Infolinia 0800 702813
 
Skype for Business Server Plus 2019 Device CAL

Skype for Business Server Plus 2019 Device CAL

500,04 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822370
 • DG7GMGF0F4LN-0003
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Uzyskaj dostęp do kompleksowych usług komunikacji i współpracy z jednego urządzenia Skype... więcej

Informacje o produkcie "Skype for Business Server Plus 2019 Device CAL"

Uzyskaj dostęp do kompleksowych usług komunikacji i współpracy z jednego urządzenia

Skype for Business Server to platforma do komunikacji i współpracy, która zapewnia komunikatory, konferencje audio i wideo oraz inne funkcje pomagające firmom w bardziej efektywnej komunikacji i współpracy.

Plus 2019 Device CAL (Client Access License) to rodzaj licencji, która umożliwia urządzeniu dostęp do usług Skype for Business Server, a także do dodatkowych usług, takich jak Exchange Server, SharePoint Server i Lync Server.
W przypadku Device CAL każde urządzenie, które łączy się z serwerem, wymaga własnego CAL-a, niezależnie od liczby użytkowników korzystających z urządzenia w celu uzyskania dostępu do Skype'a dla Firm. Różni się to od systemu User CAL, w którym jeden użytkownik może uzyskać dostęp do Skype'a dla Firm i usług dodatkowych z dowolnego urządzenia.

 

Korzyści wynikające z posiadania Skype for Business Server Plus 2019 Device CAL for Business

Rozwiązanie Plus 2019 Device CAL umożliwia firmom korzystanie ze wszystkich funkcji Skype for Business Server oraz dostęp do innych kluczowych narzędzi do komunikacji i współpracy. To świetny wybór dla firm, które chcą pomóc swoim pracownikom w komunikacji i współpracy, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Ile urządzeń będzie podłączonych do serwera i w związku z tym będzie potrzebowało CAL-a?

Aby określić, ile urządzeń potrzebuje CAL-a, należy najpierw określić liczbę urządzeń, które będą podłączone do serwera Skype for Business.

Urządzenia te mogą być komputerami, smartfonami lub tabletami, które będą używane przez pracowników lub innych użytkowników w celu uzyskania dostępu do usług Skype for Business Server. Jeśli masz CAL na urządzenie Plus 2019, każde z tych urządzeń będzie wymagało własnego CAL-a, aby uzyskać dostęp do usług. Należy pamiętać, że liczba użytkowników korzystających z urządzenia nie ma znaczenia - każde urządzenie wymaga własnego CAL. Na przykład, jeśli do serwera jest podłączonych 10 urządzeń, które chcą mieć dostęp do usług, będziesz potrzebował 10 Plus 2019 Device CALs.

Czy wszystkie te urządzenia potrzebują dostępu do wszystkich usług oferowanych przez Skype for Business Server, a także do usług dodatkowych, takich jak Exchange, SharePoint i Lync?

Tak, jeśli urządzenie ma certyfikat Plus 2019 Device CAL, będzie miało dostęp do wszystkich usług oferowanych przez Skype for Business Server, w tym do wiadomości błyskawicznych, konferencji audio i wideo oraz innych narzędzi współpracy. Ma również dostęp do dodatkowych usług, takich jak serwer Exchange (poczta elektroniczna, kalendarz i kontakty), serwer SharePoint (współpraca i zarządzanie dokumentami) oraz serwer Lync (konferencje internetowe i telefonia). Należy jednak pamiętać, że każde urządzenie potrzebuje własnego CAL-a, aby uzyskać dostęp do tych usług. Na przykład, jeśli masz 10 urządzeń, które chcą mieć dostęp do wszystkich usług, będziesz potrzebować 10 Plus 2019 Device CALs.

Jakie funkcje i usługi są zawarte w programie Plus 2019 Device CAL i jak są wykorzystywane?

CAL Plus 2019 Device obejmuje dostęp do wszystkich funkcji i usług świadczonych przez Skype for Business Server, w tym do wiadomości błyskawicznych, konferencji audio i wideo oraz innych narzędzi współpracy. Zawiera również dostęp do dodatkowych usług, takich jak Exchange Server (poczta elektroniczna, kalendarz i kontakty), SharePoint Server (współpraca i zarządzanie dokumentami) oraz Lync Server (konferencje internetowe i telefonia).

Użytkownicy będą korzystać z funkcji i usług w różny sposób, w zależności od swoich potrzeb. Użytkownicy mogą korzystać z komunikatorów internetowych, między innymi po to, by szybko i łatwo dzielić się wiadomościami ze współpracownikami, lub korzystać z konferencji audio lub wideo, by spotykać się i współpracować z innymi bez konieczności przebywania w określonym miejscu. Dodatkowe usługi, takie jak Exchange, SharePoint i Lync, zapewniają użytkownikom dodatkowe sposoby komunikacji i współpracy, oferując takie funkcje, jak poczta elektroniczna, kalendarz, zarządzanie dokumentami i konferencje internetowe.

 

Porównanie różnych opcji CAL dla Skype for Business Server

Wybór odpowiedniej licencji CAL (Client Access License) dla Skype for Business Server zależy od konkretnych wymagań i potrzeb firmy. Dostępnych jest kilka opcji CAL, takich jak Plus 2019 Device CAL, Plus 2019 User CAL i Standard 2019 Device CAL, które różnią się pod względem funkcji, kosztów i korzyści.

Ważne jest, aby dokładnie porównać cechy każdej opcji, aby upewnić się, że model CAL jest najlepszy dla firmy.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Skype for Business Server Plus 2019 Device CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany