Infolinia 0800 702813
 
Program do pobierania plików wideo dla komputerów Mac

Program do pobierania plików wideo dla komputerów Mac

332,45 zł * 379,95 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820836
 • 4023126155555
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Program do pobierania plików wideo dla komputerów Mac Pobierz i przekonwertuj swoje... więcej

Informacje o produkcie "Program do pobierania plików wideo dla komputerów Mac"

Program do pobierania plików wideo dla komputerów Mac

Pobierz i przekonwertuj swoje filmy wideo na Mac

 • Pobieranie i konwertowanie wielu filmów jednocześnie
 • Przycisk do pobierania całych list odtwarzania z YouTube na komputer Mac
 • Organizowanie i zarządzanie pobranymi plikami wideo
 • Oglądaj natychmiast pobrane filmy dzięki zintegrowanemu odtwarzaczowi wideo
 • Najwyższa jakość pobierania wideo

Apowersoft Video Downloader for Mac został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników komputerów Mac, którzy chcą pobierać filmy online z serwisów wideo takich jak YouTube, Vimeo, Dailymotion, Süddeutsche, Myvideo, Bild.de, Golem Video itp. Za pomocą tej aplikacji do pobierania plików wideo z komputera Mac możesz zapisać wszystkie te pliki wideo w wybranym formacie: MP4, WMV, FLV, SWF, 3GP, MOV, WebM lub innym. Obsługuje również pobieranie wideo w różnych rozdzielczościach - nawet wideo HD w rozdzielczości 720P, 1080P lub wyższej!

Apowersoft Video Downloader for Mac to nie tylko narzędzie do pobierania plików wideo, ale także potężny konwerter wideo, który oferuje możliwość konwersji wideo do wszystkich popularnych formatów plików dla takich urządzeń jak iPad, iPod touch, PSP, iPhone, Samsung Galaxy, Kindle Fire, HTC i wielu innych.

Funkcje

Pobierz filmy na swój komputer Mac - w oryginalnej jakości!

Apowersoft Video Downloader for Mac zapewnia użytkownikom komputerów Mac łatwy sposób na pobieranie wideo i audio z Internetu. Dzięki niemu masz dostęp do wszystkich formatów strumieni i protokołów medialnych (HTTP, RTMP, MMS, FTP, RTSP i HTTPS). Zapisuje pobrane filmy na komputerze Mac bez utraty ich jakości.

Konwersja dowolnego filmu - lokalnego lub online

Zarówno pobrane pliki wideo, jak i pliki lokalne mogą być konwertowane do różnych formatów wideo, takich jak MOV, MPEG-4, AVI, FLV, SWF, WMV, 3GP, ASF i innych. Kolejną świetną funkcją, którą oferuje Video Downloader for Mac jest możliwość konwersji wideo do formatów M4A, MP3, OGG, AAC, AC3 i innych popularnych formatów audio. Po zakończeniu konwersji, będziesz mógł importować pliki wideo do iTunes bezpośrednio z aplikacji.

Pobierz wiele filmów w jednej sesji

W trybie pobierania wsadowego można pobrać wiele filmów za jednym razem. Po przeciągnięciu adresów URL na ikonę Apowersoft Video Downloader for Mac, filmy są automatycznie dodawane do listy pobierania. Pobieranie jest tak szybkie jak strzałka i gwarantuje najwyższą jakość pobierania wideo.

Pobierz dowolną playlistę z YouTube

Wydaje się, że nie ma żadnych ograniczeń w pobieraniu filmów z YouTube - ale co zrobić, jeśli chcesz pobrać filmy z całego kanału YouTube? Ten program YouTube Downloader for Mac to doskonałe narzędzie do pobierania całych list odtwarzania YouTube. Tylko jedno kliknięcie umożliwia pobranie tego, co aktualnie przeglądasz na swoich subskrybowanych kanałach lub osobistej stronie YouTube.

Łatwe zarządzanie filmami w bibliotece

Przy odpowiednich ustawieniach domyślnych, aplikacja wyłącza się automatycznie po zakończeniu zadania. Masz również możliwość wyjścia z programu po pobraniu lub przełączeniu go w tryb uśpienia. Więc nie musisz spędzać całego swojego czasu czekając przed komputerem.

Ponadto program Mac Video Downloader umożliwia zarządzanie pobranymi plikami w bibliotece i zmianę nazwy, usuwanie lub odtwarzanie potrzebnych filmów.

Podnieś coś z ekranu

Apowersoft Mac do pobierania plików wideo jest wyposażony w rejestrator ekranowy, który umożliwia nagrywanie dowolnej aktywności na ekranie, w tym menu, obiektów, pełnego ekranu i zdefiniowanych przez użytkownika podsekcji. Jest to szczególnie przydatne dla tych użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do strumieni na żywo i chronionych treści wideo z BBC iPlayer, Twitch TV, Livestream, ABC, CNN, itp.

Łatwa edycja filmów wideo w celu uzyskania pożądanego efektu

Wbudowany edytor obsługuje przycinanie, przycinanie, łączenie wielu filmów w jeden, dostrajanie efektów specjalnych i dodawanie plików z napisami, dzięki czemu edycja filmów jest bardzo prosta. Dzięki intuicyjnej konstrukcji, możesz go błyskawicznie opanować, nawet jeśli nie jesteś technofilem.

Pobierz filmy na swój komputer Mac - tak to działa

3 etapy pobierania:

1.Skopiuj i wklej link wideo do pola pobierania

2. przeciągnij adres URL wideo bezpośrednio do głównego panelu sterowania Apowersoft Video Downloader for Mac.

3. jako aplikacja do pobierania z YouTube na komputer Mac, aplikacja ta obsługuje pobieranie wideo za pomocą jednego kliknięcia z listy odtwarzania YouTube, kategorii muzyki i osobistego kanału.

Wymagania systemowe

System operacyjny Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Program do pobierania plików wideo dla komputerów Mac"
4 lis 2020

Super fast.

fast processing
Good communication
Goods as described and fast delivery

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany