Infolinia 0800 702813
 
Dragon NaturallySpeaking 13 Premium Upgrade

Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, Upgrade

436,98 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821537
 • K337708
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dla tych, którzy spędzają dużo czasu przy komputerze i potrzebują odczuwalnego odciążenia... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, Upgrade"

Dla tych, którzy spędzają dużo czasu przy komputerze i potrzebują odczuwalnego odciążenia podczas pracy, Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium Upgrade jest świetnym rozwiązaniem. Aktualizacja uaktualnia oprogramowanie do rozpoznawania mowy i umożliwia korzystanie z niezliczonych nowych funkcji. Nie będziesz już musiał wpisywać każdego szczegółu ręcznie do komputera, zamiast tego możesz skorzystać z nowoczesnej technologii transkrypcji.

Większa wydajność we wszystkich obszarach pracy

Nie ma podstawowych wymagań dla przestrzeni roboczej każdego użytkownika. Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium Upgrade jest dostępny dla tradycyjnych ludzi biznesu, jak również dla freelancerów, profesorów, nauczycieli, studentów i uczniów. Jedynym wymogiem jest praca na komputerze, co jest ułatwione dzięki nowym funkcjom i rozwiązaniom. Ale w jaki sposób rozpoznawanie mowy zwiększa wygodę codziennego życia? Największą zaletą jest szybkość. Możesz konwertować mowę na tekst bezpośrednio w programie za pomocą jednego prostego polecenia. W ten sposób dyktowanie zastępuje tradycyjne pisanie na klawiaturze, co znacznie zwiększa wydajność w miejscu pracy. Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium Upgrade może być używany do tradycyjnych dokumentów, wiadomości e-mail, badań i wielu innych zadań.

Kto powinien używać aktualizacji Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium?

Spojrzenie na wymagania pokazuje, że istnieje niewiele szczegółowych wymagań. Konkretnie, wszystko czego potrzebujesz to poprzednia wersja, aby uaktualnić do nowej wersji za rozsądną cenę. W związku z tym już w poprzedniej wersji można było z reguły w pełni wykorzystać centralne funkcje podstawowe. Dzięki temu o wiele łatwiej jest zrozumieć nowe funkcje bez konieczności uczenia się oprogramowania od podstaw. Jeśli dużo pracujesz z tekstami pisanymi na komputerze, aktualizacja Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium odciąży Cię. Większość ludzi mówi około trzy razy szybciej niż pisze, co również sprawia, że tworzenie ważnych dokumentów jest o wiele bardziej efektywne. Kolejne edycje, z drugiej strony, mogą być wykonywane bez większych kłopotów, co pozwala na wykonanie zadań w krótkim czasie.

Praktyczne zalety zapewniające bezproblemowe użytkowanie

Wiele innych zalet aplikacji jest również imponujących. Ważną rolę odgrywa tu na przykład nowa funkcja Learning, która umożliwia ulepszanie oprogramowania przy każdym użyciu. To daje Ci elastyczność i swobodę, której potrzebujesz, aby kontynuować swoją pracę. Inne zalety są również znaczące:

 • Solidne tworzenie transkryptów z prędkością mówienia
 • Prosta i przejrzysta obsługa oprogramowania
 • Intuicyjne sterowanie, które może być używane bez doświadczenia
 • Dodatkowe samouczki, które ułatwiają wprowadzenie
 • Szybkie przetwarzanie mowy zapewniające natychmiastowe rezultaty

Ułatwia to przechwytywanie ważnych dokumentów za pomocą mowy i upraszcza przetwarzanie danych w sieci. Aktualizacja Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium ułatwia również sprawdzanie poprawności wypowiadanych treści, dzięki czemu irytujące literówki stają się przeszłością. Dzięki temu możesz wykorzystać potencjał swojego głosu i podjąć się znacznie większej liczby zadań bezpośrednio z komputera.

Łatwe korygowanie drobnych nieścisłości

Jeśli chcesz wprowadzić kolejne zmiany, możesz to łatwo zrobić z własnego punktu widzenia. Przepisany tekst może być oglądany natychmiast po konwersji i może być zmieniony zgodnie z życzeniem. To sprawia, że jest to również dobry wybór dla ważnych dokumentów biznesowych, aby powrócić do aktualizacji Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium i automatycznie pracować nad nowymi treściami w przyszłości. Nawet poprzednia wersja pozwala na szybką i darmową aktualizację, co oznacza, że możesz w pełni wykorzystać wszystkie nowe funkcje.

Skuteczne sterowanie wyłącznie za pomocą mowy

Po wielu latach ciągłego rozwoju i doświadczeń praktycznych, Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium Upgrade jest wszechstronnie doskonałym rozwiązaniem. Narzędzie nie tylko pozwala na tworzenie zupełnie nowych dokumentów, ale również umożliwia edycję istniejących wpisów bezpośrednio na komputerze. Jeśli chcesz dokonać uzupełnień, wystarczy proste polecenie głosowe, aby kontynuować dyktowanie. Im częściej powtarzasz pewne terminy i połączenia, tym mniej prawdopodobne jest, że popełnisz irytujące błędy. Oczywiście, możesz również dołączyć dodatkowe terminy techniczne zgodnie z Twoją branżą, aby korzystać z większej elastyczności w swojej pracy. Tak więc, aktualizacja Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium z pewnością będzie atutem, jeśli chodzi o rozpoznawanie mowy w celu przekształcenia ważnych transkrypcji w rzeczywistość.

Uzyskaj większą moc w swoim oprogramowaniu dzięki aktualizacji

Pobierz teraz aktualizację Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium i skorzystaj z szybkiej konfiguracji. Natychmiast po zakupie otrzymasz od nas nową licencję, dzięki której będziesz mógł bezproblemowo kontynuować korzystanie z oprogramowania, które już posiadasz. Tak więc, zarówno do dyktowania, jak i edycji końcowej, możesz kupić Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium Upgrade od nas i korzystać z maksymalnej wszechstronności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, oczywiście chętnie Ci pomożemy.

Ważne pytania

Jakie są wymagania dla aktualizacji Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium?

Aby móc korzystać z aktualizacji Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium, wystarczy jedna z praktycznych poprzednich wersji. Do korzystania z wielu funkcji rozpoznawania mowy i korzystania z nowych funkcji potrzebny jest system Windows 7 lub nowszy.

Dlaczego warto uaktualnić oprogramowanie do wersji Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium?

Wszechstronne uaktualnienie Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium Upgrade umożliwia aktualizację funkcji i aplikacji. Ciągłe udoskonalenia w zakresie sterowania głosem jeszcze bardziej ułatwiają szybkie i bezbłędne komponowanie ważnych treści.

Kto powinien używać aktualizacji Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium?

Jeśli zakupiłeś już poprzednią wersję, nie możesz nie skorzystać z aktualizacji Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium. Elastyczność jest znacznie zwiększona dzięki lepszej rozpoznawalności, co pozwala na bardziej produktywną pracę, krok po kroku.Jak działa aktualizacja Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium? Natychmiast po zakupie aktualizacji Nuance Dragon Naturally Speaking 13 Premium można aktywować nową licencję i rozpocząć korzystanie z wszystkich funkcji. Podczas gdy czyste funkcje pozostały niezmienione, ogólna wydajność uległa znacznej poprawie w nowej wersji. Wypróbuj to sam.

 

Wymagania systemowe

 • RAM: co najmniej 2 GB RAM w przypadku 32-bitowych wersji systemów Windows 7, 8 i 8.1; 4 GB w przypadku 64-bitowych wersji systemów Windows 7, 8 i 8.1 oraz Windows Server® 2008 R2, Windows Server 2012
 • Procesor: Minimum Intel® Dual Core o częstotliwości 2,2 GHz lub równoważny procesor AMD
 • Szybsze procesory będą działać lepiej.
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 4 GB
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7 (32-bitowy i 64-bitowy), Windows 8 i 8.1 (32-bitowy i 64-bitowy), Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Internet Explorer 9 lub nowszy albo najnowsza wersja Chrome lub Firefox dla pomocy online
 • Karta dźwiękowa do nagrywania 16-bitowego
 • Uwaga: Obsługuje Microsoft Office 2010 i 2013

Dyktowanie do systemów informacyjnych opieki zdrowotnej (elektroniczny rekord zdrowotny - ePA) nie jest obsługiwane. Do tego celu należy użyć Dragon Medical Practice Edition.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon NaturallySpeaking 13 Premium, Upgrade"
20 paź 2021

kan dit ook dragon 11 upgraden

kan dit ok=ok draagon natural speaking 11 upgraden

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany