Infolinia 0800 702813
 
SoftOrbits Icon Maker

SoftOrbits Icon Maker

189,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2012
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
SoftOrbitowy program do tworzenia ikon SoftOrbits Icon Maker Software to program do... więcej

Informacje o produkcie "SoftOrbits Icon Maker"

SoftOrbitowy program do tworzenia ikon

SoftOrbits Icon Maker Software to program do tworzenia ikon graficznych. Posiada prosty interfejs użytkownika i wiele narzędzi do tworzenia wysokiej jakości obrazów. Pozwala tworzyć pliki ikon lub edytować, wyodrębniać, konwertować i zarządzać istniejącymi. Oprogramowanie SoftOrbits Icon jest kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi i nie musisz się martwić, że program nie jest obsługiwany przez twój komputer.

Jak stworzyć ikonę
Ikona jest elementem interfejsu użytkownika i służy jako "twarz" aplikacji, pliku, katalogu, okna, składnika systemu operacyjnego lub urządzenia. Jest podpisem marki i powinna mieć określone znaczenie. Podczas tworzenia programu, strony internetowej lub aplikacji należy zwrócić szczególną uwagę na tego typu szczegóły interfejsu i starannie wybrać odpowiednie oprogramowanie do tworzenia ikon.
Program Icon Maker firmy SoftOrbit dla Windows 10 / 11 to niezawodny program do tworzenia ikon, który umożliwia tworzenie nowych ikon. Przyjrzyjmy się bliżej temu oprogramowaniu i dowiedzmy się, dlaczego różni się ono od innych programów do tworzenia ikon.

Łatwe tworzenie pliku ikony
Program Icon Maker firmy SoftOrbit ma łatwy w użyciu system zarządzania plikami. Obsługuje przetwarzanie wsadowe i pozwala użytkownikowi wykonywać wiele operacji jednocześnie na wielu obrazach. Na przykład możesz tworzyć ikony na podstawie serii plików PNG lub konwertować wiele ikon Maca na format Windows w tym samym czasie. Ponadto oprogramowanie SoftOrbit Icon Maker Software for PC umożliwia tworzenie ikon w wielu formatach, co jest ważne dla zapewnienia kompatybilności ze wszystkimi konfiguracjami.

Jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi i obsługuje większość popularnych formatów
Program ten umożliwia pracę z różnymi bibliotekami ikon jako ekstraktor ikon. Oprogramowanie Icon Maker firmy SoftOrbit obsługuje wszystkie popularne formaty obrazów: JPEG, GIF, PNG, CUR, BMP, ICO, ANI, XPM, ICL, TIFF, a także Photoshop. Jedną z najbardziej niezwykłych cech programu jest możliwość tworzenia ikon dla różnych systemów operacyjnych, w tym Windows, Android i iOS.

Konwertowanie obrazów na ikony
Wystarczy, że wybierzesz system operacyjny, a obraz źródłowy zostanie automatycznie przekonwertowany na odpowiedni format ikony. Możesz łatwo konwertować JPEG na ikony lub PNG na ikony. Wszystkie rozmiary ikon Windows 11 są generowane automatycznie. Za pomocą tego programu do projektowania ikon możesz również rysować małe pikselowe obrazki, animacje i różne obrazy. Możesz łatwo konwertować JPG na ICO w formacie Windows 11 lub 10.

Wiele opcji edycji ikon
Do edycji ikon użytkownicy mają do dyspozycji szereg narzędzi graficznych, dużą bibliotekę palet i wiele różnych gradientów kolorów, które można stosować nie tylko do statycznych obiektów graficznych, ale także do tekstu i animowanych obrazów. Możesz używać gradientów lub stosować różne style do filtrów monofonicznych, które naśladują określoną powierzchnię, a także dodawać efekty rozmycia lub dekoracji do przekształcania ikon. Dzięki programowi SoftOrbits Icon Maker możesz obracać i odwracać obiekty, dodawać tekst do obrazu, narzucać perspektywę, klonować itp.

Kompleksowa edycja ikon
Wygodne skalowanie, okno podglądu i możliwość robienia zrzutów w różnych formatach sprawiają, że tworzenie i edytowanie obrazu jest wygodniejsze i pomagają znaleźć elementy, które chcesz poprawić i zmienić. Dlatego program Windows Icon Maker jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.

Rysowanie kursorów
Oprócz tworzenia ikon oprogramowanie SoftOrbits Icon Maker umożliwia także tworzenie graficznych kursorów edycyjnych (.cur) dla dowolnego systemu operacyjnego. Dzięki połączeniu renderowania kursora z animacją możesz łatwo zobaczyć rezultat swojej pracy w ruchu i zorientować się, jak będzie wyglądał po jej zakończeniu. Do pracy nad kursorami oferowana jest szeroka gama efektów specjalnych, funkcji korekcji kolorów, przycinania, efektów animacji obrazu, dzięki którym stają się one żywe i zapadają w pamięć.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "SoftOrbits Icon Maker"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany