Infolinia 0800 702813
 
Remove Logo Now! - Pro

Remove Logo Now! - Pro

189,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2017
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Usuwanie znaków wodnych z filmów Obecnie na wszystkim znajdują się znaki wodne. Fotografowie... więcej

Informacje o produkcie "Remove Logo Now! - Pro"

Usuwanie znaków wodnych z filmów

Obecnie na wszystkim znajdują się znaki wodne. Fotografowie używają ich do ochrony zdjęć, a firmy wideo często wykorzystują je w swoich programach demonstracyjnych. Mogą one jednak być bardzo irytujące, zwłaszcza gdy chcesz obejrzeć film bez rzucania się w oczy! Dobra wiadomość jest taka, że program Video Watermark Remover może pomóc Ci w łatwym usuwaniu znaków wodnych z filmów.

SoftOrbit's Video Watermark Remover to oprogramowanie dla Windows, które pozbawia klipy wideo denerwujących znaków wodnych, nakładek tekstowych i logo kanałów. Program Remove Logo Now! automatycznie przetworzy twoje filmy, aby usunąć wiele rodzajów znaków wodnych. Ten program do usuwania znaków wodnych z powodzeniem usuwa znaki wodne następujących typów:

 • Statyczne nakładki, takie jak loga kanałów
 • Przezroczyste znaki wodne
 • Osadzone napisy
 • Nakładki z godziną i datą

Usuwacz logo wideo posiada unikalny algorytm usuwania znaków wodnych wideo oparty na sztucznej inteligencji. Inteligentny algorytm wypełniania analizuje sąsiednie klatki i usuwa nakładki tak, że nie pozostają żadne widoczne pozostałości.

Usuwanie przezroczystych nakładek ze strumieni wideo za pomocą programu Video Logo Remover
Wielu nadawców umieszcza przezroczyste znaki wodne na nadawanychstrumieniach wideo. Usuwanie znaków wodnych z filmów jest prawie tak proste, jak obsługa nieprzezroczystych nakładek statycznych. Podobnie jak w przypadku statycznych logo, Usuwacz znaków wodnych online może wyczyścić podstawowe obszary, tak aby po usunięciu znaku wodnego z filmu nie pozostały żadne widoczne pozostałości.

Usuwanie znaków wodnych daty i godziny z filmów
Wbudowane nakładkiz datą i godziną były w przeszłości cechą charakterystyczną, a teraz są bardzo denerwujące. Obiekty te, często nakładane wraz z liczbą klatek, migającym wskaźnikiem nagrywania i innymi informacjami, są dziś niepożądane i można je usunąć za pomocą programu do usuwania znaków wodnych z filmów.
Edytor wideo Remove Logo Now! może automatycznie wykrywać i usuwać nakładki z datą i godziną. Ponieważ są to kolejne numery, a nie pojedyncza statyczna nakładka, musisz określić ich położenie, zaznaczając obraz myszką. Po wykonaniu tych czynności program Video Watermark Remover zajmie się resztą i usunie znak wodny.

Usuwanie znaków wodnych z filmów w dowolnym formacie
Program SoftOrbit's Video Watermark Remover radzi sobie z filmami wformatach AVI, MOV, M1V, MP2, SVCD, FLV, MP4, M2V, DVD, SWF, 3GP, MKV, WMV i RM10. Jeśli chcesz, aby twoje wideo miało inny format, narzędzie może automatycznie zapisać oczyszczony strumień wideo z innym kodowaniem, bitrate'm lub kontenerem.


Wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows 7, Windows 10, Windows 11

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Remove Logo Now! - Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany