Infolinia 0800 702813
 
Nuance Omnipage günstig kaufen

Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage Full Version

703,10 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820071
 • SN-E709Z-W00-19.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Szukasz praktycznego rozwiązania do konwersji ważnych dokumentów? W takim razie oprogramowanie... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage Full Version"

Szukasz praktycznego rozwiązania do konwersji ważnych dokumentów? W takim razie oprogramowanie Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage z pewnością Ci pomoże. W połączeniu z Twoim smartfonem, będziesz mógł szybko przechwytywać dokumenty i zamieniać je w rzeczywisty tekst na Twoim komputerze bez dodatkowego wysiłku. Pełna wersja programu Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage odciąża zatem administrację.

Wydajna konwersja i archiwizacja dokumentów

Przede wszystkim dokładność podczas konwersji sprawia, że oprogramowanie jest dobrym produktem. Dzięki prostemu i skutecznemu przechwytywaniu danych, możesz zawsze śledzić zawartość ważnych danych i przekształcić je w dokument biznesowy za pomocą jednego kliknięcia. W połączeniu z aparatem fotograficznym, wystarczy nagrać żądaną treść i zapewnić szybką i co najważniejsze skuteczną konwersję. W tym momencie decydujesz o formacie pliku. Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage to także wydajny launchpad, dzięki któremu konwersja staje się jeszcze łatwiejsza. Nie ma już potrzeby korzystania z zewnętrznych aplikacji lub dodatkowych narzędzi, co pozwala skupić się na konwersji. W połączeniu z wydajną chmurą, będziesz mógł uzyskać dostęp do nowych danych i dokumentów z dowolnego miejsca, dzięki czemu Twoja praca stanie się bardziej mobilna.

Praktyczne korzyści z Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage

Doskonałe rozpoznawanie terminów, znaków i struktur tekstowych we wszystkich formatach znacznie ułatwia pracę z Twojego punktu widzenia. Pełna wersja programu Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage umożliwia tworzenie nowych dokumentów i przenoszenie istniejących treści za pomocą jednego kliknięcia. Oczywiście w wyniku konwersji nie nastąpiły żadne zmiany w układzie graficznym. Nie przegap więc także innych korzyści:

 • Wyjątkowa dokładność dla dokładnych transferów
 • Łatwe połączenie z wszystkimi popularnymi skanerami
 • Konwersja dokumentów bezpośrednio z chmury
 • Kompleksowe przetwarzanie dokumentów w dowolnym formacie
 • Szybki routing w obrębie zdefiniowanej sieci
 • Łatwa konwersja cyfrowa ważnych formularzy papierowych

Rozpoznawanie łącznie ponad 120 języków daje Ci różnorodność potrzebną do obsługi nowych dokumentów. Dzięki temu nie musisz się martwić o niejednoznaczność przy rozpoznawaniu kluczowych słów i znaków. Dzięki oprogramowaniu Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage zawsze będziesz na szczycie swojej gry i będziesz gotowy na wszystko.

Większa wydajność dla każdego rodzaju zastosowania

Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage jest szczególnie przydatny w zastosowaniach biznesowych, ponieważ zapewnia znacznie większą dokładność i precyzję. To sprawia, że oprogramowanie jest dobrym wyborem zwłaszcza dla agencji, kancelarii prawnych i wielu innych firm zainteresowanych efektywną konwersją dokumentów. W ten sposób szybka rejestracja ważnych danych i ich późniejsza konwersja staje się główną zaletą. Ponadto oprogramowanie Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage można łatwo i szybko połączyć z innymi urządzeniami i programami. Na przykład, można również otwierać dokumenty na czytnikach e-booków i przenosić je w dowolne miejsce w chmurze. Dzięki temu można szybko pokonać ograniczenia własnego komputera i pracować znacznie bardziej elastycznie. W ten sposób OmniPage pomaga Ci stale digitalizować procesy robocze.

Te funkcje są nowe w wersji

Program Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage potrafi oczywiście znacznie więcej niż tylko rozpoznawanie i konwertowanie tekstu. Po raz kolejny, w tej wersji pojawiło się wiele nowych funkcji, które odróżniają oprogramowanie od poprzednich wersji.

Poniższe sposoby mogą zatem zapewnić Państwu znacznie większy komfort w codziennej konwersji dokumentów:

 • Wzrost rozpoznawalności cyfrowych układów i zdjęć
 • Konwersja do pliku PDF z możliwością wyszukiwania
 • Przekazywanie dokumentów w serwerze Microsoft
 • Integracja programu OmniPage Launchpad w celu kontroli dostępu
 • Integracja Kreatora eDiscovery do konwersji

Dzięki wielu nowym funkcjom i rozwiązaniom Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage stał się jeszcze bardziej wydajny, a co najważniejsze - łatwiejszy w obsłudze. Będziesz również dobrze przygotowany do ochrony danych dzięki wielu funkcjom i korzyściom płynącym z zaawansowanej technologii. Nie musisz się więc martwić o bezpieczną i płynną archiwizację ważnych dokumentów, ale skorzystaj z zaawansowanej obsługi PDF/A w tym narzędziu.

Wydajne łączenie bezpośrednio z chmurą

Po połączeniu z chmurą lub usługą, z której już korzystasz, możesz mieć dostęp do skonwertowanych dokumentów nie tylko w biurze lub na domowym komputerze. Dzięki chmurze jesteś zawsze mobilny w drodze i masz dostęp do wyników swojej pracy w dowolnym momencie. Program Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage umożliwia spójną konwersję dokumentów biznesowych, zapewniając takie same wyniki niezależnie od miejsca pracy. Oznacza to, że rozbieżności nie stanowią problemu.

Wiele formatów wyjściowych dla Twojej pracy

Dzięki temu możesz mieć dostęp do najważniejszych treści na swoim smartfonie, nawet w pociągu w drodze do pracy. Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage łączy się z wszystkimi najważniejszymi urządzeniami, umożliwiając konwertowanie, przeglądanie, edytowanie i modyfikowanie plików PDF. Liczne formaty plików znacznie ułatwiają korzystanie z istniejących dokumentów w pożądanym typie i jednolite zarządzanie nimi. Pełna wersja Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage umożliwia obsługę formatów PDF, HTML, Corel®, WordPerfect®, Word, Excel, PowerPoint i wielu innych. Dzięki temu można dowolnie przełączać się między wieloma formatami plików i wyświetlać najważniejsze treści. Łatwo jest również przetwarzać konkretne formy, takie jak tabele lub bazy danych, aby prawidłowo zachować pożądany styl w nowych dokumentach.

Teraz pracuj jeszcze łatwiej i bardziej efektywnie

Liczne funkcje pełnej wersji Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage zapewniają optymalne, a przede wszystkim dokładne rozpoznawanie. O wiele łatwiejsza będzie również konwersja zarówno tekstu, jak i układu. Właśnie u nas możesz kupić nową Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage Full Version i poprawić wyniki swojej pracy. W związku z tym chętnie pomożemy Państwu w konwersji dokumentów na komputerze.

Ważne pytania

Czy mogę używać programu Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage w podróży?

Dzięki wygodnej aplikacji Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage masz pełną kontrolę nawet na smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym. Pozwala to na znacznie łatwiejszą konwersję bez konieczności przebywania na miejscu w biurze lub w domu na komputerze.

Gdzie można uzyskać dostęp do dokumentów za pomocą programu Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage?

Dzięki programowi Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage nie ma ograniczeń co do miejsca, w którym można uzyskać dostęp do dokumentów. Dostęp do systemu jest możliwy na każdym urządzeniu dzięki nowoczesnej chmurze, co oznacza, że możesz dbać o swoją konwersję gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Czy program Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage można podłączyć do dowolnego skanera?

Pełna wersja Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage może być podłączona do praktycznie wszystkich zgodnych i dostępnych na rynku skanerów. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie samodzielnych skanów i ich bezpośrednie przekazywanie. W ten sposób zawsze zachowana zostaje wartość dodana i odpowiednia zawartość dokumentów.

Jakie są wymagania dotyczące używania programu Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage na komputerze?

Nawet starsze systemy są wystarczające do korzystania z pełnej wersji Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage. Oprogramowanie można uruchomić w systemie Windows XP lub nowszych wersjach. System operacyjny Windows Server 2008 lub nowszy również pomoże Ci w jego bezproblemowym użytkowaniu.

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do pełnej wersji Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage
 • Zweryfikowane łącze do szybkiego pobierania, aby uzyskać oprogramowanie szybko i bezpiecznie
 • Faktura z VAT
 • Instrukcje ułatwiające montaż

 

Wymagania systemowe:

 • Uwaga: Wydajność i szybkość mogą wzrosnąć, jeśli komputer przekracza minimalne wymagania dotyczące procesora, pojemności pamięci i dostępnego miejsca na dysku. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku konwersji dużych plików PDF w kolorze.
 • Windows® 10 32-bitowy lub 64-bitowy, Windows® 8 32-bitowy lub 64-bitowy, Windows 7 32-bitowy lub 64-bitowy, Windows XP 32-bitowy z dodatkiem SP 3
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Komputer z procesorem Intel®Pentium® 1 GHz lub równoważnym lub wyższym
 • 1 GB pamięci (RAM), zalecane 2 GB
 • Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy
 • 2,7 GB całkowitego miejsca na dysku twardym dla wszystkich komponentów: 300 MB dla komponentów aplikacji plus 100 MB podczas instalacji, 1,2 GB dla modułów językowych Vocalizer Expressive® (120 - 500 MB na język) 250 MB dla RealSpeak Solo (można wybrać języki), 200 MB dla Nuance PDF Create, 30 MB dla Nuance Cloud Connector.
 • Napęd DVD-ROM dla instalacji, nie jest wymagany dla wersji do pobrania
 • Sterownik skanera WIA, TWAIN lub ISIS
 • Monitor kolorowy o rozdzielczości 1024x768
 • Aparat cyfrowy z autofokusem i rozdzielczością co najmniej 2 megapikseli, jeśli tekst ma być sfotografowany.

 

Prawne:
Z prawomocnym Uteil Sądu Federalnego z dnia 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naruszamy naszą ofertą żadnych praw osób trzecich & tym samym nie naruszamy żadnych zasad, z oprogramowania jest licencjonowanie jednego użytkownika z przejęcia umowy objętości, rejestracja do ID nie jest zatem możliwe. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, a także otrzymywać aktualizacje, ale nie możesz go zarejestrować.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Omnipage 19 Ultimate Multilanguage Full Version"
26 mar 2022

Brak polskiego interfejsu w tej wersji. Wcześniejsze wersje miały. Informacja "Multilanguage Full Version" wprowadza w błąd bo dotyczy tylko OCR..

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany