Infolinia 0800 702813
 
Remove Logo Now! - Pro

Remove Logo Now! - Pro

181,28 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2017
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Usuwanie znaków wodnych z filmów Obecnie na wszystkim znajdują się znaki wodne. Fotografowie... więcej

Informacje o produkcie "Remove Logo Now! - Pro"

Usuwanie znaków wodnych z filmów

Obecnie na wszystkim znajdują się znaki wodne. Fotografowie używają ich do ochrony zdjęć, a firmy wideo często wykorzystują je w swoich programach demonstracyjnych. Mogą one jednak być bardzo irytujące, zwłaszcza gdy chcesz obejrzeć film bez rzucania się w oczy! Dobra wiadomość jest taka, że program Video Watermark Remover może pomóc Ci w łatwym usuwaniu znaków wodnych z filmów.

SoftOrbit's Video Watermark Remover to oprogramowanie dla Windows, które pozbawia klipy wideo denerwujących znaków wodnych, nakładek tekstowych i logo kanałów. Program Remove Logo Now! automatycznie przetworzy twoje filmy, aby usunąć wiele rodzajów znaków wodnych. Ten program do usuwania znaków wodnych z powodzeniem usuwa znaki wodne następujących typów:

 • Statyczne nakładki, takie jak loga kanałów
 • Przezroczyste znaki wodne
 • Osadzone napisy
 • Nakładki z godziną i datą

Usuwacz logo wideo posiada unikalny algorytm usuwania znaków wodnych wideo oparty na sztucznej inteligencji. Inteligentny algorytm wypełniania analizuje sąsiednie klatki i usuwa nakładki tak, że nie pozostają żadne widoczne pozostałości.

Usuwanie przezroczystych nakładek ze strumieni wideo za pomocą programu Video Logo Remover
Wielu nadawców umieszcza przezroczyste znaki wodne na nadawanychstrumieniach wideo. Usuwanie znaków wodnych z filmów jest prawie tak proste, jak obsługa nieprzezroczystych nakładek statycznych. Podobnie jak w przypadku statycznych logo, Usuwacz znaków wodnych online może wyczyścić podstawowe obszary, tak aby po usunięciu znaku wodnego z filmu nie pozostały żadne widoczne pozostałości.

Usuwanie znaków wodnych daty i godziny z filmów
Wbudowane nakładkiz datą i godziną były w przeszłości cechą charakterystyczną, a teraz są bardzo denerwujące. Obiekty te, często nakładane wraz z liczbą klatek, migającym wskaźnikiem nagrywania i innymi informacjami, są dziś niepożądane i można je usunąć za pomocą programu do usuwania znaków wodnych z filmów.
Edytor wideo Remove Logo Now! może automatycznie wykrywać i usuwać nakładki z datą i godziną. Ponieważ są to kolejne numery, a nie pojedyncza statyczna nakładka, musisz określić ich położenie, zaznaczając obraz myszką. Po wykonaniu tych czynności program Video Watermark Remover zajmie się resztą i usunie znak wodny.

Usuwanie znaków wodnych z filmów w dowolnym formacie
Program SoftOrbit's Video Watermark Remover radzi sobie z filmami wformatach AVI, MOV, M1V, MP2, SVCD, FLV, MP4, M2V, DVD, SWF, 3GP, MKV, WMV i RM10. Jeśli chcesz, aby twoje wideo miało inny format, narzędzie może automatycznie zapisać oczyszczony strumień wideo z innym kodowaniem, bitrate'm lub kontenerem.


Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows 7, Windows 10, Windows 11

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Remove Logo Now! - Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany