Infolinia 0800 702813
 

RarLab WinRAR 6.11

166,17 zł * 190,14 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821795
 • 08720254950006
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
WinRAR to program do kompresji i dekompresji danych. WinRAR jest Windowsową wersją... więcej

Informacje o produkcie "RarLab WinRAR 6.11"

WinRAR to program do kompresji i dekompresji danych.

WinRAR jest Windowsową wersją archiwizatora RAR, potężnego programu do kompresji i menedżera archiwów. Pliki RAR zazwyczaj kompresują dane do 30 procent wydajniej niż pliki ZIP. Najważniejsze cechy WinRAR-a to bardzo wydajna kompresja dokumentów i plików multimedialnych, obsługa innych formatów archiwów, wsparcie dla długich nazw plików, programowalne samorozpakowujące się archiwa, odzyskiwanie uszkodzonych archiwów, uwierzytelnianie, wbudowane komentarze do plików i szyfrowanie archiwów.

Najnowsza wersja RAR i WinRAR oferuje ulepszenia w trzech ważnych obszarach: szybkość pakowania, szybkość i bezpieczeństwo Twoich danych. WinRAR 5 wprowadza nowy, dodatkowy format pakietów: format RAR5.

Zalety:

Zwiększona szybkość pakowania: Wersja 64-bitowa może osiągnąć jeszcze lepszą kompresję niż poprzednie wersje dzięki zwiększonemu rozmiarowi słownika (do 1 GB).
Prędkość: Dzięki zoptymalizowanym algorytmom, WinRAR osiąga większą prędkość dekompresji. Zauważycie i docenicie tę zaletę zwłaszcza przy mocnych komputerach i dużych archiwach!
Bardzo ważne: bezpieczeństwo danych! Format RAR był już znany ze swojej potężnej technologii szyfrowania. Dzięki uaktualnieniu do 256-bitowego szyfrowania AES możesz nadal polegać na bezpieczeństwie swoich danych, jeśli wybierzesz wystarczająco silne hasła.<

Dodatkowe funkcje obejmują ulepszoną funkcję odzyskiwania oraz (na życzenie użytkowników) możliwość przetwarzania ścieżek o długości do 2048 znaków.
Programy lub dokumenty, które pobierasz z Internetu lub otrzymujesz pocztą elektroniczną, są zazwyczaj w formie skompresowanej. Oszczędza to czas transmisji i miejsce w pamięci, a zamiast dużej liczby plików wystarczy przesłać tylko jeden.
Zanim będzie można użyć skompresowanych danych, muszą one zostać przekonwertowane do oryginalnego formatu ("rozpakowane").
Aby to zrobić, użyj programu do (nie)pakowania, takiego jak WinRAR.

Wiele archiwów ZIP może być nawet rozpakowane przez Windows z XP i innych systemów operacyjnych bez żadnych dodatkowych programów pomocniczych.
Jeśli jednak chcesz samodzielnie skompresować dane, aby je przesłać, zaszyfrować lub zarchiwizować na własnym komputerze w sposób oszczędzający miejsce i przejrzysty, potrzebujesz WinRAR!

 WinRAR

Twoje korzyści z WinRAR

 • Tworzenie archiwów w formacie RAR
 • WinRAR jest również idealnym rozwiązaniem w przypadku przesyłania danych przez Internet. Jego 256-bitowe szyfrowanie hasłem i technologia podpisu uwierzytelniającego zapewniają bezpieczeństwo, którego szukałeś.
 • pomaga tworzyć kopie zapasowe oszczędzające miejsce
 • Tworzy samorozpakowujące się archiwa bez dodatkowych programów, które odbiorca może uruchomić jak program, bez konieczności samodzielnego instalowania programu rozpakowującego.
 • WinRAR jest również dostępny dla innych ważnych systemów operacyjnych (Windows, MAC, Linux, Android i FreeBSD)
 • obsługuje format RAR, jak również następujące formaty kompresji (ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip)
 • Łatwa obsługa dzięki przejrzystemu interfejsowi programu lub szybkim funkcjom za pomocą prawego przycisku myszy
 • Dzięki konsekwentnemu tworzeniu mniejszych archiwów, WinRAR jest często szybszy od konkurencji. Oszczędzasz w ten sposób przestrzeń magazynową, koszty transferu oraz cenny czas pracy. Z WinRAR jesteś na czele tłumu, jeśli chodzi o kompresję.
 • WinRAR jest idealny do plików multimedialnych. WinRAR automatycznie rozpoznaje i wybiera najlepszą metodę kompresji. Specjalny algorytm kompresji szczególnie dobrze kompresuje pliki multimedialne, pliki wykonywalne i biblioteki obiektowe.

Do czego jest mi potrzebny WinRAR?

WinRAR jest ważny, ponieważ przetwarza katalogi i podkatalogi dla archiwów lepiej niż jakikolwiek inny program. WinRAR jest potrzebny do (rozpakowywania) archiwów.

Jak mogę rozpakować pliki za pomocą WinRAR?

Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik, który chcesz rozpakować, a następnie kliknij na "Otwórz za pomocą" i wybierz WinRAR z listy. Na górze po lewej stronie kliknij "Rozpakuj do" i wybierz ścieżkę, do której chcesz rozpakować zawartość.
Alternatywnie, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Rozpakuj tutaj", aby rozpakować zawartość natychmiast w tej samej ścieżce.

Wymagania systemowe

 • Windows 10, 8.1, 8 & 7 (32 bit i 64 bit)
 • MacOS - tylko przez wiersz poleceń (terminal)
 • Linux - tylko przez wiersz poleceń 
 • FreeBSD - tylko przez wiersz poleceń
 • Android 4.4 lub nowszy
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "RarLab WinRAR 6.11"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany