Infolinia 0800 702813
 
SoftOrbits Digital Photo Suite

SoftOrbits Digital Photo Suite

436,98 zł * 874,39 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2005
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zoptymalizuj swoją pracę z fotografią dzięki kompleksowemu pakietowi! W odróżnieniu od... więcej

Informacje o produkcie "SoftOrbits Digital Photo Suite"

Zoptymalizuj swoją pracę z fotografią dzięki kompleksowemu pakietowi!

W odróżnieniu od nieporęcznych aplikacji innych producentów, pakiet SoftOrbits Digital Photo Suite nie zawiera wszystkiego w jednym narzędziu. Zamiast tego nasz pakiet zawiera wiele pojedynczych narzędzi, z których każde wykonuje tylko jedno proste zadanie - i to bardzo dobre.

Zmieniaj rozmiar, konwertuj, chroń, ulepszaj i publikuj swoje zdjęcia, nie tracąc życia na naukę kolejnego potwornego narzędzia. Popraw swoje zdjęcia za pomocą prostego edytora zdjęć, oczyść zeskanowane obrazy i popraw stare zdjęcia za pomocą Retuszera zdjęć. Mamy narzędzie do zmiany rozmiaru zdjęć, które pozwala na zmianę rozmiaru całej kolekcji zdjęć do określonego rozmiaru lub zwykłej rozdzielczości. Masz portret? Mamy narzędzie do poprawiania wyglądu skóry, które umożliwia nałożenie wirtualnego makijażu i usunięcie drobnych skaz za pomocą kilku kliknięć. Obowiązkowe narzędzie do usuwania czerwonych oczu naprawia niesławny efekt czerwonych oczu za pomocą kilku kliknięć.

Pakiet Cyfrowe ZdjęciaSoftOrbit zawiera narzędzia do usuwania nierówności tła oraz dodawania i usuwania stempli i cyfrowych znaków wodnych. Narzędzie do szkicowania zamienia zdjęcia w niesamowite szkice ołówkiem. W pakiecie znajduje się nawet narzędzie do odzyskiwania zdjęć, które zostały usunięte z dysku twardego lub karty pamięci!

SoftOrbit Digital Photo Suite jest pełen funkcji. Jest to nasz najbardziej opłacalny program, który oferuje szeroki zakres narzędzi fotograficznych w znacznie obniżonej cenie. Nie przegap szansy na zaoszczędzenie dzięki SoftOrbits Digital Photo Suite!

Skorzystaj z poniższej tabeli, aby dowiedzieć się więcej o każdym z produktów wchodzących w skład pakietu SoftOrbits Digital Photo Suite.

Wymagania systemowe:

System operacyjny:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Najnowsza wersja:
10.0Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "SoftOrbits Digital Photo Suite"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany