Infolinia 0800 702813
 
Skype for Business Server Enterprise 2019 Device CAL

Skype for Business Server Enterprise 2019 Device CAL

522,77 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822368
 • DG7GMGF0F4LP-0003
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Skype for Business to platforma do komunikacji i współpracy, która łączy w sobie wrażenia... więcej

Informacje o produkcie "Skype for Business Server Enterprise 2019 Device CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Skype for Business to platforma do komunikacji i współpracy, która łączy w sobie wrażenia klienta inspirowane programem Skype z bezpieczeństwem, zgodnością i kontrolą na poziomie przedsiębiorstwa.

Skype for Business oferuje takie funkcje jak obecność, komunikator, rozmowy głosowe i wideo oraz spotkania online.

Skype for Business Server to platforma do komunikacji i współpracy, która zapewnia komunikatory, konferencje audio i wideo oraz inne funkcje pomagające firmom w bardziej efektywnej komunikacji i współpracy. Enterprise 2019 Device CAL (Client Access License) to rodzaj licencji, która umożliwia urządzeniu (takiemu jak komputer, smartfon lub tablet) dostęp do usług Skype for Business Server. W przypadku Device CAL każde urządzenie, które łączy się z serwerem, wymaga własnego CAL-a, niezależnie od liczby użytkowników korzystających z urządzenia w celu uzyskania dostępu do Skype'a dla Firm. Różni się to od CAL-a użytkownika, który umożliwia pojedynczemu użytkownikowi dostęp do Skype'a dla Firm z dowolnego urządzenia.

Usługi ujednoliconej wiadomości: poczta głosowa wchmurze

Exchange UM pozostaje dostępny w Skype for Business Server 2019, gdy integrujesz Skype for Business 2019 z Exchange 2013 lub Exchange 2016. Ze względu na zmiany we wsparciu w Exchange 2019 integracja Exchange UM została odsunięta na rzecz funkcji Cloud Voicemail i Cloud Auto Attendant.

Dzięki Cloud Voicemail wszyscy użytkownicy Skype for Business 2019 - zarówno stacjonarni, jak i internetowi - mają dostęp do tej samej usługi poczty głosowej w chmurze Microsoft. Poczta głosowa w chmurze zapewnia następujące korzyści dla użytkowników stacjonarnych i internetowych:

 •     Dostęp do poczty głosowej w skrzynce pocztowej programu Exchange za pośrednictwem klientów Skype for Business Online, Teams lub Outlook
 •     Korzystanie z portalu internetowego do zarządzania opcjami poczty głosowej

Monitorowanie połączeń: Call Data Connector

Call Data Connector znacznie upraszcza monitorowanie połączeń w środowisku hybrydowym, eliminując konieczność korzystania z różnych narzędzi stacjonarnych i internetowych do monitorowania jakości połączeń wszystkich użytkowników. Niezależnie od tego, czy użytkownicy są w siedzibie firmy, czy w sieci, możesz monitorować jakość połączeń w sieci dla całej organizacji.
Dzięki Call Data Connector możesz wykonać następujące czynności za pomocą jednego zestawu narzędzi:

 •     Monitoruj doświadczenia użytkowników w Microsoft Teams, Skype for Business Online i Skype for Business Server.
 •     Przeglądaj i rozwiązuj problemy w całej sieci
 •     Przydziel pracownikom działu pomocy technicznej i administratorom role związane z Call Analytics, aby umożliwić im przeglądanie obszarów odpowiedzialności i rozwiązywanie problemów.

Licencje dostępu, zwane licencjami dostępu klienta (CAL), są potrzebne wszystkim użytkownikom lub urządzeniom, które mają dostęp do serwerów Skype'a dla firm

Jeśli chcesz korzystać z rozszerzonych funkcji serwera, takich jak funkcje konferencyjne czy udostępnianie pulpitu, oprócz standardowych CAL-ów potrzebujesz wersji Enterprise.

Możesz wybrać licencjonowanie według użytkowników (User CAL) lub urządzeń (Device CAL).
Ten produkt jest licencjonowany zgodnie z urządzeniami.

Uwaga: Enterprise CAL jest dodatkiem do Standard CAL i wymaga posiadania takiego CAL.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Skype for Business Server Enterprise 2019 Device CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany