Infolinia 0800 702813
 

proDAD VitaScene V4 PRO

1942,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822208
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki ponad 1400 profesjonalnym efektom przejścia i filtrom wideo , proDAD VitaScene V4 PRO... więcej

Informacje o produkcie "proDAD VitaScene V4 PRO"

Dzięki ponad 1400 profesjonalnym efektom przejścia i filtrom wideo, proDAD VitaScene V4 PRO oferuje prawdopodobnie najbardziej wszechstronną i uniwersalną kolekcję wysokiej jakości efektów. To sprawia, że VitaScene V4 jest idealnym pakietem efektów, niezależnie od tego, czy jesteś filmowcem, twórcą treści, czy kręcisz śluby, czy produkujesz filmy dokumentalne lub podróżnicze.

Wporównaniu ze swoim poprzednikiem zakres możliwości proDAD VitaScene V4 zwiększył się z około 700 do około 1400 filtrów i efektów przejścia. Po raz pierwszy VitaScene V4 oferuje zupełnie nową, wszechstronną kategorię efektów, która jest obecnie na szczycie listy życzeń wielu filmowców: "Płynne przejścia".

"Płynne przejścia" pozwalają na szczególnie dynamiczne, organiczne i płynne przejścia. Wysokiej jakości rozmycie ruchu może być również połączone z unikalnym efektem przesunięcia kolorów. Wszechstronne ustawienia wstępne umożliwiają szybkie i łatwe zastosowanie efektów. Jeśli chcesz, intensywność filtrów i styl animacji mogą być precyzyjnie kontrolowane za pomocą klatek kluczowych i dostosowane do danego materiału wideo. Otwiera to przed użytkownikiem nowe i elastyczne możliwości projektowe. Bezszwowe przejścia" wzbogacają zestaw kreatywnych narzędzi każdego projektanta, a także doskonale nadają się do tworzenia dynamicznych tytułów i animacji graficznych.

Sama sekcja "Przejścia bezszwowe" zawiera już kilkanaście różnych kategorii , takich jak przejścia typu "wipes", "zoomy", "warps", "stretching" czy "panorama". Grupy te są następnie dalej dzielone na różne właściwości i style.
Mniej

Oprócz nowych "Bezszwowych Przejść", VitaScene V4 PRO oferuje całe spektrum sprawdzonych filtrów wideo i efektów przejść ProDAD w najlepszej profesjonalnej jakości.

Obejmuje to zarówno filtry do stylizacji, jak i filtry świetlne do oświetlania sceny w postprodukcji. Począwszy od delikatnych akcentów i refleksów, aż po lśniące światło. Zmiany kolorów i jasności tworzą romantyczny lub dynamiczny nastrój. Efekty światła punktowego mogą być używane do podkreślania i uwydatniania szczegółów.

Zaprezentuj swoje zdjęcia w stylu kreskówki, rysunku ołówkiem lub w 3D! Twórz surrealistyczne światy, przekształcając ujęcia krajobrazów i budynków w miniaturowe krajobrazy dzięki efektowi tilt-shift.

Filtry wideo z wysoce skutecznymi algorytmami poprawiają starsze lub mniej doskonałe nagrania oraz optymalizują kontrast, jasność, ostrość i kolory - a wszystko to w pełni automatycznie i w mgnieniu oka!

Filtry wideoVitaScene V4 świetnie nadają się też do nakładania na tekst i grafikę, tworząc szczególnie imponujące efekty i animacje - wszystko to za pomocą kilku kliknięć myszką i bez konieczności programowania.

Efektywna akceleracja GPU sprawia, że VitaScene V4 jest wyjątkowo wydajne i szybkie. To sprawia, że używanie efektów Vitascene V4 jest przyjemne, niezależnie od tego, czy pracujesz z rozwiązaniami edycyjnymi Grass Valley, Adobe, Blackmagic Design, Corel, Cyberlink, Pinnacle czy z MAGIX Deluxe lub MAGIX VEGAS.

Funkcje proDAD VitaScene V4 PRO

 • Ponad 1400 profesjonalnych filtrów wideo i efektów przejścia
 • Idealny do animowania tekstu i grafiki
 • Obsługuje do 8K
 • Rozbudowane ustawienia wstępne
 • Możliwość sterowania za pomocą klatek kluczowych
 • Efektywna akceleracja GPU

Wymagania systemowe

Windows 64-bit Vista, Win7, Win8, Win8.1, Win10, Win11, 2GB pamięci, zalecane: procesor i7, 6GB pamięci

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "proDAD VitaScene V4 PRO"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany