Infolinia 0800 702813
 

Pianino do manekinów

116,54 zł * 121,40 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820728
 • 9783527704743
 • 1 Rok
 • DE | FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Pianino do manekinów Instrukcje krok po kroku Interaktywne uczenie się - szybki... więcej

Informacje o produkcie "Pianino do manekinów"

Pianino do manekinów

 • Instrukcje krok po kroku

 • Interaktywne uczenie się - szybki sukces

 • Ćwiczenia z teorii muzyki

 • Ćwiczenia do muzycznego treningu słuchowego.

 • Podczas odtwarzania wyświetlane są obrazy palców i palców gitary.
 • Oprogramowanie eMedia Piano for Dummies z ponad 150 lekcji pomoże Ci osiągnąć imponujące wyniki szybko, łatwo i krok po kroku podczas gry na pianinie lub klawiaturze. Włączone piosenki i ćwiczenia są połączone z wysokiej rozdzielczości wideo, nagraniami audio na żywo i utworami MIDI, które mogą być regulowane w tempie i są idealne jako

  są towarzyszami swojej własnej zabawy. Korzystając z klawiatury MIDI, otrzymasz natychmiastową informację zwrotną o wszelkich błędach popełnionych podczas samodzielnego odtwarzania ćwiczeń i utworów. Naucz się czytać muzykę w mgnieniu oka za pomocą animowanej klawiatury pianina na ekranie.

  Naucz się w swoim własnym tempie dzięki łatwym do śledzenia, interaktywnym ćwiczeniom i filmom wideo. Zapraszamy do gry wraz z dołączonymi nagraniami audio lub w zmiennym tempie na akompaniamencie MIDI. Z ponad 50 przebojami z gatunków muzyki klasycznej, pop i ludowej, nauka jest po prostu zabawą.

  Narzędzia i funkcje

  Dobry czy zły? Piano for Dummies mówi ci

  Natychmiastowa informacja zwrotna pokazuje pozycję w wyniku podczas gry. Ponieważ komputer "słucha" Ciebie, od razu będziesz wiedział, czy grałeś dobrze (na zielono), czy źle. Wkrótce zauważysz, że czytanie muzyki nie jest tak trudne, jak sobie wyobrażałeś.

  Animowana nuta i zabawa palcami

  Każda odtwarzana notatka jest wyświetlana zarówno w urządzeniu śledzącym notatki (po lewej), jak i na animowanej klawiaturze. Błędy w grze mogą być szybciej sprawdzane.

  Krok po kroku do sukcesu. Ponad 150 jednostek ćwiczeń:

  Twoje lekcje są podzielone na 6 rozdziałów o różnym stopniu trudności. Najpierw obejmują one ogólne podstawy, takie jak prawidłowa pozycja ręki, ćwiczenia rytmiczne i gra na czarnych klawiszach. Później przejdziesz do zaawansowanych ćwiczeń, które obejmują takie tematy jak notacja muzyczna, odtwarzanie poza arkuszem, interwały, melodie i harmonie. Twoja osobista nauczycielka na ekranie, Irma Irene Justicia, zawsze pomoże Ci z jasnymi i przyjaznymi instrukcjami.

  Interaktywna informacja zwrotna

  Podczas korzystania z klawiatury kompatybilnej z MIDI, otrzymasz natychmiastową informację zwrotną, jeśli zagrałeś złe nuty lub popełniłeś błąd rytmiczny. Kliknięcie na pojawiającą się bańkę mowy otwiera klawiaturę ekranową i pokazuje dokładnie to, co zrobiłeś źle i co powinieneś był zagrać. Uwzględniono również ogólne statystyki, które pokazują, jak dobrze lub mniej dobrze zagrałeś piosenkę.

  Opcje audio i MIDI

  Nagrania audio są dostępne dla każdego utworu i ćwiczenia. Zdecyduj, czy chcesz usłyszeć tylko fortepian, tylko głos, czy oba. W przypadku odtwarzania MIDI i akompaniamentów można nie tylko zmieniać tempo, ale także określić, czy ma być ono odtwarzane tylko przez lewą czy prawą rękę, czy przez metronomiczne kliknięcie.

  Wymagania systemowe
  System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Pianino do manekinów"
3 lis 2020

Alles wie es sein soll.

Sehr schnelle und unkomplizierte Ausführung.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany