Infolinia 0800 702813
 
SoftSkin Photo Makeup

SoftSkin Photo Makeup

189,95 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2010
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zmień swoje zdjęcia dzięki oprogramowaniu SoftSkin Photo Makeup Software Oprogramowanie... więcej

Informacje o produkcie "SoftSkin Photo Makeup"

Zmień swoje zdjęcia dzięki oprogramowaniu SoftSkin Photo Makeup Software
Oprogramowanie SoftSkin Photo Makeup Software umożliwia poprawianie zdjęć, ukrywanie drobnych niedoskonałości i wiele więcej. Jest łatwy w użyciu i szybko retuszuje zdjęcia.

W kilku prostych krokach możesz rozjaśnić zęby, usunąć efekt czerwonych oczu i zrobić makijaż. To oprogramowanie jest łatwe i intuicyjne w użyciu, a dzięki niemu twoje zdjęcia wyglądają bardzo profesjonalnie.
Oprogramowanie do retuszu obiektów na zdjęciach

Dzięki oprogramowaniu SoftSkin Photo Makeup możesz upiększyć obiekty na swoich zdjęciach. Aby skorzystać z tego oprogramowania, załaduj swoje zdjęcie za pomocą opcji Dodaj plik, a następnie wybierz jedną z opcji. Możesz wybrać marker do rysowania na zaznaczeniu, korektę czerwonych oczu, aby skorygować efekt czerwonych oczu, oraz pędzel do rozmazywania, aby usunąć małe plamki i inne niedoskonałości.

Znajdziesz tu również funkcję usuwania plam i szumów, która automatycznie usuwa drobne niedoskonałości. Pędzel do cofania umożliwia przywrócenie zdjęcia do pierwotnego stanu w dowolnym momencie.

Możesz nakładać makijaż za pomocą takich narzędzi, jak pędzel do korektora. Możesz go użyć do nałożenia cienia do powiek, kremu koloryzującego i pudru. Narzędziem do nakładania szminki możesz podkreślić kolor i kontur ust. Jest też kredka do oczu, którą możesz obrysować kontur oczu, oraz narzędzie do wybielania, którym możesz rozjaśnić zęby lub gałki oczne. Istnieje wiele różnych prostych narzędzi i funkcji, których program Makijaż profesjonalny może użyć do poprawienia zdjęć.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "SoftSkin Photo Makeup"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany