Infolinia 0800 702813
 
Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, 1 użytkownik, 1 urządzenie, DE, EN, FR

Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, 1 użytkownik, 1 urządzenie, DE, EN, FR

591,18 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820044
 • K609X-W00-13.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium Najnowsza wersja oprogramowania do rozpoznawania... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, 1 użytkownik, 1 urządzenie, DE, EN, FR"

Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium

Najnowsza wersja oprogramowania do rozpoznawania mowy firmy Nuance, Dragon Naturally Speaking 13, posiada nowe funkcje, które pozwalają na jeszcze szybszą i dokładniejszą konwersję języka mówionego na tekst, pozwala użytkownikom na bezprzewodowe i swobodne poruszanie się podczas dyktowania oraz oferuje inne praktyczne dodatki, takie jak automatyczne wstawianie często używanych zwrotów lub grafik. Dowiedz się więcej o tym, co jeszcze ma do zaoferowania program do przetwarzania mowy.

Czym jest Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium?

Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium to program do nauki mowy Nuance o wysokich standardach jakości. Możesz automatycznie transkrybować teksty wypowiedziane za pomocą programu, od dyktanda listowego do raportów naukowych podczas wypowiedzi. Seria Dragon NaturallySpeaking jest jednym z najczęściej sprzedawanych programów do rozpoznawania mowy na rynku, a każda wersja wyznacza nowe standardy w tej dziedzinie. Najnowsza wersja, Nuance Dragon 13, nie jest wyjątkiem i oferuje użytkownikom znaczące ulepszenia w stosunku do poprzednich wersji. Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, na przykład, ma niższy współczynnik błędów dzięki lepszemu rozpoznawaniu mowy i może być również używany do nagrywania tekstu przy użyciu mikrofonów bezprzewodowych, takich jak mikrofony Bluetooth lub mikrofony PC. Teksty do programu można dyktować w języku niemieckim, a także angielskim lub francuskim. Możliwe jest wtedy, aby Dragon NaturallySpeaking 13 Premium podyktowanych tekstów przeczytał Ci na głos przez oprogramowanie w celu dokonania poprawek.

Kto powinien kupić Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium?

Czy chcesz pisać wywiady lub prezentacje mówione, dyktować listy, eseje lub raporty, po prostu wolisz mówić, niż pisać lub obsługiwać swój komputer za pomocą komendy głosowej? - Zatem Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie. W wielu zawodach dyktando jest częścią codziennego życia - w tym przypadku praca jest szybsza, ponieważ automatycznie wykonuje krok do przepisania wypowiadanego słowa.

Ale w zasadzie, Dragon NaturallySpeaking 13 Premium jest odpowiedni dla każdego, kto chce zaoszczędzić czas - ponieważ zostało udowodnione, że tekst można mówić szybciej niż pisanie. Istnieje wiele możliwych zastosowań - nie tylko dla grup zawodowych, takich jak lekarze, prawnicy czy dziennikarze, którzy muszą pisać często używane teksty, ale także dla każdego, kto spędza czas na pisaniu na komputerze. Dla osób niewidomych lub niedowidzących, dzięki poleceniom głosowym Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 może również znacznie ułatwić korzystanie z komputera PC lub Mac.

Co może zrobić Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium?

W porównaniu z poprzednimi wersjami, Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium posiada kilka nowych funkcji. Na przykład, użytkownicy nie potrzebują już zestawu słuchawkowego do rozmowy tekstowej z Nuance Dragon 13, ale mogą również korzystać z mikrofonu Bluetooth lub mikrofonu wbudowanego w laptopa. W porównaniu z poprzednią wersją, Nuance Dragon 13 jest również o 13% dokładniejszy w rozpoznawaniu mowy, łatwiejszy w konfiguracji i intuicyjny w obsłudze. Automatycznie, Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 wybiera idealne modele mowy dla Twoich zasobów PC, a także jest szybszy i łatwiejszy w nauce. Często używane terminy (techniczne) lub grafiki mogą być łatwo wstawiane za pomocą komendy głosowej. Podobnie, Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium umożliwia pisanie wiadomości e-mail i sterowanie przeglądarkami internetowymi, ułatwiając osobom niedowidzącym poruszanie się po Internecie. Nie jest konieczne szkolenie programu dla użytkownika, ale indywidualne ustawienia mogą uczynić pracę z programem jeszcze bardziej efektywną, wygodną i szybką.

Dlaczego warto kupić Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium?

Dyktowanie i mówienie do tekstów jest zazwyczaj znacznie szybsze niż pisanie na maszynie. Dlatego oprogramowanie do rozpoznawania mowy jest szczególnie przydatne, jeśli często pracujesz z komputerem i często musisz pisać dłuższe teksty mówione. W porównaniu z wieloma innymi programami do rozpoznawania mowy, Nuance Dragon 13 nie wymaga treningu programu, aby zapewnić bardzo dobre wyniki rozpoznawania tekstu. Jeśli posiadasz już wcześniejszą wersję Nuance Dragon NaturallySpeaking, dostępna jest również przystępna cenowo aktualizacja. W porównaniu do ceny i wydajności, Dragon NaturallySpeaking 13 Premium jest bardzo dobrym programem dla początkujących, którzy chcą nauczyć się jak pracować z rozpoznawaniem mowy i już teraz cieszyć się wieloma korzyściami płynącymi z dobrego oprogramowania do rozpoznawania mowy.

Jakie są alternatywy dla Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium?

Oprócz oprogramowania Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 posiadamy w naszej linii produktów inne oprogramowanie do rozpoznawania mowy firmy Nuance, które są dostosowane do różnych potrzeb. Na przykład, oprócz NaturallySpeaking 13 Premium, dostępne są także Dragon NaturallySpeaking Home Edition i Dragon ProfessionalIndividual Software. Dragon Home Edition, podobnie jak wersja Premium, oferuje do 99% dokładności rozpoznawania, więc nie ma potrzeby wprowadzania poprawek do tekstu pisanego po dyktandzie. Nie jest jednak możliwe tworzenie prezentacji PowerPoint ani arkuszy kalkulacyjnych programu Excel. Dragon ProfessionalIndividual oferuje jeszcze więcej opcji i, na przykład, nie specjalizuje się w jednym głosie, ale może skryptować różne głosy (w tym głosy podcastów).


Wymagania systemowe

 • Pamięć RAM: Co najmniej 4 GB
 • Procesor: Procesor Intel® Dual Core lub równoważny procesor AMD. Szybsze procesory osiągają lepszą wydajność.
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 8 GB
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7, 8.1, 10 (32-bitowy i 64-bitowy), Windows Server 2008 R2 i 2012 R2
 • Internet Explorer 11 lub nowsza lub aktualna wersja Chrome lub Firefox
 • Karta dźwiękowa do nagrywania 16-bitowego
 • Wbudowany mikrofon lub mikrofon z certyfikatem Nuance. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź support.nuance.com/compatibility.
 • Połączenie internetowe w celu pobrania produktu, automatyczna aktywacja produktu (krótki, anonimowy proces) oraz dostęp do pomocy online.


Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink do szybkiego i bezpiecznego pobrania oprogramowania
 • Faktura VAT
 • Instrukcje dotyczące łatwego montażu


Legalne:
Ostatecznym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. z numerem akt: IZR 8/1 /3 nie naruszamy praw osób trzecich z naszą ofertą i dlatego nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją pojedynczego użytkownika z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, korzystać z niego bez ograniczeń, a także otrzymywać aktualizacje itp., ale nie musisz go rejestrować.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, 1 użytkownik, 1 urządzenie, DE, EN, FR"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany