocą opcji Wyłącz komputer po zakończeniu.

Edycja
Kliknij, aby zobaczyć poprawiony klip: Trzymałeś smartfon do góry nogami podczas filmowania, a teraz nagranie jest do góry nogami? Nero Recode używa prostych narzędzi do przycinania za pomocą jednego kliknięcia do tworzenia nieskazitelnych filmów, które można obracać, przycinać i skracać według własnego uznania.

Przy okazji: dzięki bezpłatnej aplikacji WiFi+Transfer możesz również łatwo przenieść swoje przekonwertowane archiwum multimedialne wraz z okładką albumu na swoje urządzenia przenośne.

Wymagania systemowe:

Minimalne wymagania systemowe dla Nero Recode

 • Windows® 7 SP1 Home Premium, Professional lub Ultimate (32/64 bit), Windows® 8 (32/64 bit), Windows® 8.1 z aktualizacją z kwietnia 2014 (32/64 bit), Windows® 10 (32/64 bit)
 • Procesor 2 GHz AMD lub Intel®
 • 1 GB PAMIĘCI RAM
 • Dla konwersji wideo SD: procesor 2 GHz AMD lub Intel®, 1 GB RAM
 • Do konwersji wideo HD: procesor Intel® Core™ II Duo 2,2 GHz, AMD Athlon 64 X2 5200+ 2,6 GHz lub szybszy, 2 GB RAM
 • Do konwersji wideo Ultra HD (4k): Intel® Core™ i7-2600K (3,4 GHz) lub wyższy, AMD FX 8320 (3,5 GHz) lub wyższy, 4 GB RAM
 • 150 MB wolnego miejsca na dysku twardym do standardowej instalacji wszystkich komponentów
 • Karta graficzna obsługująca Microsoft® DirectX® 9.0 z akceleracją 3D, 16-bitową głębią kolorów i minimum 128 MB pamięci wideo (zalecana 32-bitowa głębia kolorów, True Color, 256 MB zarezerwowanej pamięci RAM wideo i obsługa Shader Model 3.0)
 • DirectX® 9.0c Revision 30 (sierpień 2006)
 • Windows Media® Player 9
 • Wymagane komponenty innych firm, takie jak Microsoft Windows® Installer 4.5, Microsoft .NET® 4, Microsoft® DirectX® lub Adobe Flash, są dostarczane wraz z produktem lub, jeśli nie są zawarte w opakowaniu, są automatycznie pobierane.
 • W przypadku niektórych usług wymagane jest połączenie z Internetem
 • W przypadku korzystania z niektórych funkcji może być wymagane połączenie z Internetem w celu weryfikacji numeru seryjnego. Koszt połączenia internetowego ponosi użytkownik.
 • Informacje na temat dalszych wymagań można znaleźć na stronie www.nero.com.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nero Recode"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany