Infolinia 0800 702813
 
Red Eye Removal

Red Eye Removal

181,69 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2004
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Oprogramowanie do usuwania efektu czerwonych oczu w skrócie W fotografii z lampą błyskową... więcej

Informacje o produkcie "Red Eye Removal"

Oprogramowanie do usuwania efektu czerwonych oczu w skrócie

W fotografii z lampą błyskową efekt czerwonych oczu występuje, gdy lampa błyskowa jest skierowana bezpośrednio na twarz. Jasne światło lampy błyskowej odbija się od tylnej części gałki ocznej i trafia do aparatu, przez co źrenica wydaje się czerwona. Łatwo jest uniknąć efektu czerwonych oczu, używając pośredniej lampy błyskowej lub reflektorów dostępnych dla profesjonalnych fotografów, ale aparaty kompaktowe z wbudowaną lampą błyskową nie mają takich możliwości.

Jeśli fotografujesz aparatem kompaktowym typu point-and-shoot, usunięcie efektu czerwonych oczu w postprocesie jest jedyną opcją, jaką masz. Podczas ręcznego retuszu efektu czerwonych oczu musisz starannie wybrać źrenicę, zdesaturować ją i przyciemnić. Jakość końcowego zdjęcia zależy w dużej mierze od tego, jak starannie zostało ono wybrane. Dostępny do pobrania program Red Eye Remover ułatwia korekcję czerwonych oczu, automatycznie wykrywając czerwoną źrenicę i korygując efekt czerwonych oczu jednym kliknięciem na jednym oku - bez wpływu na resztę obrazu.

Usuń efekt czerwonych oczu nazdjęciach zwierząt
W przeciwieństwie do wielu podobnych programów do usuwania czerwonych oczu dostępnych na rynku, Red Eye Remover może z powodzeniem usunąć efekt czerwonych oczu z oczu zwierząt. Bezpośrednie oświetlenie lampą błyskową może sprawić, że oczy zwierząt na zdjęciach będą wyglądały na czerwone, niebieskie lub zielone. Red Eye Remover wykrywa niepożądane oddanie kolorów i usuwa efekt czerwonych oczu po kliknięciu na źrenicę.

Łatwe w użyciu oprogramowanie do usuwania czerwonych oczu
Oprogramowanie do usuwania czerwonych oczu jest łatwe do pobrania, nauczenia się i używania. Dzięki obsłudze funkcji "przeciągnij i upuść" możesz łatwo usuwać czerwone oczy z wielu obrazów jednocześnie. Polecenia Cofnij i Ponów ułatwiają cofnięcie niechcianych poprawek.

Dodatkowa zabawa
Możesz mieć jeszcze więcej zabawy z oprogramowaniem do usuwania czerwonych oczu, zmieniając kolor oczu zamiast usuwania efektu czerwonych oczu. Gotowy obraz będzie wyglądał czysto i naturalnie - nie będzie widać, że oczy zostały przekolorowane!

Wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 7 Windows 10 Windows 11

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Red Eye Removal"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany