Infolinia 0800 702813
 
Nuance PaperPort Professional 14

Nuance PaperPort Professional 14

451,45 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820185
 • F309G-W00-14.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | PT | FR | IT | ES | NL | EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Efektywne skanowanie i przetwarzanie dokumentów papierowych jest nieuniknione w nowoczesnym... więcej

Informacje o produkcie "Nuance PaperPort Professional 14"

Efektywne skanowanie i przetwarzanie dokumentów papierowych jest nieuniknione w nowoczesnym miejscu pracy. Dlatego właśnie Nuance PaperPort Professional 14 został stworzony, aby uczynić obieg dokumentów w biurze produktywnym, bezpiecznym, a przede wszystkim przemyślanym. Jego liczne zastosowania są dostępne gdziekolwiek jesteś, dając Ci różnorodność, której potrzebujesz. Oznacza to, że porządek jest utrzymywany przez cały czas, nawet przy dużych ilościach papieru.

Łatwe skanowanie ważnych dokumentów papierowych

Szczególnie funkcja skanowania dokumentów przekonała już wielu użytkowników. W wielu obszarach zastosowań, w których papier jest ciężki, Nuance PaperPort Professional 14 zapewnia pożądaną różnorodność, dzięki czemu skutecznie pomaga prawnikom, praktykom medycznym, biurom ubezpieczeniowym, agencjom i wielu innym firmom. Brak papieru, a przede wszystkim efektywne wykorzystanie dostępnej pojemności stało się ważnym podstawowym wymogiem w biurze przyszłości. Nuance PaperPort Professional 14 jest więc doskonałą kontynuacją poprzednich wersji i umożliwia wygodne przechwytywanie danych za pomocą zdjęć. Oznacza to, że nie musisz konwertować poszczególnych zdjęć ze smartfona lub zewnętrznych aparatów, ale masz niezbędne dane bezpośrednio na swoim komputerze. Oczywiście w tym miejscu zachowana jest również prywatność, aby chronić prawa użytkowników. To sprawia, że Nuance PaperPort Professional 14 jest doskonałym wyborem.

Liczne opcje dostępu i przechwytywania

Jednak Nuance PaperPort Professional 14 oferuje znacznie więcej niż tylko możliwość digitalizacji ważnych dokumentów. Dostęp do niej można uzyskać również z innych zarejestrowanych urządzeń, dzięki czemu można sprawdzić, co jest potrzebne na przykład w drodze do pracy. Jeśli chodzi o wydajną i bezpieczną pracę na najwyższym cyfrowym poziomie, Nuance PaperPort Professional 14 to dobry wybór, dlatego Ty również możesz zdecydować się na to wszechstronne rozwiązanie. Pozwoli Ci to w mgnieniu oka zarządzać wszystkimi dokumentami i treściami w dobrze zorganizowany i uporządkowany sposób. Nuance PaperPort Professional 14 łączy się ze wszystkimi głównymi systemami i urządzeniami, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest utrzymać porządek w dokumentach. Dzięki Nuance PaperPort Professional 14 można pracować z dokumentami biznesowymi, plikami PDF, plikami aplikacji i wieloma innymi formatami.

Oto aplikacje, które oferuje Nuance PaperPort Professional 14

Program Nuance PaperPort Professional 14 został zaprojektowany z myślą o czymś więcej niż tylko zarządzaniu dokumentami. Możesz nie tylko przekształcić ważne treści z wersji papierowej na cyfrową, ale także przenieść zarządzanie na nowy poziom. Następujące cechy czynią różnicę:

 • Mobilny dostęp do ważnych dokumentów
 • Cyfrowe wyświetlanie nowych plików PDF
 • Agregacja wielu dokumentów
 • Pełna indeksacja według ustalonych harmonogramów
 • Efektywne zarządzanie bezpośrednio w sieci
 • Najwyższe bezpieczeństwo przy tworzeniu plików PDF

Nuance PaperPort Professional 14 łączy procesy cyfrowe i zarządzanie ręczne za pomocą szerokiej gamy aplikacji. Promuje to znacznie bardziej efektywną pracę w celu połączenia wielu działów i zminimalizowania kosztów operacyjnych. Szczególnie w firmach, które wcześniej pracowały głównie z dokumentami papierowymi, może to przynieść konieczną zmianę. Dzięki temu konwersja ważnych danych nie będzie kłopotliwa.

Dobry wybór do zastosowań biznesowych

Nuance PaperPort Professional 14 to dobry i łatwy wybór do zastosowań biznesowych. Jednym z najważniejszych elementów nowej wersji jest PaperPort Anywhere, który pozwala na korzystanie z chmury do przechowywania i dostępu. Pozwala to na zapewnienie całościowego i co najważniejsze bardziej efektywnego wykorzystania. W tym momencie rozszerzenie płynnie integruje się z wersją desktopową. W ten sposób można automatycznie podłączyć każdy folder do chmury i pracować niezależnie od lokalizacji. Szczególnie w agencjach lub firmach posiadających biura w domu jest to istotna zaleta. W dzisiejszych czasach wielu pracowników chce mieć możliwość pracy w sposób elastyczny, a jeśli to możliwe, także z domu. Nuance PaperPort Professional 14 oferuje dokładnie taką podstawę, aby efektywność zarządzania dokumentami była zachowana również na biurku domowym.

Różnica w stosunku do wersji standardowej

Cechy

PaperPort
             Standard 14            

PaperPort
        Professional 14        
Mobilny dostęp do dokumentów    
Cyfrowe obrazowanie dokumentów papierowych    
Nieograniczona liczba profili skanowania    
Efektywne zarządzanie plikami w sieci    
Dodatkowa aplikacja na urządzeniach Apple    
Promocja procesów roboczych OmniPage    
Dodatkowa integracja tworzenia plików PDF    

 

Mniej papieru dla większej wydajności

Dzięki Nuance PaperPort Professional 14 będziesz mógł kontynuować trend pracy mobilnej i, co ważniejsze, niezależnej. Duże papierowe teczki wyglądają całkiem dobrze w biurze, ale stają się ogromnym ciężarem w codziennym życiu. Nuance PaperPort Professional 14 pozwala zachować organizację, dzięki czemu można pracować szybciej, łatwiej, bezpieczniej i bardziej nowocześnie. Tak więc nowoczesność, której potrzebujesz, nie jest już pomijana. Dzięki intuicyjnemu i łatwemu do zrozumienia układowi programu, rozpoczęcie pracy nie będzie stanowiło problemu nawet dla początkujących. Nuance PaperPort Professional 14 potrafi zorganizować własne funkcje w efektywny i niezwykle praktyczny sposób, pozwalając na stałą kontrolę nad dokumentami. Zapraszamy więc do obejrzenia naszych produktów w naszym sklepie.

Kup teraz Nuance PaperPort Professional 14

Jeśli szukasz profesjonalnej i skutecznej aplikacji do zarządzania dokumentami cyfrowymi, Nuance PaperPort Professional 14 jest dla Ciebie. Pomoże Ci to uprościć codzienne skanowanie i pozbyć się stosów papieru i uciążliwych plików. Chętnie pomożemy Ci w codziennych biurowych obowiązkach, dlatego oprogramowanie Nuance PaperPort Professional 14 możesz kupić bezpośrednio u nas. Zarówno w przypadku urządzeń z systemem Windows, jak i Mac, daje to stale ważną licencję.

Ważne pytania

Kto powinien kupić Nuance PaperPort Professional 14?

Zaletą programu Nuance PaperPort Professional 14 jest to, że jego liczne aplikacje i funkcje są odpowiednie dla każdego użytkownika. Zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm mogą używać go do konwersji wielu dokumentów papierowych i uzyskać kopie cyfrowe, które chcą.

Czy program Nuance PaperPort Professional 14 może łączyć się z zewnętrzną chmurą?

Jeśli korzystasz już z innych chmur lub usług chmurowych, w praktyce nie stanowi to problemu. Nuance PaperPort Professional 14 zawiera również Nuance Cloud Connector, który umożliwia podłączenie dowolnej chmury do treści i dokumentów.

Jak zarządzać dokumentami za pomocą programu Nuance PaperPort Professional 14?

Prosty i intuicyjny interfejs pozwala na śledzenie wszystkich dokumentów przez cały czas. Dotyczy to również niezliczonych folderów, które dzięki prostemu i uporządkowanemu układowi można łatwo rozdzielić i zarządzać nimi oddzielnie.

Co jest potrzebne do korzystania z programu Nuance PaperPort Professional 14?

Główne wymagania systemowe dla Nuance PaperPort Professional 14 obejmują 700 MB wolnej pamięci, 1 GB Ram i procesor zgodny z Intel Pentium. Starsze systemy operacyjne Windows nie stanowią żadnego problemu w tym względzie dla płynnego użytkowania.

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do Nuance PaperPort Professional 14, niemiecki, pełna wersja
 • Zweryfikowane łącze do szybkiego pobierania, aby uzyskać oprogramowanie szybko i bezpiecznie
 • Faktura z VAT
 • Instrukcje ułatwiające montaż

Wymagania systemowe:

 • Komputer z procesorem zgodnym z Intel Pentium lub nowszym
 • 1 GB PAMIĘCI RAM
 • 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji. Dodatkowe miejsce na dysku twardym jest wymagane dla Microsoft® .NET Framework 4 i innych wymaganych komponentów, jeśli nie zostały jeszcze zainstalowane
 • Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 pikseli z co najmniej 16-bitowym ustawieniem kolorów (High Color)
 • Urządzenie wskazujące kompatybilne z systemem Windows®

Obsługiwane systemy operacyjne

 • Windows® 10, 32 bit i 64 bit
 • Windows® 8, 32 bit i 64 bit
 • Windows® 7, 32 bit i 64 bit
 • Windows® Vista, 32-bitowy i 64-bitowy, z dodatkiem SP2 lub wyższym
 • Windows® XP 32 Bit SP3

Obsługiwane przeglądarki (zakładki i przeglądarka PDF)

 • Internet Explorer 7 lub nowszy
 • Firefox 3, 4 lub 5
 • Chrome 4 lub wyższy
 • Napęd DVD dla wersji instalacyjnej, nie dla wersji do pobrania

Prawne:

Z prawomocnym Uteil Sądu Federalnego z dnia 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naruszamy naszą ofertą żadnych praw osób trzecich & tym samym nie naruszamy żadnych zasad, z oprogramowania jest licencjonowanie jednego użytkownika z przejęcia umowy objętości, rejestracja do ID nie jest zatem możliwe. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, a także otrzymywać aktualizacje, ale nie możesz go zarejestrować.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance PaperPort Professional 14"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany