Infolinia 0800 702813
 
Serif DrawPlus X8

Serif DrawPlus X8

36,17 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820350
 • SE-11740-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Avanquest Serif DrawPlus X8, Download Dzięki narzędziom do rysowania wektorowego możesz... więcej

Informacje o produkcie "Serif DrawPlus X8"

Avanquest Serif DrawPlus X8, Download

Dzięki narzędziom do rysowania wektorowego możesz tworzyć elastyczne linie, kształty i krzywe, a następnie dostosowywać je w szerokim zakresie dzięki opcjom umieszczania, łączenia, łączenia i mieszania obiektów. Ponieważ wszystkie obrazy są tworzone jako grafika wektorowa, możesz zmieniać ich rozmiar bez utraty jakości.

Dzięki szerokiej gamie kształtów, kolorów i efektów, DrawPlus X8 pozwala przekształcić Twoje kreatywne pomysły w oszałamiające projekty. Dzięki nowym narzędziom do łuków i trójkątów, a także zakładce "Szablony", możesz także tworzyć złożone kształty, po prostu klikając i przeciągając, a następnie uzupełniając je wieloma prefabrykowanymi elementami.

 

Co nowego?

NOWOŚĆ! Czyste i precyzyjne linie

Pojawiło się narzędzie B-Spline, o które prosiło wielu klientów! Dzięki temu poręcznemu "pióru" możesz teraz rysować eleganckie i zakrzywione linie jeszcze szybciej i łatwiej. Po prostu kliknij żądane punkty ramki i elastycznie kontroluj przebieg linii, klikając i przeciągając.

 

W programie DrawPlus X8 możesz teraz także znacznie precyzyjniej dopasowywać linie. Dzięki nowej opcji linii włosów możesz dostosować kształt linii do filigranowych projektów, które mają być drukowane na specjalnych drukarkach lub za pomocą wycinarek laserowych.

Łączenie linii z kształtami jest również dziecinnie proste. Linie po prostu łączą się ze sobą - prawie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dzięki tym nieskomplikowanym i intuicyjnym narzędziom liniowym możesz dowolnie ustawiać wszystkie opcje i tworzyć dokładnie takie kreatywne kształty, jakich potrzebujesz do swoich projektów.

NOWOŚĆ! Linie konturowe dla efektów układania

QuickShapes są nie tylko łatwe do narysowania, ale także elastyczne w dostosowywaniu i używaniu do różnych projektów - w tym logo i grafiki biznesowej. Powielasz, obracasz, rozmieszczasz w określonych odległościach? To żaden problem. Dzięki nowemu narzędziu "Replicate" możesz nawet utworzyć kilka kopii swoich projektów jednym kliknięciem myszy i elastycznie je rozmieszczać. Dzięki temu Twoje projekty plakatów, ulotek, kartek okolicznościowych i innych kreatywnych projektów odniosą sukces w mgnieniu oka!
 

Często pracujesz nad logo? W takim razie pokochasz nowy efekt konturu, który pozwala "układać" skalowane wersje projektu. Twoja konkurencja będzie miała nie lada gratkę!

NOWOŚĆ! Narzędzie powielania i wypełniania obszaru

Wypełniaj kształty, a nawet niekompletne kształty za pomocą narzędzia Fill Area. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz wypełnić nie tylko całe obiekty, ale także obszary, które są "ogrodzone" kilkoma liniami. Narzędzie to jest idealne, jeśli chcesz ponownie pokolorować różne części szkiców i obrazów, które zostały wczytane przez AutoTracing. Ale także czarno-białe rysunki mogą być kolorowane w ten sposób szybko, łatwo i precyzyjnie.

 

NOWOŚĆ! Wzorzyste wypełnienia wektorowe 

Czy zawsze chciałeś wypełniać kształty wzorami i projektami, które sam narysowałeś? Teraz to żaden problem dzięki nowym wypełnieniom wektorowym DrawPlus X8. Po prostu użyj jednego z predefiniowanych wypełnień lub własnych kreskowań i podobnych wzorów linii. Ale wypełnienia wektorowe to nie tylko coś dla szkiców i sztuki cyfrowej - również rysunki techniczne korzystają z tych elastycznych wzorów obszarów (np. plany budynków i ogrodów, a nawet mapy).

 

NOWOŚĆ! Nowe efekty edycji zdjęć (jasność, klarowność, dzielenie tonów, pochylenie/przesunięcie itp.) oraz zaawansowane efekty filtrów (ogon, odbicie z falami itp.)

Dzięki DrawPlus X8 możesz także szybko i łatwo tworzyć cyfrowe obrazy fotograficzne. Te efekty fotograficzne są czymś, co inne programy graficzne powinny naśladować w pierwszej kolejności. Potężny program PhotoLab oferuje teraz jeszcze więcej kreatywnych możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe funkcje obejmują narzędzie do klonowania oraz filtry do rozjaśniania, dzielenia tonów i klarowności. Zdziwisz się, jak szybko Twoje zdjęcia mogą zostać przekształcone w prawdziwe arcydzieła.

 

Chcesz wykorzystać swoje rysunki jako obrazy cyfrowe? W takim razie pokochasz wszystkie opcje dostrajania. Przekształć swoje rysunki wektorowe w obrazy i korzystaj z pełnej gamy efektów graficznych, aby uzyskać zupełnie nowy wymiar cyfrowej sztuki rysowania.

NOWOŚĆ! Eksportuj jako EPS

DrawPlus X8 oferuje szeroki zakres profesjonalnych opcji wyjściowych - w tym efekty CMYK i nową natywną opcję eksportu do formatu EPS. Od przestrzeni kolorów i szczegółów przezroczystości po wyprowadzanie tekstu jako krzywych i osadzanie czcionek - wszystkie ustawienia eksportu można elastycznie określać. Oczywiście import plików PDF to tylko kwestia kilku kliknięć myszą. W ten sposób wszystkie Twoje ważne dokumenty mogą być otwierane w jednej centralnej lokalizacji.

Funkcje

Przekształć kreatywną wyobraźnię w rzeczywistość

DrawPlus X8 nie tylko pomaga rysować i malować, ale także oferuje szeroką gamę kreatywnych opcji przekształcania pomysłów w rzeczywistość. Dzięki narzędziu "Instant 3D" możesz jednym kliknięciem przekształcić narysowane obiekty w elastyczne kształty 3D i precyzyjnie dostosować efekty powierzchni i oświetlenie - idealne do logo, tekstów artystycznych i konturów. Podczas pracy z rysunkami technicznymi i planami zawsze możesz polegać na narzędziach łączących i warstwach rzutów perspektywicznych. Znaczące schematy blokowe, realistyczne plany domów i ogrodów lub izometryczne widoki rysunków? To żaden problem!

                          

A co powiesz na przyciągające wzrok teksty? Po prostu poeksperymentuj z klasycznymi efektami filtrów, takimi jak kontur i cień, i użyj przepływu tekstu, aby elastycznie i precyzyjnie poprowadzić słowa wokół innych elementów projektu.

Projektuj z absolutnie profesjonalnym wyglądem

Dzięki nieskomplikowanym funkcjom możesz precyzyjnie i łatwo realizować swoje pomysły. Niezależnie od tego, czy malujesz, rysujesz, śledzisz obiekty czy edytujesz projekty, precyzyjne zarządzanie kolorami, które obsługuje zarówno dokumenty RGB, jak i CMYK, zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów na wszystkich nośnikach.

Buduj swoje projekty z wielu warstw, z których wszystkie mogą być indywidualnie i elastycznie edytowane. Eksperymentuj z nieniszczącymi szablonami formatów graficznych bez trwałej zmiany oryginalnych projektów - ukierunkowane dostosowanie jest możliwe w dowolnym momencie. Dzięki nowemu wielopoziomowemu trybowi solo możesz odizolować poszczególne elementy i obszary swoich projektów od reszty i edytować je osobno.

                        

Do tego dochodzą opcje kreatywne. Co powiesz na tryby mieszania do mieszania kolorów obiektów lub nowy edytor palet, który pozwala automatycznie wyodrębniać kolory z obrazu i komponować je jako paletę kolorów - idealną do spójnych i precyzyjnie dopasowanych kolorów w twoich projektach.

Idealne logo

Logo jest wizytówką firmy, klubu lub wydarzenia specjalnego i powinno pozostawiać trwałe wrażenie na odbiorcy. Dzięki elastycznym narzędziom DrawPlus możesz teraz osiągnąć absolutnie profesjonalne rezultaty w ciągu kilku minut. Z łatwością łącz kształty QuickShapes, powielaj elementy za pomocą zupełnie nowego narzędzia Replicate, dodawaj przestrzenną głębię do projektu dzięki natychmiastowemu 3D, umieszczaj tekst i uzupełniaj wszystko tysiącami kolorów Pantone®.

 

Łatwa edycja zdjęć

Jako kompletne rozwiązanie do projektowania graficznego, DrawPlus X8 naturalnie oferuje również możliwości integracji zdjęć i innych obrazów z Twoimi rysunkami i planami oraz ich edycji z korektami i efektami w absolutnie profesjonalnej jakości. Szeroki zakres funkcji PhotoLab oferuje wszystko, od prostych korekt po efekty artystyczne. Chcesz przyciąć motyw zdjęcia? W takim razie Crop Studio jest właśnie dla Ciebie. Dzięki AutoTracing Studio możesz nawet konwertować zdjęcia na grafikę wektorową.

                       

Pracuj z niedestrukcyjnymi korektami ostrości obrazu i innych atrybutów lub usuwaj efekt czerwonych oczu i drobne skazy - bez konieczności przełączania się na inny program do edycji zdjęć! DrawPlus X6 obsługuje szeroką gamę formatów plików, w tym JPG, PNG i GIF, a także pliki z Adobe® Photoshop®.

Autentyczne techniki malarskie

DrawPlusX8 zawiera szeroką gamę pędzli do malowania akwarelami i pastelami, a także cyfrowe wersje węgla drzewnego, ołówka i innych realistycznych narzędzi. Dzięki pędzlom w sprayu możesz dodawać kolorowe plamy, brokat, kwiaty i wiele innych elementów dekoracyjnych o prawdziwie fotograficznej jakości.

                      

Ponieważ nasz program obsługuje również tablety graficzne, a dzięki zintegrowanemu Tool Print Studio możesz dostosować reakcję narzędzi dokładnie do siły nacisku, możesz rysować i malować na komputerze tak, jak na papierze i płótnie.

Projektuj grafikę internetową i animacje

Dzięki DrawPlus X8 możesz szybko i łatwo projektować oszałamiające grafiki i animacje internetowe - idealne do nadania Twojej witrynie profesjonalnego wyglądu. Twórz doskonałe przyciski internetowe z grafiką typu rollover - nasz program wygeneruje dla Ciebie kod HTML. A co powiesz na banery Flash, które przemówią bezpośrednio do odwiedzających Twoją witrynę?

                        

Chcesz tworzyć najwyższej jakości animacje, a nawet własne filmy? Dzięki funkcjom animacji poklatkowych i klatek kluczowych możesz precyzyjnie zdefiniować wszystkie aspekty poszczególnych obrazów animacji. Gotowe animacje możesz eksportować bezpośrednio z DrawPlus X8 jako pliki wideo SWF, MOV, AVI lub WMV.

Podziel się swoimi projektami i dziełami sztuki z całym światem

DrawPlus X8 ma wbudowaną optymalizację eksportu, która pozwala na zapisywanie Twoich dzieł w ponad 18 formatach eksportu. Niezależnie od wybranej metody prezentacji, zawsze znajdziesz odpowiednie opcje zapewniające maksymalną jakość.

                       

Chcesz, aby Twoje projekty zostały przetworzone przez profesjonalną drukarnię? Dzięki opcjom importu, edycji i eksportu plików PDF możesz wysłać swoje projekty w drogę w zaledwie kilka minut!

DrawPlus X8 obsługuje teraz PDF/X1 i 1a, a także PDF/X-3 - format plików preferowany przez wiele profesjonalnych drukarni.

Przykłady

 

 

Wymagania systemowe
Rozmiar 421 Mb
System operacyjny Windows XP, Windows Vista 32-bit, Windows Vista 64-bit, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Komputer PC z systemem Windows* z napędem DVD i myszą
 • Jeden z systemów operacyjnych Microsoft Windows® 10, 8, 7, Vista lub XP SP3 (32-bitowy)
 • 512 MB RAM (Windows® XP), 1 GB RAM (Windows® Vista i 32-bitowe wersje Windows 7® i 8) lub 2 GB RAM (dla 64-bitowych wersji Windows® 7 i 8)
 • 665 MB wolnego miejsca na dysku twardym, 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji wersji do pobrania (podczas instalacji będziesz potrzebować dodatkowego miejsca na dysku twardym)
 • Rozdzielczość 1024 x 768 (przy skalowaniu 100%)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Serif DrawPlus X8"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany