Infolinia 0800 702813
 
Skype for Business Server Plus 2019 User CAL

Skype for Business Server Plus 2019 User CAL

679,67 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822369
 • DG7GMGF0F4LN-0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Wymaga standardowego CAL Zawiera funkcje głosowe o wysokiej wartości (VoIP) Skype for... więcej

Informacje o produkcie "Skype for Business Server Plus 2019 User CAL"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.
 • Wymaga standardowego CAL
 • Zawiera funkcje głosowe o wysokiej wartości (VoIP)

Skype for Business Server Plus CAL zapewnia funkcje głosowe o wysokiej wartości (VoIP) oraz funkcje powiązane. Do korzystania z Plus CAL wymagane jest istniejące Standard CAL.

Przegląd licencji Skype for Business

Licencjonowanie Skype for Business 2019 Server jest oparte na modelu dostępu do serwera/klienta (CAL). Skype for Business rozróżnia licencję serwerową (na serwer komunikacyjny) i licencję kliencką (na aplikację na komputerze klienckim).

 •     Skype for Business 2019 Standard CAL - Standardowy CAL obejmuje funkcje wiadomości błyskawicznych i obecności, a także komunikację audio lub wideo między kilkoma komputerami. Jest wymagany dla CAL Enterprise i Plus.
 •     Skype for Business 2019 Enterprise CAL - Enterprise CAL umożliwia tworzenie i moderowanie konferencji audio, wideo lub internetowych z udziałem użytkowników wewnętrznych lub zewnętrznych. Enterprise CAL wymaga Standard CAL.
 •     Klient Skype for Business 2019 - Klient Skype for Business pozwala zainstalować Skype'a lokalnie. Do użycia wymagany jest serwer Skype for Business 2019 oraz licencje dostępowe.

Skype for Business Server Plus 2019 User CAL - elastyczny dostęp do narzędzi komunikacji i współpracy

Plus 2019 User CAL for Skype for Business Server to licencja, która umożliwia użytkownikowi dostęp do Skype for Business Server i dodatkowych usług, takich jak Exchange Server, SharePoint Server i Lync Server, z dowolnego urządzenia. Usługa Plus 2019 User CAL umożliwia użytkownikowi dostęp do serwera Skype for Business i usług dodatkowych z dowolnego urządzenia, dzięki czemu każde urządzenie nie wymaga osobnego CAL-a. W przeciwieństwie do Device CAL, jest on niezależny od liczby użytkowników korzystających z urządzenia.

. Skype for Business Server Plus 2019 User CAL umożliwia firmom korzystanie ze wszystkich funkcji Skype for Business Server oraz dostęp do innych kluczowych narzędzi do komunikacji i współpracy. To świetny wybór dla firm, które chcą pomóc swoim pracownikom w komunikacji i współpracy, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, umożliwiając użytkownikom dostęp z dowolnego urządzenia.

Korzyści wynikające z posiadania Skype for Business Server Plus 2019 User CALs dla firm

Niektóre zalety Skype for Business Server Plus 2019 User CAL to:

Elastyczny dostęp
Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Skype for Business Server i dodatkowych usług z dowolnego urządzenia, a nie z każdego urządzenia wymagającego własnego CAL-a. Pozwala to użytkownikom na dostęp do usług z różnych miejsc i urządzeń.

Oszczędność kosztów
Ponieważ licencjonowani są użytkownicy, a nie urządzenia, firmy mogą zaoszczędzić nakosztach, używając User CALs zamiast Device CALs, zwłaszcza jeśli nie wszystkie urządzenia są używane przez różnych użytkowników.

Usługi dodatkowe
Usługa
Plus 2019 User CAL zapewnia dostęp do usług Skype for Business Server oraz usług dodatkowych, takich jak Exchange Server, SharePoint Server i Lync Server, które dostarczają dodatkowych narzędzi do komunikacji i współpracy.

Ulepszona współpraca
Skype for Business Server i usługi dodatkowe dostarczają użytkownikom szeregu narzędzi, które umożliwiają im efektywną komunikację i współpracę, zwiększając produktywność i skuteczność.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Skype for Business Server Plus 2019 User CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany