Infolinia 0800 702813
 

Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok

67,99 zł * 113,65 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820566
 • 2.1395039E7
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Dostawa

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Norton 360 Deluxe: inteligentna i spójna ochrona wielu urządzeń   Program Norton 360... więcej

Informacje o produkcie "Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok"

Norton 360 Deluxe: inteligentna i spójna ochrona wielu urządzeń

 

ProgramNorton 360 Deluxe wypełnia lukę w zabezpieczeniach, która stanowi poważny problem dla niezliczonej liczby osób: nie wszystkie urządzenia podłączone do Internetu są chronione przez oprogramowanie antywirusowe. Smartfony, na przykład, często nie mają odpowiedniej linii obrony. Jest to problematyczne tylko dlatego, że takie podatne na ataki urządzenia znajdują się zazwyczaj w tej samej sieci, co chronione komputery. Złośliwe oprogramowanie może więc rozprzestrzeniać się bez możliwości zapobiegania mu przez oprogramowanie antywirusowe. Dlatego niezbędna jest kompleksowa i inteligentna ochrona przed wieloma urządzeniami. Użytkownicy, którzy kupią program Norton 360 Deluxe, otrzymają właśnie to.

Należy pamiętać, że jest to wersja abonamentowa i podczas aktywacji konieczne będzie podanie danych bankowych. Automatyczne odnawianie można następnie wyłączyć bezpośrednio na koncie klienta. Oznacza to, że nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Nie chcesz podawać swoich danych bankowych? Następnie kliknij tutaj, aby pobrać wersję bez prenumeraty.

Kup program Norton 360 Deluxe: Cechy te gwarantują bezpieczeństwo

 

 • Ochrona dla komputerów PC, Mac, smartfonów i tabletów (z systemem iOS i Android)
 • Zagrożenia są wykrywane i blokowane w czasie rzeczywistym
 • Kontrola rodzicielska
 • Bezpieczna sieć VPN: Nie zostawiaj śladów online
 • Duża pamięć masowa w chmurze do przechowywania kopii zapasowych
 • Kamera internetowa zabezpieczona przed komputerami PC
 • Menedżer haseł

 

Ochrona wszystkich urządzeń podłączonych do Internetu za pomocą tylko jednego oprogramowania

 

Nazwa Norton 360 Deluxe już to sugeruje: Oprogramowanie obiecuje 360-stopniową lub wszechstronną ochronę. Nie chodzi tu tylko o obronę przed zagrożeniami, ale również o to, co jest chronione. Przeciętny użytkownik może chronić wszystkie urządzenia podłączone do Internetu. Rozwiązanie działa na komputerach PC, komputerach z systemem macOS oraz smartfonach i tabletach z systemem iOS lub Android. Edycja deluxe umożliwia ochronę przed zagrożeniami pięciu urządzeń. Do użytkownika należy decyzja, które dokładnie urządzenia mają być chronione. Rodzina z czterema smartfonami i jednym komputerem może chronić wszystkie urządzenia tak samo dobrze, jak gospodarstwo domowe z trzema komputerami PC, jednym Mac i jednym tabletem. Ochrona wielu urządzeń sprawia, że ta edycja jest odpowiednia dla użytkowników domowych wszystkich typów: od wspomnianej rodziny po pojedynczego użytkownika, który ma wiele urządzeń i chce je chronić jednocześnie.

 

Kompleksowa i inteligentna ochrona przed zagrożeniami

 

Użytkownicy, którzy zakupią program Norton 360 Deluxe, mogą liczyć na inteligentną i kompleksową ochronę przed zagrożeniami. Oprogramowanie analizuje potencjalne zagrożenia w czasie rzeczywistym i broni się przed nimi. Ochrona ta ma kilka poziomów: Chroni nie tylko przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, ale również przed oprogramowaniem szpiegującym i ransomware. Program Norton zapobiega szpiegowaniu użytkowników i braniu poufnych danych jako zakładników poprzez szyfrowanie w celu wymuszenia okupu. Firewall gwarantuje, że większość złośliwych programów nie przedostanie się nawet przez drzwi wejściowe. Na wszelki wypadek dostępne jest również 50 GB zabezpieczonej pamięci masowej w chmurze dla łatwego tworzenia kopii zapasowych. Jednak funkcja ta nie powinna być nigdy potrzebna z powodu ataku: Norton obiecuje, że jest w stanie wyeliminować wszystkie wirusy.

 

Ochrona prywatności za pomocą programu Norton 360 Deluxe

 

Użytkownicy, którzy zakupią program Norton 360 Deluxe, nie tylko zabezpieczają swoje urządzenia przed zagrożeniami, ale także chronią swoją prywatność. Specjalnie zabezpieczona wirtualna sieć prywatna, zwana Secure VPN, zapewnia, że użytkownicy nie pozostawiają śladów w sieci. Nie ma możliwości śledzenia, które strony są odwiedzane i które usługi są wykorzystywane. Bezpieczna sieć Norton VPN omija również blokady geograficzne. Na przykład, jeśli pewne strony internetowe mogą być dostępne tylko z USA, Kanady lub Anglii, VPN usunie tę blokadę.

 

Użytkownicy komputerów PC mogą również cieszyć się dobrym samopoczuciem, ponieważ nie są podglądani przez kamerę internetową. Program Norton 360 przejmuje kontrolę nad kamerą poprzez SafeCam. Program staje się bramkarzem, który reguluje dostęp do sprzętu. Ponieważ oprogramowanie to znajduje się pomiędzy systemem operacyjnym a kamerą, nie można obejść jego zabezpieczeń. Mówiąc metaforycznie, do kamery są tylko jedne drzwi, a przed nimi daje o sobie znać Norton.

 

Jeśli dzieci mają dostęp do urządzeń, zintegrowana kontrola rodzicielska pozwala im ograniczyć lub uniemożliwić oglądanie niektórych stron lub korzystanie ze specjalnych usług online. Zintegrowany menedżer haseł zapewnia, że osoby nieupoważnione nie mają dostępu do własnych kont. Pozwala również użytkownikom na pracę z bezpiecznymi hasłami w dowolnym miejscu w Internecie - w końcu muszą oni pamiętać tylko hasło do swojego konta.

 

 

 

 

Cechy

BEZPIECZEŃSTWO URZĄDZEŃ - ochrona w czasie rzeczywistym komputera PC, Mac® lub urządzenia mobilnego przed oprogramowaniem ransomware, wirusami, programami szpiegującymi, phishingiem i innymi zagrożeniami internetowymi. Najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa pomagają chronić Twoje prywatne informacje i dane finansowe podczas korzystania z Internetu.

SECURE VPN - Korzystaj z ulubionych aplikacji i witryn internetowych w sieci Wi-Fi w domu lub w podróży, wiedząc, że wysoce bezpieczne szyfrowanie pomaga chronić Twoje dane.

PASSWORD MANAGER - Narzędzia, które pozwalają łatwo tworzyć, przechowywać i zarządzać hasłami, informacjami o kartach kredytowych i innymi danymi dostępowymi online - bezpiecznie i dobrze chronione.

CLOUD BACKUP FOR PC - Przechowywanie w chmurze ważnych plików i dokumentów w celu ochrony przed utratą danych w wyniku awarii dysku twardego, kradzieży urządzenia i oprogramowania ransomware.

SAFECAM FOR PC - Ostrzega o nieautoryzowanym dostępie do kamery internetowej i pomaga go zablokować.

INTELIGENTNA FIREWALL DLA PC LUB FIREWALL DLA MAC® - Monitoruje transfer danych między komputerem a innymi urządzeniami i pomaga blokować nieautoryzowany ruch.

PROMESA OCHRONY PRZED WIRUSAMI - od momentu wykupienia subskrypcji ekspert Norton jest dostępny, aby pomóc w zabezpieczeniu urządzeń przed wirusami, w przeciwnym razie zwrócimy Ci pieniądze.

Wygodna, nieprzerwana ochrona - zyskujesz spokój ducha, wiedząc, że Twoja subskrypcja nie wygaśnie. Otrzymasz wcześniejsze powiadomienie o rozliczeniu. Zostaniesz powiadomiony e-mailem przed obciążeniem Cię opłatą za odnowienie. W każdej chwili możesz zrezygnować z automatycznego odnawiania.

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI - Narzędzia pomagające dzieciom w bezpieczniejszym korzystaniu z Internetu.

Wymagania systemowe 

PC i Mac: System operacyjny: co najmniej Windows 7 lub przedostatni macOS 

Sprzęt: Procesor: szybkość zegara co najmniej 1 GHz. Co najmniej 256 MB pamięci RAM, co najmniej 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym.  

Urządzenia mobilne: Co najmniej Android 6.0 lub przedostatni iOS

Właściwości: "Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Blokada dla dzieci
Cloud Backup
Dark Web Monitoring
Firewall
Ochrona prywatności
Ochrona przed wirusami
Password Manager
SafeCam
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Blokada dla dzieci
Cloud Backup
Dark Web Monitoring
Firewall
Ochrona prywatności
Ochrona przed wirusami
Password Manager
SafeCam
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Norton 360 Deluxe, 25 GB kopii zapasowej w chmurze, 3 urządzenia, 1 rok"
4 lis 2020

Thank you!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany