Infolinia 0800 702813
 

Nuance Dragon Bluetooth Wireless Headset II

1136,75 zł *

z VAT plus koszty wysyłki

  • 241822405
  • HS-BLUE-DBT2
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Bezprzewodowe dyktowanie na komputerze z najwyższą wydajnością i jakością Bezprzewodowy... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Bluetooth Wireless Headset II"

Bezprzewodowe dyktowanie na komputerze z najwyższą wydajnością i jakością

kisspng-mikrofon-komputer-ikony-ludzki-głos-mowa-recog-mowa-5abf71090faa70Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dragon Bluetooth jest zestawem słuchawkowym Bluetooth przeznaczonym do użytku z urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, takim jak smartfon, tablet lub komputer. Urządzenie komunikuje się bezprzewodowo z tymi urządzeniami i pozwala użytkownikowi wykonywać połączenia telefoniczne, słuchać muzyki i rozmawiać z innymi osobami za pomocą aplikacji VoIP, takich jak Skype czy Zoom. Zestaw słuchawkowy jest zwykle wyposażony w mikrofon i głośniki, które pozwalają użytkownikowi odbierać i wykonywać połączenia oraz słuchać muzyki lub innych plików audio. Jest również wyposażony w różne elementy sterujące, które pozwalają użytkownikowi wygodnie obsługiwać zestaw słuchawkowy, regulować głośność i inne ustawienia.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Dragon Bluetooth jest przeznaczony do dyktowania bez użycia rąk z rodziną rozwiązań rozpoznawania mowy Dragon. Zestawu słuchawkowego można również używać do nawiązywania i odbierania połączeń oraz do wywoływania asystenta głosowego dla danego urządzenia, takiego jak Siri (iOS). Możesz dyktować za pomocą programu Dragon, gdy jest on zainstalowany na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie z funkcją Bluetooth.

Najważniejsze cechy

Dzięki odpowiednim akcesoriom można jeszcze lepiej wykorzystać możliwości oprogramowania do rozpoznawania mowy Nuance

Pięknie zaprojektowane, szybkie i łatwe do ustawienia

Najnowsza technologia redukcji szumów Clear Voice Capture (CVC)

Wysoka kompatybilność z wieloma komputerami stacjonarnymi, laptopami i tabletami z systemem Windows, a także tabletami i telefonami z systemem Android i iOS

Uniwersalna i niezwykle wygodna konstrukcja, którą można dopasować do lewego lub prawego ucha

Zawiera wygodny kabel USB do łatwego ładowania

Zasięg do 10 m i czas rozmów do 8 godzin

Nuance Dragon Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth-II

 

Zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami wydajności i jakości
przez Nuance dla zapewnienia optymalnej i najwyższej dokładności

EVIDENT-News_Language_Recognition-1078x516


Ponieważ Dragon obsługuje wiele źródeł mikrofonów dla każdego profilu, bardzo łatwo jest przełączać się między różnymi mikrofonami, niezależnie od tego, czy chcesz używać konkretnego mikrofonu w domu, czy też nie mieć go w pracy, szkole lub w podróży.

Dragon zachowuje preferencje, regulacje mowy i dostosowania w jednym profilu, niezależnie od używanego mikrofonu.

Zalety bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Bluetooth Nuance Dragon II:

Niezależność:
Użytkownik może swobodnie poruszać się podczas słuchania muzyki lub rozmawiania przez telefon, ponieważ zestaw słuchawkowy jest przymocowany bezpośrednio do głowy i nie wymaga użycia kabli.

Komfort:
Zestaw słuchawkowy jest wygodny w noszeniu, ponieważ jest lekki, kompaktowy i dopasowuje się do kształtu głowy.

Rozmowa:
Zestaw słuchawkowy z mikrofonem pozwala użytkownikowi wygodnie rozmawiać i słuchać bez konieczności trzymania telefonu lub komputera.

Eliminacjaszumów:
Technologia eliminacji szumów minimalizuje szumy otoczenia, zapewniając lepszą jakość dźwięku w zestawie słuchawkowym.

Wydajność:
Wydajność można zwiększyć dzięki zestawowi słuchawkowemu, ponieważ użytkownik może skoncentrować się na wykonywanym zadaniu, nie rozpraszając się hałasem otoczenia.

Bezpieczeństwo:
W ruchu ulicznym lub w pracy zestaw słuchawkowy może zwiększyć bezpieczeństwo, pozwalając użytkownikowi skupić się na otoczeniu podczas rozmowy przez telefon lub słuchania muzyki.

 

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Nuance Dragon II w sektorze biznesowym

W środowisku biznesowym zestaw słuchawkowy może być używany do prowadzenia konferencji telefonicznych lub spotkań, do szkolenia pracowników lub do odbierania telefonów od klientów. Może też pomóc w zwiększeniu wydajności pracowników, pozwalając im skupić się na wykonywanym zadaniu bez rozpraszania ich przez hałas w tle. Dzięki technologii redukcji szumów może również poprawić jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych, minimalizując hałas z otoczenia.

Jak działa rozpoznawanie mowy w programie Dragon?
Rozpoznawanie mowy Dragon to oprogramowanie, które potrafi przekształcić ludzką mowę w tekst lub polecenia dla komputera. Odbywa się to za pomocą sztucznej inteligencji i głębokiego uczenia się, co pozwala oprogramowaniu dostosowywać się do głosu użytkownika i do zmian w otoczeniu. Dzięki temu użytkownik może sterować komputerem za pomocą poleceń głosowych lub wprowadzać tekst bez użycia klawiatury czy myszy. Dzięki odpowiednim akcesoriom można jeszcze lepiej wykorzystać możliwości oprogramowania Nuance do rozpoznawania mowy
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Bluetooth Wireless Headset II"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany