Infolinia 0800 702813
 
Parallels Desktop for Mac Business

Parallels Desktop for Mac Business

591,00 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822209
 • PDFM-ENTSUB-1Y-ML
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok:

User:

Rodzaj licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Proste i wydajne rozwiązanie zoptymalizowane dla środowisk biznesowych i edukacyjnych,... więcej

Informacje o produkcie "Parallels Desktop for Mac Business"

Proste i wydajne rozwiązanie zoptymalizowane dla środowisk biznesowych i edukacyjnych, umożliwiające uruchamianie aplikacji Windows na komputerach Mac z procesorami Intel lub Apple M1.

 • Zwiększ produktywność: korzystaj obok siebie z aplikacji Windows i Mac
 • Szybciej testuj i rozwijaj technologie informatyczne: Praca z wieloma systemami operacyjnymi w maszynie wirtualnej Mac
 • Scentralizowane zarządzanie: Bezproblemowe licencjonowanie z wbudowanym kluczem aktywacyjnym i wieloma opcjami wdrożenia dla organizacji każdej wielkości.

 

Użytkownicy komputerów Mac nie muszą już rezygnować z aplikacji Windows.

M1
Zwiększ produktywność
Używaj systemów operacyjnych macOS i Windows równolegle, bez konieczności przerywania pracy w celu ponownego uruchomienia komputera lub odłączenia się od serwera . Udostępniaj pliki, foldery, obrazy i zawartość schowka innym aplikacjom, po prostu przeciągając i upuszczając lub kopiując i wklejając. Użyj macOS QuickLook, by szybko podejrzeć pliki  w Eksploratorze plików, i uzyskaj dostęp do słownika macOS bezpośrednio z aplikacji Windows, by wyszukiwać słowa i synonimy.

Szybko zabieraj się do pracy
Przeprojektowany i zoptymalizowany tak, by działał natywnie na każdym komputerze Mac, zarówno z procesorem Intel, jak i Apple M1. Windows 10 działa teraz do X% szybciej, dzięki czemu możesz uruchamiać aplikacje Windows tak szybko, jak to możliwe. Łatwo korzystaj ze złożonych i wymagających graficznie  aplikacji Windows bez spowalniania komputera Mac.

Zaawansowana funkcjonalność - Natychmiastowy dostęp do ważnych aplikacji na Macu

Fantastyczny widok
Zakres funkcjiUkryj stronę  Windows podczas korzystania z aplikacji Windows dzięki trybowi Coherence™ i przełączaj się między Maciem i Windows za pomocą  prostego kliknięcia lub  machnięcia. A jeśli lubisz estetykę komputera PC, pozwól, by Windows  zajął cały ekran, emulując doświadczenie, do którego jesteś przyzwyczajony na stronie .

USB i urządzenia peryferyjne
Podłącz do komputera Mac zewnętrzne urządzenia USB (w tym karty inteligentne i inne urządzenia przeznaczone tylko dla systemu Windows) i korzystaj z nich w systemie Windows. Drukuj pliki Windows na drukarce skonfigurowanej dla komputera Mac i korzystaj z aplikacji Windows na wielu monitorach.

Szeroka kompatybilność
Uruchamiaj krytyczne dla biznesu aplikacje bez kompromisów - Microsoft Office, Visual Studio, PowerBI, AutoCAD, Quicken i QuickBooks dla Windows, Internet Explorer, produkty SAP, oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), produkty Autodesk i wiele innych!


 

Usprawnij pracę i zredukuj koszty IT dzięki Parallels Desktop for Mac Business

Wdrażanieza pomocą Parallels Device Management
Wdrażaj setki instalacji za pomocą Parallels Device Management, JAMF Pro i innych rozwiązań do zarządzania komputerami Mac. Dostosuj ustawienia Parallels Desktop, dodaj aplikacje Windows do Docka i włącz tryb pojedynczej aplikacji, a wszystko to dzięki pakietowi Parallels Bulk Deployment Package i obszernej dokumentacji dla administratora.

Zapraszajużytkowników przez e-mail
Nie masz rozwiązania do zarządzania komputerami Mac lub nie chcesz go używać? Nie ma problemu! Wystarczy kilka kliknięć, aby zarejestrować nowych użytkowników za pomocą automatycznie generowanych wiadomości e-mail, z których każda będzie zawierała link do pobrania Parallels Desktop Business Edition. Wszystkie ustawienia są automatycznie aktywowane.
Parallels Desktop Business

Windows in Business
Pozwól wszystkim użytkownikom lub konkretnym użytkownikom pobierać maszyny wirtualne Windows Business poprzez połączenie z obrazem Windows na moim koncie ParallelsPortal. Dzięki temu użytkownicy Parallels Desktop w Twojej organizacji będą mieli łatwy dostęp do potrzebnych im aplikacji Windows.

Nowość! Zoptymalizowane zarządzanie pakietami dla komputerów Mac z procesorami Intel i M1

Universal Binary w Parallels Desktop umożliwia użytkownikom wersji Business Edition utworzenie pojedynczego pakietu dla komputerów Mac z procesorami Intel i M1 oraz wykorzystanie konfiguracji kont Parallels Business do wdrożenia pojedynczej konfiguracji.


Łatwe zarządzanie

Użyj jednego klucza licencji woluminu  dla wszystkich instalacji lub utwórz sublicencje dla działów, filii i kontrahentów.
Łatwo zarządzaj wszystkimi wdrożonymi licencjami, korzystając z takich informacji, jak statystyki użycia  i zrzuty aktywności licencji w czasie rzeczywistym. Włącz automatyczne aktualizacje, aby zsynchronizować się z wydaniami i wersjami funkcji, lub wyłącz automatyczne aktualizacje i utwórz lokalny serwer aktualizacji. To jest twój wybór!

Intuicyjne funkcje zarządzania - Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i zgodności z przepisami


Bezpieczny dostęp dla użytkowników i urządzeń
Podłącz wersje systemu Windows na komputerze Mac do Active Directory tak, jakby były to zwykłe komputery z Windows. Obowiązujące zasady mają zastosowanie, gdy dyski USB, karty inteligentne i inne urządzenia zewnętrzne są podłączone do komputera Mac i używane w systemie Windows.

Ochrona danych w systemie Windows
Zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla szyfrowania i ochrony hasłem maszyn wirtualnych Windows. W razie potrzeby możesz nawet odizolować system Windows od komputera Mac.

Virtual Machine Expiration
Tworzy tymczasowe, zaszyfrowane maszyny wirtualne, które automatycznie wygasają i są blokowane po określonym czasie. Zapewnij sobie dodatkową warstwę bezpieczeństwa podczas udostępniania danych firmowych.
parallelsYEG9A9pc3ib6Q

Najlepsze rozwiązanie dla bezproblemowej integracji między komputerami Mac i Windows


Łącząc funkcje komputerów Mac i Windows na jednym komputerze , oszczędzasz pieniądze i zasoby IT, usprawniasz pracę i zmniejszasz obciążenie działu IT związane z pomocą techniczną.
A to nie wszystko.

 • Płynnie uruchamiaj Windows obok Maca i przełączaj się między Maciem a Windows za pomocą  jednym kliknięciem lub  machnięciem.
 • Podłącz zewnętrzne urządzenia USB (w tym karty inteligentne i inne urządzenia przeznaczone tylko dla systemu Windows) do komputera Mac i korzystaj z nich w systemie Windows.
 • Drukuj pliki z systemu Windows na drukarce skonfigurowanej dla komputera Mac.
 • Używaj systemu Windows tak, jakby to była aplikacja dla macOS. W przeciwieństwie do innych rozwiązań, Parallels Desktop nie wymaga restartu komputera ani połączenia z serwerem, aby uruchomić system Windows na komputerze Mac. Całkowicie bezproblemowo.

Wymagania systemowe Parallels Desktop for Mac Business

  Minimum
Do uruchamiania większości aplikacji, takich jak Microsoft Office, księgowość, handel, SAP, Matlab i inne.
Najlepsze wyniki
Dla aplikacji intensywnie korzystających z grafiki, przy dużym obciążeniu i przy uruchamianiu wielu maszyn wirtualnych.
Procesor

Chipy Apple M1, M1 Pro i M1 Max, procesory Intel Core 2
Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Intel Core M lub
Xeon

Chipy Apple M1, M1 Pro i M1 Max, procesory Intel Core i5,
Core i7, Core i9 lub Xeon
RAM 4GB RAM Co najmniej 16 GB RAM
Pamięć 600 MB na instalację aplikacji Parallels Desktop
Dodatkowa pamięć dla systemu operacyjnego gościa (co najmniej 16 GB wymagane dla Windows 10)
Dysk SSD
Grafika Chipy Apple M1, M1 Pro i M1 Max
Karty graficzne Intel, AMD Radeon lub NVIDIA
Chipy Apple M1, M1 Pro i M1 Max
Karta graficzna AMD Radeon Pro
System operacyjny macOS Monterey 12.0.1 lub nowszy
macOS Big Sur 11.6 lub nowszy
macOS Catalina 10.15.7 lub nowszy
macOS Mojave 10.14.6 lub nowszy
macOS High Sierra 10.13.6 lub nowszy
macOS Monterey 12.0.1 lub nowszy
macOS Big Sur 11.6 lub nowszy
DirectX 11 wymaga co najmniej macOS Mojave 10.14, ale najlepiej działa na macOS 10.15 Catalina lubnowszym.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Parallels Desktop for Mac Business"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany