Infolinia 0800 702813
 
PCmover Image & Drive Assistant

PCmover Image & Drive Assistant

181,87 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821073
 • B00IUUJAWQ
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

User:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Asystent PCmover Image & Drive   Przyjazny dla użytkownika kreator ekranowy... więcej

Informacje o produkcie "PCmover Image & Drive Assistant"

AsystentPCmover Image & Drive

 

 • Przyjazny dla użytkownika kreator ekranowy
 • Obsługuje transfery do systemu Windows 10
 • Pełna selektywność
 • Selektywność dla profili użytkowników
 • Cofnij funkcję

 

Prosta obsługa

PCmover ułatwia konfigurację nowego komputera za pomocą kreatora, który poprowadzi Cię krok po kroku przez ekrany - idealny dla wszystkich grup wiekowych i poziomów umiejętności!

Automatyczna instalacja programów

Aplikacje wybrane podczas przywracania są instalowane automatycznie - nie ma potrzeby wyszukiwania starych płyt CD lub numerów seryjnych.

Niezależne odzyskanie

Przenieś wszystkie wybrane aplikacje, pliki i ustawienia z obrazu lub starego dysku twardego do nowego komputera bez nadpisywania niczego (nawet docelowy system operacyjny pozostaje nienaruszony)

 

Jedyny sposób na selektywne przywrócenie zawartości obrazu lub starego dysku twardego do nowego komputera!

PCmover Image & Drive Assistant™ to przełomowe oprogramowanie, które stanowi uzupełnienie każdego oprogramowania do obrazowania dostępnego obecnie na rynku. Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz odzyskać dane z obrazu starego komputera z systemem Windows® (lub bezpośrednio ze starego dysku twardego) na nowszy komputer.

Bez aplikacji PCmover Image & Drive Assistant, wszystkie obrazy z komputera z systemem Windows XP, Vista lub Windows 7 nie pomogą w konfiguracji nowego komputera, jeśli na przykład zawiesi się stary komputer. Standardowe produkty do obrazowania są w stanie odtworzyć tylko cały obraz, łącznie z systemem operacyjnym przechowywanym na obrazie, więc odtworzenie obrazu utworzonego na komputerze z systemem XP, Vista lub Windows 7 na komputerze z systemem Windows 8 zastąpiłoby wszystko, nawet sam system Windows 8.

PCmover Image & Drive Assistant rozwiązuje ten problem. Zaprojektowany do użytku ze wszystkimi głównymi produktami oprogramowania do przetwarzania obrazu, pozwala na odtworzenie danych z dowolnego obrazu na komputerze z tym samym lub wyższym systemem operacyjnym i migrację bez nadpisywania żadnych danych, w tym istniejącego systemu operacyjnego komputera docelowego. Proces ten nazywa się Przywracanie niezależne od systemu operacyjnego.

Przyjazny dla użytkownika kreator ekranowy pozwala użytkownikowi na pełną selektywność i kontrolę nad programami, folderami lub typami plików, które mają być przywrócone. Dzięki prostej funkcji cofania i gwarancji zwrotu pieniędzy, PCmover jest inteligentnym wyborem, jeśli chodzi o potrzeby w zakresie odzyskiwania obrazu.

Więcej informacji na ten temat znajduje się w instrukcji obsługi.

 

Kiedy używać Image & Drive Assistant

Scenariusz nr 1

Komputer ulega awarii, jednak jego dysk twardy pozostaje nienaruszony. Za pomocą programu PCmover Image & Drive Assistant można automatycznie przywrócić wszystkie lub wybrane programy, pliki i ustawienia z tego dysku twardego do nowego komputera, nawet jeśli komputer docelowy ma inny system operacyjny niż stary komputer, z którego pochodzi dysk twardy (na przykład, stary komputer miał XP, a nowy ma zainstalowany system Windows 8). Na nowym komputerze nic nie jest nadpisywane, a wszystkie wybrane aplikacje są instalowane i gotowe do użycia na komputerze docelowym - nie ma potrzeby ponownego instalowania migrowanych programów ani wyszukiwania starych numerów seryjnych. Jedyną rzeczą, o której należy pamiętać w tym scenariuszu, jest to, że stary dysk twardy w nowym komputerze musi być najpierw rozpoznany jako oddzielny dysk - a PCmover Image & Drive Assistant robi resztę.

Scenariusz nr 2

Masz komputer z zainstalowaną starszą wersją systemu Windows i ten stary komputer się zgubił lub jest nieodwracalnie uszkodzony (np. nie uruchamia się już lub jest nieodwracalny). Przed tym zdarzeniem tworzyłeś jednak kopię zapasową (obrazek) komputera. Prawdopodobnie będziesz musiał przywrócić ten stary obraz na nowszy komputer, taki jak komputer z zainstalowanym systemem Windows 10. Jeśli użyjesz oprogramowania do obrazowania, aby przywrócić obraz teraz, wszystko na komputerze docelowym zostanie nadpisane, łącznie z jego systemem operacyjnym (w tym przypadku: Windows 10)! W tym miejscu dostępny jest PCmover Image & Drive Assistant: Zamiast tego wystarczy zamontować obraz jako dysk wirtualny na nowym komputerze, a następnie uruchomić PCmover Image & Drive Assistant, aby przywrócić zawartość starego obrazu do komputera docelowego. Nic nie zostanie nadpisane, a wszystkie dane znajdą się w zwykłych lokalizacjach systemu. Tylko PCmover Image & Drive Assistant zapewnia funkcjonalność takiego systemu operacyjnego niezależnie od systemu operacyjnego.

 

Ważne

PCmover powinien być używany tylko zgodnie z jego przeznaczeniem i zgodnie z instrukcją obsługi. Próba użycia tego produktu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem może spowodować, że komputer stanie się niestabilny lub bezużyteczny.

Wymagania systemowe

Windows 10 | 8.1 | 8 | 7 | Vista | XP

200 MB miejsca na dysku twardym

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "PCmover Image & Drive Assistant"
2 lis 2020

Sehr zufrieden!

Alles bestens und schnell zugestellt.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany