Infolinia 0800 702813
 
SecuPerts First Aid Kit

SecuPerts First Aid Kit

136,39 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821348
 • B01N6IJW0T
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zestaw pierwszej pomocy SecuPerts - system ratunkowy dla każdego komputera z systemem Windows... więcej

Informacje o produkcie "SecuPerts First Aid Kit"

Zestaw pierwszej pomocy SecuPerts - system ratunkowy dla każdego komputera z systemem Windows

Jedno błędne kliknięcie wystarczy, aby system Windows stał się bezużyteczny. W tym przypadku, SecuPerts Apteczka pierwszej pomocy, która jest dostarczana jako plik do pobrania i na startowej pamięci USB, zapewnia szybką pomoc. Bez względu na to, czy wirus, uszkodzony dysk twardy  lub instalacja narzędzia jest wyzwalaczem dla systemu Windows, który już się nie uruchamia - z tym pakietem awaryjnym użytkownicy mogą łatwo zapisać swoją instalację i dane systemu Windows.

Jeśli Windows nie chce już wystartować, oprócz długotrwałej reinstalacji istnieje niebezpieczeństwo utraty wszystkich danych na komputerze. Natomiast korzystanie z systemu ratunkowego takiego jak SecuPerts Apteczka pierwszej pomocy jest znacznie mniej stresujące.

Zestaw pierwszej pomocy jest oparty na systemie Linux, który zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do odzyskiwania danych i systemu, a dzięki prostym wskazówkom dla użytkownika może być również używany przez ekspertów spoza branży komputerowej.

Zakres funkcji obejmuje skaner wirusów, który może wykrywać i usuwać wirusy. Skaner antywirusowy zawiera technologię z Avira. Nawet jeśli trwałe złośliwe oprogramowanie wyłączyło skaner antywirusowy w systemie Windows, system awaryjny może wykonywać swoje zadania bez żadnych ograniczeń.

Apteczka pierwszej pomocy posiada również liczne narzędzia do odzyskiwania danych. Na przykład, może on odzyskać dane na poziomie plików, gdy systemy plików nie są lub są tylko nieznacznie uszkodzone. Odzyskiwanie danych działa na dyskach zewnętrznych i wewnętrznych, dyskach sieciowych, a nawet pamięci masowej w chmurze. W przypadku uszkodzonych systemów plików, przypadkowo sformatowanych dysków i wadliwych bloków, system awaryjny może odzyskać dane na poziomie bloków i w ten sposób zapobiec największej katastrofie.

Jeśli dysk twardy posiada usterkę techniczną, dane całego dysku twardego mogą być przeniesione w proporcji 1:1 na inny dysk twardy, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość uratowania dużej części danych pomimo wadliwego dysku twardego.

Oprócz odzyskiwania danych, zestaw pierwszej pomocy zawiera również narzędzia do bezpiecznego usuwania danych. Jest to przydatne, jeśli komputer lub dysk twardy ma być sprzedawany.

Apteczka pierwszej pomocy: Przegląd najważniejszych funkcji

 1. Odzyskiwanie danych na poziomie plików na dyskach zewnętrznych, wewnętrznych, sieciowych lub pamięci masowej w chmurze - gdy system Windows przestaje się uruchamiać, ale systemy plików są nienaruszone/ nieznacznie uszkodzone
 2. Odzyskiwanie danych na poziomie plików w inaczej ukrytych kopiach cieniowanych dysków NTFS
 3. Odzyskiwanie danych na poziomie bloków, uszkodzonych systemów plików, przypadkowo szybko sformatowanych dysków lub uszkodzonych bloków
 4. Wyszukiwanie wirusów - nawet jeśli szczególnie trwałe złośliwe oprogramowanie wyłącza się lub oszukuje skaner antywirusowy pod Windows, skaner antywirusowy w systemie na żywo może pomóc
 5. Bezpieczne usuwanie dysku twardego - jeśli komputer ma zostać sprzedany lub zezłomowany, można zapobiec wpadnięciu danych w niepowołane ręce
 6. Odzyskiwanie danych przez sieć - Windows nie uruchamia się już, nie ma pod ręką zewnętrznego dysku twardego? Uaktywnij udostępnianie dysku w apteczce pierwszej pomocy na uszkodzonym komputerze i wygodnie poruszaj się po folderach, przeglądaj i kopiuj pliki na innym komputerze PC lub Mac z systemem Windows.
 7. Resetowanie zapomnianych haseł, możliwość konwersji obrazów dysków twardych na maszyny wirtualne, tworzenie kopii zapasowych na DVD oraz wyświetlanie aktualnego stanu dysków twardych i SSD

Minimalne wymagania systemowe

system operacyjny:
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 8.1 64 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows 10 64 Bit, Windows 10
Wymagana pamięć robocza:
min. 2000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym:
min. 8000 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu:
min. 1024x768
Różne:
Nagrywarka DVD lub port USB; musi być możliwe uruchamianie z pamięci USB lub napędu DVD; do aktywacji wymagane jest połączenie z Internetem
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "SecuPerts First Aid Kit"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany