Infolinia 0800 702813
 
Revit LT Suite 2021

Revit LT Suite 2023

4177,62 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820866
 • 834O1-WW3740-L562
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dla modelowania i symulacji w środowisku przemysłowym, rozwiązania CAD są tworzone od... więcej

Informacje o produkcie "Revit LT Suite 2023"

Dla modelowania i symulacji w środowisku przemysłowym, rozwiązania CAD są tworzone od dziesięcioleci. W programie Revit LT Suite użytkownicy wybierają alternatywę dla oprogramowania takiego jak AutoCAD, które zostało opracowane specjalnie do modelowania i projektowania budynków. Dla biur projektowych i architektonicznych obowiązkowe jest pobranie pakietu Revit LT Suite, aby móc korzystać z bogatej oferty wydajnych funkcji specjalnych i szybko i sprawnie realizować wszelkiego rodzaju projekty budowlane. Najnowszy pakiet oferuje dalszy rozwój ustalonych funkcji i opiera się na prostej sieci wszystkich użytkowników Revit LT, aby współpracować ze sobą bez względu na lokalizację i natychmiast informować o zmianach w modelowaniu.

Oprogramowanie 3D BIM do profesjonalnego projektowania budynków

BIM (Building Integration Modeling) jest specjalnym wariantem CAD. Dzięki pakietowi Revit LT Suite użytkownicy odnoszą się do specyfiki branży budowlanej w zakresie oferowanych funkcji i tworzą rozwiązania w zakresie planowania i dokumentacji, które są trudne do wdrożenia w innych aplikacjach. Istotą pakietu jest modelowanie wszystkich typów budynków w celu profesjonalnej i przemyślanej realizacji prywatnych, komercyjnych lub publicznych projektów budowlanych. Na każdym etapie planowania możliwe jest spojrzenie na model ze wszystkich perspektyw. Oprócz ułatwiania projektowania koncepcyjnego, różne poglądy pomagają przekonać klienta i zapewnić mu jasny wgląd w jego przyszłą własność poprzez fotorealistyczny rendering.

Pierwszorzędne modelowanie i dokumentacja dla projektów budowlanych

Każdy model Revit LT Suite jest tworzony jako centralny projekt, do którego dostęp można uzyskać na przykład za pośrednictwem chmury programu. Tworząc ten wszechstronny i skoordynowany model, wszystkie zmiany w procesie projektowania są bezpośrednio aktualizowane, dzięki czemu wszyscy pracownicy lub zaangażowane strony projektu mają stały wgląd w najnowszą wersję modelu. Jest rzeczą oczywistą, że każdy zainteresowany posiadacz licencji Revit LT Suite jest informowany o wprowadzonych zmianach.

Oprócz modelowania, planowanie i dokumentacja są zawsze aktualizowane, dzięki czemu różne grupy robocze mogą uzyskać szybki wgląd w postępy w realizacji większych projektów budowlanych. Dokumentacja ta umożliwia bardzo uporządkowane podejście i ułatwia koordynację i optymalizację przepływów pracy oraz wszystkich innych procesów związanych z projektem budowlanym.

Prosta konwersja istniejących rozwiązań programowych

Wiele firm i biur architektonicznych zdaje sobie sprawę z zalet pakietu Revit LT Suite, ale nadal opóźniają one konwersję istniejących rozwiązań. Programiści Autodesk są z tym zaznajomieni i pozwalają użytkownikom na przejście w swoim własnym tempie. W całym pakiecie dostępnych jest wiele narzędzi do modelowania i edycji, które są znane ze znanych rozwiązań branżowych, takich jak AutoCAD LT.

Podczas przejścia lub tylko w przypadku korzystania z pakietu Revit LT, użytkownicy mają zapewniony szczegółowy przegląd wszystkich elementów projektu na każdym etapie. Zaczyna się to od automatycznego generowania list komponentów, dzięki którym żądane ilości i związane z nimi koszty mogą być łatwiej widoczne. Systematyczne śledzenie ilości podczas projektowania nowego budynku jest również inteligentnie kontrolowane. Wszystkie informacje i dokumenty aż do złożonych plików projektowych można łatwo wymieniać z innymi użytkownikami Revit LT w celu wspólnego planowania na tej samej zasadzie. Za jednym naciśnięciem przycisku można wygenerować przejrzyste dokumenty, które staną się cenną prezentacją i pomocą przy podejmowaniu decyzji dla klienta.

Zakup pakietu Revit LT Suite online

Jeśli użytkownicy chcą wyposażyć swoje biuro architektoniczne w nowoczesny i inteligentny sposób, nie powinno zabraknąć Revit LT Suite jako uniwersalnego rozwiązania programowego. Dzięki Revit LT Suite użytkownicy wyposażają personel firmy w odpowiednią licencję do korzystania z pełnej wersji programu. Dostęp do chmury w celu centralnego przesyłu danych jest możliwy również bezpośrednio po nim, co znacznie ułatwia wspólne planowanie i współpracę. Ponadto oferujemy szeroki zakres zastosowań w dziedzinie CAD i dziedzinach pokrewnych oraz znacznie ułatwiamy udzielanie licencji w środowisku zawodowym.

Platforma: Obsługiwany
system operacyjny
WindowsSystem
operacyjny: Windows 7 lub wyższyProcesor
: jedno- lub wielordzeniowy Intel, AMD lub równorzędnyPamięć
: 4 gigabajty (GB) RAMHard miejsce na dysku:
5 gigabajtów (GB
)

Karta graficzna: DirectX 11 z Shader Model 3, 1 280 x 1 024 px minimalna rozdzielczość Karta dźwiękowa
: n/d A.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Revit LT Suite 2023"
2 lis 2020

Perfekt

hat alles super geklappt, Festplatte 1TB repariert u. Formatiert alles ok.
Bezahlung über Amazon sehr gut.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany