Infolinia 0800 702813
 

NordPass Premium Password Manager

136,21 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822376
 • 1 Rok
 • DE | EN | IT | FR | ES
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
NordPass Premium Password Manager twój nowy strażnik haseł Menedżer haseł NordPass Premium... więcej

Informacje o produkcie "NordPass Premium Password Manager"

NordPass Premium Password Manager twój nowy strażnik haseł

Menedżer haseł NordPass Premiumsprawi, że Twoje życie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze, a co najważniejsze - bardziej bezpieczne. Przechowuj wszystkie swoje dane uwierzytelniające w cyfrowym skarbcu, udostępniaj dane o kontach, nie czyniąc ich widocznymi, i generuj unikalne hasła, których nikt nie może odgadnąć. Szybciej, bezpieczniej, lepiej.

NordPass Premium Password Manager jest menedżerem haseł, dzięki następującym funkcjom

Twoja pamięć ma granice. Pamięć NordPass jest nieskończona.
Twoja pamięć nie jest nieskończona, ale sejf NordPass jest. Przechowuj nieograniczoną liczbę haseł i bezpiecznych notatek w jednym miejscu. NordPass synchronizuje Twoje hasła na wszystkich urządzeniach, dzięki czemu są one zawsze pod ręką, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Przeglądaj i kupuj szybciej
NordPass Premium Password Manager rozpoznaje Twoje ulubione strony internetowe i automatycznie wypełnia Twoje dane uwierzytelniające podczas logowania. Czy często robisz zakupy przez internet? Przechowuj dane karty kredytowej i informacje o wysyłce, aby uprościć proces płatności. Nikt nie ma czasu na ręczne wprowadzanie swoich danych uwierzytelniających. Dzięki menedżerowi haseł NordPass Premium możesz to zrobić w kilka kliknięć.

Udostępniajhasła tylko osobom, którym ufasz
Udostępnianie haseł w internecie nie jest bezpieczne, chyba że robisz to za pomocą zaszyfrowanego skarbca haseł, takiego jak NordPass Premium Password Manager .

Przechowujwięcej niż tylko hasła
Przechowuj swoje bezpieczne notatki, dane kart kredytowych i adresy wysyłkowe w jednym miejscu: w cyfrowym sejfie NordPass.

Chroń swój sejf za pomocą biometrii
Do odblokowania sejfu użyj najsilniejszego hasła, jakie masz: odcisku palca lub Face ID.

Unikalne cechy menedżera haseł NordPass Premium wyjaśnione bliżej

 • Zapisz hasła jednym kliknięciem. Nie musisz już pamiętać haseł. Menedżer haseł NordPass Premium tworzy je i natychmiast zapisuje, byś mógł je później wykorzystać.
 • Automatyczne logowanie. Wszystkie zapisane hasła są uzupełniane automatycznie. Szybko i łatwo.
 • Łatwo importuj swoje hasła. Wystarczy, że otworzysz NordPass, a on automatycznie znajdzie hasła zapisane w Twoich przeglądarkach.
 • Dostęp do haseł z przeglądarki. Aby jeszcze bardziej ułatwić zarządzanie hasłami, stworzyliśmy rozszerzenie do przeglądarki NordPass. Dodaj ją do swojej ulubionej przeglądarki, aby automatycznie zapisywać i uzupełniać swoje dane, generować złożone hasła i znajdować loginy, gdy są potrzebne.
 • Synchronizuj swoje hasła na wszystkich urządzeniach. NordPass automatycznie synchronizuje Twoje hasła na wszystkich urządzeniach i platformach, z których korzystasz, niezależnie od tego, czy jest to wiele komputerów, tabletów czy telefonów.

Wymagania systemowe programu NordPass Premium Password Manager

Oprogramowanie NordPass Premium Password Manager jest dostępne dla urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Jest kompatybilny z większością popularnych systemów operacyjnych, w tym Windows, macOS, Linux, Android i iOS.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "NordPass Premium Password Manager"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany