Infolinia 0800 702813
 

Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok

67,84 zł * 113,39 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820566
 • 2.1395039E7
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Europa (strefa euro)

Metoda wysyłki

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Norton 360 Deluxe: inteligentna i spójna ochrona wielu urządzeń   Program Norton 360... więcej

Informacje o produkcie "Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok"

Norton 360 Deluxe: inteligentna i spójna ochrona wielu urządzeń

 

ProgramNorton 360 Deluxe wypełnia lukę w zabezpieczeniach, która stanowi poważny problem dla niezliczonej liczby osób: nie wszystkie urządzenia podłączone do Internetu są chronione przez oprogramowanie antywirusowe. Smartfony, na przykład, często nie mają odpowiedniej linii obrony. Jest to problematyczne tylko dlatego, że takie podatne na ataki urządzenia znajdują się zazwyczaj w tej samej sieci, co chronione komputery. Złośliwe oprogramowanie może więc rozprzestrzeniać się bez możliwości zapobiegania mu przez oprogramowanie antywirusowe. Dlatego niezbędna jest kompleksowa i inteligentna ochrona przed wieloma urządzeniami. Użytkownicy, którzy kupią program Norton 360 Deluxe, otrzymają właśnie to.

Należy pamiętać, że jest to wersja abonamentowa i podczas aktywacji konieczne będzie podanie danych bankowych. Automatyczne odnawianie można następnie wyłączyć bezpośrednio na koncie klienta. Oznacza to, że nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Nie chcesz podawać swoich danych bankowych? Następnie kliknij tutaj, aby pobrać wersję bez prenumeraty.

Kup program Norton 360 Deluxe: Cechy te gwarantują bezpieczeństwo

 

 • Ochrona dla komputerów PC, Mac, smartfonów i tabletów (z systemem iOS i Android)
 • Zagrożenia są wykrywane i blokowane w czasie rzeczywistym
 • Kontrola rodzicielska
 • Bezpieczna sieć VPN: Nie zostawiaj śladów online
 • Duża pamięć masowa w chmurze do przechowywania kopii zapasowych
 • Kamera internetowa zabezpieczona przed komputerami PC
 • Menedżer haseł

 

Ochrona wszystkich urządzeń podłączonych do Internetu za pomocą tylko jednego oprogramowania

 

Nazwa Norton 360 Deluxe już to sugeruje: Oprogramowanie obiecuje 360-stopniową lub wszechstronną ochronę. Nie chodzi tu tylko o obronę przed zagrożeniami, ale również o to, co jest chronione. Przeciętny użytkownik może chronić wszystkie urządzenia podłączone do Internetu. Rozwiązanie działa na komputerach PC, komputerach z systemem macOS oraz smartfonach i tabletach z systemem iOS lub Android. Edycja deluxe umożliwia ochronę przed zagrożeniami pięciu urządzeń. Do użytkownika należy decyzja, które dokładnie urządzenia mają być chronione. Rodzina z czterema smartfonami i jednym komputerem może chronić wszystkie urządzenia tak samo dobrze, jak gospodarstwo domowe z trzema komputerami PC, jednym Mac i jednym tabletem. Ochrona wielu urządzeń sprawia, że ta edycja jest odpowiednia dla użytkowników domowych wszystkich typów: od wspomnianej rodziny po pojedynczego użytkownika, który ma wiele urządzeń i chce je chronić jednocześnie.

 

Kompleksowa i inteligentna ochrona przed zagrożeniami

 

Użytkownicy, którzy zakupią program Norton 360 Deluxe, mogą liczyć na inteligentną i kompleksową ochronę przed zagrożeniami. Oprogramowanie analizuje potencjalne zagrożenia w czasie rzeczywistym i broni się przed nimi. Ochrona ta ma kilka poziomów: Chroni nie tylko przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, ale również przed oprogramowaniem szpiegującym i ransomware. Program Norton zapobiega szpiegowaniu użytkowników i braniu poufnych danych jako zakładników poprzez szyfrowanie w celu wymuszenia okupu. Firewall gwarantuje, że większość złośliwych programów nie przedostanie się nawet przez drzwi wejściowe. Na wszelki wypadek dostępne jest również 50 GB zabezpieczonej pamięci masowej w chmurze dla łatwego tworzenia kopii zapasowych. Jednak funkcja ta nie powinna być nigdy potrzebna z powodu ataku: Norton obiecuje, że jest w stanie wyeliminować wszystkie wirusy.

 

Ochrona prywatności za pomocą programu Norton 360 Deluxe

 

Użytkownicy, którzy zakupią program Norton 360 Deluxe, nie tylko zabezpieczają swoje urządzenia przed zagrożeniami, ale także chronią swoją prywatność. Specjalnie zabezpieczona wirtualna sieć prywatna, zwana Secure VPN, zapewnia, że użytkownicy nie pozostawiają śladów w sieci. Nie ma możliwości śledzenia, które strony są odwiedzane i które usługi są wykorzystywane. Bezpieczna sieć Norton VPN omija również blokady geograficzne. Na przykład, jeśli pewne strony internetowe mogą być dostępne tylko z USA, Kanady lub Anglii, VPN usunie tę blokadę.

 

Użytkownicy komputerów PC mogą również cieszyć się dobrym samopoczuciem, ponieważ nie są podglądani przez kamerę internetową. Program Norton 360 przejmuje kontrolę nad kamerą poprzez SafeCam. Program staje się bramkarzem, który reguluje dostęp do sprzętu. Ponieważ oprogramowanie to znajduje się pomiędzy systemem operacyjnym a kamerą, nie można obejść jego zabezpieczeń. Mówiąc metaforycznie, do kamery są tylko jedne drzwi, a przed nimi daje o sobie znać Norton.

 

Jeśli dzieci mają dostęp do urządzeń, zintegrowana kontrola rodzicielska pozwala im ograniczyć lub uniemożliwić oglądanie niektórych stron lub korzystanie ze specjalnych usług online. Zintegrowany menedżer haseł zapewnia, że osoby nieupoważnione nie mają dostępu do własnych kont. Pozwala również użytkownikom na pracę z bezpiecznymi hasłami w dowolnym miejscu w Internecie - w końcu muszą oni pamiętać tylko hasło do swojego konta.

 

 

 

 

Cechy

BEZPIECZEŃSTWO URZĄDZEŃ - ochrona w czasie rzeczywistym komputera PC, Mac® lub urządzenia mobilnego przed oprogramowaniem ransomware, wirusami, programami szpiegującymi, phishingiem i innymi zagrożeniami internetowymi. Najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa pomagają chronić Twoje prywatne informacje i dane finansowe podczas korzystania z Internetu.

SECURE VPN - Korzystaj z ulubionych aplikacji i witryn internetowych w sieci Wi-Fi w domu lub w podróży, wiedząc, że wysoce bezpieczne szyfrowanie pomaga chronić Twoje dane.

PASSWORD MANAGER - Narzędzia, które pozwalają łatwo tworzyć, przechowywać i zarządzać hasłami, informacjami o kartach kredytowych i innymi danymi dostępowymi online - bezpiecznie i dobrze chronione.

CLOUD BACKUP FOR PC - Przechowywanie w chmurze ważnych plików i dokumentów w celu ochrony przed utratą danych w wyniku awarii dysku twardego, kradzieży urządzenia i oprogramowania ransomware.

SAFECAM FOR PC - Ostrzega o nieautoryzowanym dostępie do kamery internetowej i pomaga go zablokować.

INTELIGENTNA FIREWALL DLA PC LUB FIREWALL DLA MAC® - Monitoruje transfer danych między komputerem a innymi urządzeniami i pomaga blokować nieautoryzowany ruch.

PROMESA OCHRONY PRZED WIRUSAMI - od momentu wykupienia subskrypcji ekspert Norton jest dostępny, aby pomóc w zabezpieczeniu urządzeń przed wirusami, w przeciwnym razie zwrócimy Ci pieniądze.

Wygodna, nieprzerwana ochrona - zyskujesz spokój ducha, wiedząc, że Twoja subskrypcja nie wygaśnie. Otrzymasz wcześniejsze powiadomienie o rozliczeniu. Zostaniesz powiadomiony e-mailem przed obciążeniem Cię opłatą za odnowienie. W każdej chwili możesz zrezygnować z automatycznego odnawiania.

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI - Narzędzia pomagające dzieciom w bezpieczniejszym korzystaniu z Internetu.

Wymagania systemowe 

PC i Mac: System operacyjny: co najmniej Windows 7 lub przedostatni macOS 

Sprzęt: Procesor: szybkość zegara co najmniej 1 GHz. Co najmniej 256 MB pamięci RAM, co najmniej 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym.  

Urządzenia mobilne: Co najmniej Android 6.0 lub przedostatni iOS

Właściwości: "Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok"
System Operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone Aplikacje:
Blokada dla Dzieci
Cloud Backup
Dark Web Monitoring
Firewall
Ochrona Prywatności
Ochrona Przed Wirusami
Password Manager
SafeCam
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok"
System Operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone Aplikacje:
Blokada dla Dzieci
Cloud Backup
Dark Web Monitoring
Firewall
Ochrona Prywatności
Ochrona Przed Wirusami
Password Manager
SafeCam
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok"
4 lis 2020

Thank you!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany