Infolinia +49 3221 2292585
 
OneSafe PC Cleaner Pro 7

OneSafe PC Cleaner Pro 7

198,83 PLN * 207,87 PLN * (4,35% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820771
 • DS-12038
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Przywróć wszystkie swoje dane. Stellar Data Recovery professional for Mac ma wiele... więcej

Informacje o produkcie "OneSafe PC Cleaner Pro 7"

Przywróć wszystkie swoje dane.

Stellar Data Recovery professional for Mac ma wiele możliwości radzenia sobie z krytycznymi sytuacjami utraty danych. Problemy takie jak utracone partycje lub uszkodzone dyski Time Machine, uszkodzone partycje BootCamp i utracone dane na zaszyfrowanych dyskach nie będą Cię już niepokoić. Data Recovery Mac posiada wszystkie możliwości odzyskiwania danych w przypadku jakiejkolwiek utraty danych.

funkcje

Odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików

To oprogramowanie do odzyskiwania danych na komputerach Mac umożliwia odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików z dysku twardego komputera lub innego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej.

Przywracanie bezcennych wspomnień.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych na komputerze Mac nie tylko przywraca dokumenty, ale także pozwala odzyskiwać utracone lub usunięte zdjęcia i filmy wideo. Wystarczy kliknąć na opcję "Zdjęcia" w sekcji "Pliki multimedialne".

Skuteczne wyszukiwanie plików

Funkcja Stellar Data Recovery jest wyposażona w inteligentną funkcję, która pozwala znaleźć ukryte pliki na dysku logicznym. Oprogramowanie to umożliwia wyszukiwanie plików według nazwy i typu, a także wybór, czy mają one zostać usunięte, czy też istniejące pliki. Można również wyszukać utracone lub usunięte dane w określonym folderze. Można również wyszukać konkretny folder na dysku logicznym.


Odzyskiwanie kopii zapasowych Time Machine (ang. Time Machine Backup Recovery)

Najbardziej niezawodnym środkiem zapobiegającym utracie danych jest tworzenie kopii zapasowych danych, a Time Machine jest standardową i najpopularniejszą aplikacją dla komputerów Mac. Ale tak jak w przypadku każdego typu pliku na dowolnym urządzeniu pamięci masowej, najbardziej wartościowy dysk do tworzenia kopii zapasowych Time Machine może zostać w każdej chwili usunięty lub uszkodzony. Na szczęście odzyskiwanie danych dla komputerów Mac ma to, czego potrzebujesz, ponieważ obsługuje dyski zaprojektowane przez Time Machine i przywraca dane z nich tak, jak z innych dysków. Pozwala to Mac Recovery dodać dodatkową warstwę ochrony danych do istniejącej ochrony, jak również głównego systemu przechowywania plików.

Odzyskiwanie z zaszyfrowanych dysków twardych

Wielu z nas musi zarządzać danymi pomiędzy różnymi komputerami i systemami operacyjnymi, dlatego ważne jest posiadanie oprogramowania, które współpracuje z różnymi systemami plików i formatami dysków. Chociaż oprogramowanie do odzyskiwania danych na komputerach Mac działa tylko na komputerach Mac, może uzyskiwać dostęp i odzyskiwać dane z różnych formatów urządzeń pamięci masowej. Niezależnie od tego, czy urządzenie pamięci masowej wykorzystuje jeden z systemów plików APFS, HFS, HFS+, FAT, ex-FAT lub NTFS, Data Recovery for Mac będzie w stanie skanować i odzyskiwać dane z tych urządzeń.

Szybkie i głębokie skanowanie

Oprogramowanie posiada dwie warstwy, jeśli chodzi o metodę skanowania - Quick Scan i Depth Scan. Szybkie skanowanie jest pomocne w większości przypadków w celu odzyskania utraconych danych. Jeśli oprogramowanie nie jest w stanie odnaleźć danych w funkcji szybkiego skanowania, automatycznie przełącza się na skanowanie głębokości. Możesz również przełączyć się na skanowanie głębokości, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników szybkiego skanowania.

Odzyskiwanie telefonu komórkowego

Czy przypadkowo usunąłeś swoje bezcenne zdjęcia z telefonu? Nie martw się już o utratę cennych zdjęć w telefonie. Tak długo, jak dane są przechowywane na karcie pamięci telefonu, oprogramowanie to się tym zajmuje. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić nasze oprogramowanie. Wszystkie usunięte zdjęcia są szybko odzyskiwane.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych

Dzięki temu zaawansowanemu narzędziu można teraz łatwo odzyskiwać pliki z uszkodzonego dysku flash USB, uszkodzonego dysku twardego, uszkodzonej karty pamięci, a także z pamięci aparatu. Odzyskuje również dane z kart CF, kart flash, kart SD (Mini SD, Micro SD i SDHC) oraz płyt mini.

Ssortowanie plików na swój własny sposób.

Jeśli odzyskujecie odzyskane dane w sposób niezorganizowany, identyfikacja ważnych plików może okazać się trudna, nawet jeśli dostępne są szczegóły podglądu. Oprogramowanie Stellar Mac Data Recovery oferuje opcję "Filtered Tree", która ułatwia sortowanie plików.

Stellar Mac Data Recovery Premium

Stellar Data Recovery Professional

Stellar Data Recovery
Premium

Profesjonalista ds. odzyskiwania danych
Przywracanie oryginalnych nazw plików oui oui
Odzyskiwanie usuniętych partycji oui oui
Odzyskiwanie maszyny czasu oui oui
Odzyskiwanie zaszyfrowanych dysków twardych oui oui
Odzyskiwanie danych z BootCamp oui oui
Obsługa przechowywania bagażnika oui oui
ilustracja medialna oui oui
prapremiera oui oui
Premia za odzyskiwanie danych
Naprawa uszkodzonych lub uszkodzonych plików wideo oui
Naprawa wielu plików wideo oui
Naprawa uszkodzonych/uszkodzonych zdjęć oui
Wyodrębnia miniatury obrazów. oui
wymagania systemowe
wariant 9
Rozmiar 43,7 MB
system operacyjny Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra, Mac OS 10.13 High Sierra, Mac OS 10.14 Mojave
Minimalne wymagania systemowe:
 • Procesor: Intel
 • Pamięć: 1 GB
 • Dysk twardy: 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "OneSafe PC Cleaner Pro 7"
2 lis 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany