Infolinia 0800 702813
 

Norton 360 Deluxe, 50 GB cloud backup, 5 devices 1 year NO SUBSCRIPTION

94,76 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821184
 • 21405332
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna... więcej

Informacje o produkcie "Norton 360 Deluxe, 50 GB cloud backup, 5 devices 1 year NO SUBSCRIPTION"

Symantec Norton 360 Deluxe, kopia zapasowa w chmurze 50 GB, 1 urządzenie użytkownika 5, roczna licencja 12 MO, pobieranie

Korzystaj z wielu warstw ochrony w jednym rozwiązaniu: funkcje chroniące Urządzeniaprzed wirusami, phishingiem i innymi zagrożeniami online; sieć VPN zapewniająca prywatność online w sieciach Wi-Fi; menedżer haseł do generowania i przechowywania haseł i logowań; oraz kopie zapasowe w chmurze dla komputera PC zapobiegające utracie danych w wyniku działania oprogramowania okupowego lub awarii dysku twardego.

 

 

 

Ochrona przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegowskim i okupem

 • Menadżer Haseł
 • Firewall dla PC i MAC
 • Kopia zapasowa w chmurze dla komputera PC 50 GB
 • Bezpieczna sieć VPN dla maksymalnie 5 komputerów PC, MAC, smartphonów lub tabletów
 • Blokada rodzicielska
 • Przedpłacony abonament na 1 rok

 

Właściwości

DEVICE SECURITY - ochrona w czasie rzeczywistym komputerów PC, Mac® lub urządzeń przenośnych przed okupem, wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, phishingiem i innymi zagrożeniami internetowymi. Najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa pomagają chronić Twoje prywatne informacje i dane finansowe podczas korzystania z Internetu. - SECURE VPN - Dostęp do ulubionych aplikacji i stron internetowych w domu lub w podróży przez sieć WLAN, wiedząc, że wysoce bezpieczne szyfrowanie pomaga chronić dane. - PASSWORD MANAGER - Narzędzia, które pozwalają na łatwe tworzenie, przechowywanie i zarządzanie hasłami, informacjami o kartach kredytowych i innymi danymi dostępowymi online - bezpieczne i dobrze chronione. - CLOUD-BACKUP FOR PC - Pamięć masowa w chmurze służąca do przechowywania ważnych plików i dokumentów w celu zapobieżenia utracie danych w wyniku awarii dysku twardego, kradzieży urządzenia i odzyskiwania oprogramowania. - SAFECAM FOR PC - Ostrzega o nieautoryzowanym dostępie do kamery internetowej i pomaga ją zablokować. - INTELIGENTNY PALIWALIZACJA NA KOMPUTER lub PALIWALIZACJA NA MAC® - Monitoruje transfer danych pomiędzy komputerem a innymi urządzeniami i pomaga zablokować nieautoryzowany ruch. - POLITYKA OCHRONY WIRUSU - Od momentu subskrypcji produktu, ekspert Norton będzie dostępny, aby pomóc Ci utrzymać Urządzeniawolny od wirusów lub zwrócimy Ci pieniądze. - Wygodna, nieprzerwana ochrona - masz pewność, że Twój abonament nie tylko wygaśnie. Otrzymasz uprzednie powiadomienie o ugodzie. Zostaniesz powiadomiony pocztą elektroniczną przed pobraniem opłaty za przedłużenie. Automatyczne odnawianie można w każdej chwili wyłączyć. - BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA - Narzędzia pomagające dzieciom w bezpieczniejszym korzystaniu z Internetu.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Cloud Backup, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne, VPN
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "Norton 360 Deluxe, 50 GB cloud backup, 5 devices 1 year NO SUBSCRIPTION"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Cloud Backup, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne, VPN
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Norton 360 Deluxe, 50 GB cloud backup, 5 devices 1 year NO SUBSCRIPTION"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany