Infolinia 0800 702813
 
OneSafe Safe Passwords

OneSafe Safe Passwords

118,63 zł * 142,59 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820772
 • 400055724
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Bezpieczne hasła OneSafe Bezpieczne przechwytywanie, przechowywanie i zarządzanie... więcej

Informacje o produkcie "OneSafe Safe Passwords"

Bezpieczne hasła OneSafe

Bezpieczne przechwytywanie, przechowywanie i zarządzanie wszystkimi hasłami

 • Tylko jedno hasło do zapamiętania
 • Hasła i pliki logowania są bezpiecznie przechowywane w zaszyfrowanym pliku.
 • Automatyczne przechwytywanie i zapisywanie haseł
 • Generuj i używaj silnego hasła
 • Portfel do bezpiecznego przechowywania danych kart kredytowych
 • Dostęp do haseł ze smartfonu, tabletu lub komputera


Czy jesteś też zmęczony koniecznością zapamiętywania tak wielu różnych haseł?

Dzięki Bezpiecznym hasłom możesz zarządzać wszystkimi hasłami i identyfikatorami w jednym bezpiecznym, zaszyfrowanym koncie. Nie musisz już pamiętać wszystkich różnych haseł, od tej pory pamiętasz tylko hasło główne. Bezpieczne hasła robią resztę.

Dzięki Bezpiecznym hasłom nigdy więcej nie zapomnisz hasła!

Mocne strony

Bezpieczne, szyfrowane konto

Bezpieczne hasła chronią Twoje hasła i ułatwiają Ci życie. Nie trzeba już pamiętać dziesiątków różnych haseł. Dzięki Bezpiecznym hasłom, zbierasz i zarządzasz wszystkimi hasłami i identyfikatorami na bezpieczniejszym, szyfrowanym koncie.

Automatyczne przechwytywanie i zapisywanie haseł

Bezpieczne hasła automatycznie przechwytują hasła i identyfikatory użytkowników związane z odwiedzanymi przez Ciebie stronami internetowymi. Przy następnej wizycie na stronie internetowej, zostaniesz automatycznie zalogowany. Dostęp do stron internetowych można uzyskać nawet bezpośrednio z poziomu Bezpiecznych haseł.

 

Maksymalne bezpieczeństwo

Bezpieczne hasła przechowuje Twoje hasła i identyfikatory w bezpiecznym, szyfrowanym pliku chronionym hasłem głównym znanym tylko Tobie. Bezpieczne hasła wykorzystują najsilniejszy standard szyfrowania AES-256 bit i zabezpieczają hasło główne za pomocą PBKDF2. Na koncie z bezpiecznymi hasłami Twoje hasła są bezpieczne.

 

Generuj i używaj silnego hasła

Jeśli nie musisz już zapamiętywać swoich haseł, masz mniejszą pokusę, aby używać tego samego hasła dla wszystkich stron internetowych. Bezpieczne Hasła zawiera generator haseł, który tworzy silne, długie i bezpieczne hasła. Możesz określić, czy powinna ona zawierać litery, symbole i cyfry oraz jak długa jest.
 

Łatwe zarządzanie wszystkimi hasłami

Możesz dodać dowolną liczbę haseł do Bezpiecznych Haseł i edytować je lub zarządzać nimi. Hasła mogą być posortowane alfabetycznie, według najczęstszego użycia, ostatniego użycia lub daty utworzenia.

Funkcje

1. jak bezpieczne są bezpieczne hasła?

Zakładasz konto Bezpieczne Hasło i odwiedzasz swoje ulubione strony internetowe. Podczas pierwszego logowania do dowolnego konta, Safe Password oferuje możliwość przechowywania hasła i danych do logowania. Przy następnej wizycie na stronie internetowej zostaniesz automatycznie zalogowany. Nie musisz więc pamiętać różnych haseł i identyfikatorów użytkowników.

 

2. dostęp do haseł ze smartfonu, tabletu lub komputera

Bezpieczne hasła działają z takimi przeglądarkami jak Chrome, Firefox i IE, a także z tabletami Apple i smartfonami lub z systemem Android. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do swoich haseł z komputera, smartfonu lub tabletu. Zmiany na Twoim koncie są automatycznie synchronizowane, dzięki czemu zawsze masz dostęp do najbardziej aktualnego zbioru haseł z dowolnego Urządzenie.

3. portfel do bezpiecznego przechowywania danych kart kredytowych

Bezpieczne hasła zawierają funkcję portfela, która pozwala na bezpieczne przechowywanie informacji o karcie kredytowej. Przy następnym zakupie online, Bezpieczne Hasła zaoferują automatyczne wypełnianie pól kart kredytowych. Możesz sam wybrać, która z kart kredytowych ma być użyta. Automatyczne wpisanie numeru karty kredytowej jest bezpiecznym sposobem dokonywania zakupów online, ponieważ nie musisz się martwić o przechwycenie uderzeń klawiszy. Dane Twojej karty kredytowej są przechowywane w tym samym zaszyfrowanym pliku co Twoje hasła.

4. bezpieczne dzielenie się hasłami z kolegami i przyjaciółmi

Udostępnianie haseł za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości SMS lub czatów jest bardzo niepewne. Dzięki funkcji bezpiecznego udostępniania haseł można bezpiecznie udostępniać zaszyfrowane hasła. Odbiorca nie może edytować udostępnionego hasła, a Ty decydujesz, czy może je zobaczyć, czy po prostu użyć go do zalogowania się, pozostawiając samo hasło niewidoczne.

 

5. uwierzytelnianie dwupoziomowe (2FA)

Dwuczynnikowe uwierzytelnianie (2FA) jest dodatkową warstwą bezpieczeństwa, która wymaga nie tylko hasła i nazwy użytkownika do zalogowania się na konto, ale także unikalnego kodu bezpieczeństwa. Bezpieczne hasła 2FA mogą wysyłać kody za pomocą SMS-ów lub połączeń telefonicznych. Alternatywnie, kody mogą być również generowane za pomocą Google Authenticator. Kiedy aktywujesz 2FA dla swojego konta, możesz wstępnie zdefiniować, że Urządzeniebędzie wykrywane przez 30 dni, dzięki czemu nie będziesz musiał wpisywać kodu 2FA przy każdym logowaniu.

 

6. import haseł przechowywanych w innych programach

Hasła przechowywane w innych programach do zarządzania hasłami lub w plikach Excel można wyeksportować do pliku w formacie CSV, a następnie zaimportować do pliku Safe Password. Bezpieczne hasła zawierają filtry do importu z Dashlane, Lastpass, Roboform, 1Password, KeePass, Password Wallet lub z plików CSV zdefiniowanych przez użytkownika.

 

7. współpracuje z popularnymi przeglądarkami

Bezpieczne hasła działają z popularnymi przeglądarkami, takimi jak Chrome, FireFox i IE.

Jak używa się bezpiecznych haseł?

W 3 krokach jesteś w miejscu przeznaczenia!

1. Ustaw jednorazowe hasło.

2. Wybierz witryny internetowe, które mają być rozpoznawane przez Safe-Passwords.

3. Podczas przeglądania Internetu użytkownik będzie automatycznie logowany do preferowanych witryn.

 


Wymagania systemowe
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10

 • Web : kompatybilny z Chrome, Firefox i Internet Explorer; Microsoft Edge nie jest kompatybilny
 • Tablety, Mobile : kompatybilne z IOS i Androïd
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "OneSafe Safe Passwords"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany