Infolinia 0800 702813
 
Stellar Converter for OST

Stellar Converter for OST

340,09 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822172
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Typ Licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Stellar Converter for OST - potężne oprogramowanie do konwersji niedostępnych plików OST na... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Converter for OST"

Stellar Converter for OST - potężne oprogramowanie do konwersji niedostępnych plików OST na pliki PST programu Outlook. Zaufany przez Microsoft MVP, program konwertuje wszystkie elementy skrzynki pocztowej - emaile, załączniki, kontakty, kalendarze itp. ze 100% dokładnością. Obsługuje programy Outlook 2019, 2016, 2013, 2010 i starsze wersje.

 • Konwersja dużych plików OST na PST - bez limitu rozmiaru pliku
 • Konwersja zaszyfrowanego OST na PST. Konwertuje również plik IMAP OST
 • Łatwy eksport plików OST do Office 365 i Live Exchange (Edycja Techniczna)

Kiedy używać Stellar Converter for OST?

Eksport OST do PST
Jeśli usuniesz skrzynkę użytkownika z programu Exchange i nie masz jej kopii zapasowej, jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do danych skrzynki jest plik OST. Nie możesz jednak odtworzyć ani przywrócić pliku OST, jeśli konto użytkownika Exchange zostało usunięte z Active Directory. Narzędzie Stellar OST Converter konwertuje nieudostępniony plik OST na plik PST, który może być dalej importowany do serwera Exchange.

Zarządzaj plikami danych za pomocą Stellar Toolkit for Outlook
Zaawansowany Stellar Toolkit for Outlook zapewnia rozwiązanie 8 w 1 dla twoich plików OST i PST. Narzędzie z łatwością konwertuje OST na PST i eksportuje dane skrzynki pocztowej bezpośrednio do Office 365 lub Live Exchange. Dzięki innym narzędziom możesz naprawiać uszkodzone pliki PST, dzielić lub kompresować pliki PST, łączyć pliki PST, usuwać pliki śmieci i wiele innych.

Konwersja wielu plików OST na PST
Jeśli planujesz zmienić swoją fizyczną lokalizację i musisz odtworzyć plik OST bez kopii zapasowej skrzynki pocztowej Exchange, to jedyną opcją jest wyodrębnienie danych z pliku OST. Narzędzie Stellar do konwersji OST PST może z łatwością odzyskać odłączone lub nieaktualne pliki OST i przekonwertować je na przenośne formaty plików, takie jak PST lub wyeksportować do Live Exchange lub Office 365.

Cechy Stellar Converter for OST

Konwersjadużych plików OST
Stellar rygorystycznie przetestował swoje narzędzie do konwersji OST na PST pod kątem konwersji dużych plików OST. Program wykonuje najszybszą konwersję dużych plików OST na PST, gdy Microsoft Outlook lub serwer Exchange jest uszkodzony, niedostępny lub gdy Outlook ma problemy z synchronizacją. Konwertuje plik OST na PST i wyodrębnia dane ze 100% dokładnością.

Wydobywa wszystkie elementy z pliku danych Outlooka offline (.ost)
Konwerter OST na PST firmy Stellar wydobywa wszystkie elementy zplikuOST - e-maile, załączniki, kontakty, kalendarze, zadania, notatki, dzienniki itp. Narzędzie wykonuje dokładną konwersję OST 2 PST i zachowuje oryginalną integralność elementów skrzynki pocztowej. Jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich sytuacji, w których użytkownik potrzebuje przenieść plik OST do PST i przekonwertować OST na PST bez profilu Exchange.

Darmowy podgląd pliku danych Outlooka offline
. Program pokazuje szczegółowy podgląd skrzynek pocztowych zapisanych w przekonwertowanym pliku OST. Użytkownik może kliknąć na folder, wiadomość e-mail, kalendarz lub inną skrzynkę pocztową wymienioną w oknie podglądu, aby zobaczyć jej zawartość. Funkcja podglądu pomaga zidentyfikować i wyodrębnić określone elementy z pliku danych Outlooka offline (OST).

Konwertowanie zaszyfrowanego pliku OST
Podczas próby otwarcia zaszyfrowanego pliku OST może wystąpić błąd powodujący utratę dostępu do danych skrzynki pocztowej. Konwersja zaszyfrowanego pliku OST na plik PST (Personal Storage Table) może rozwiązać ten problem. Konwerter OST na PST firmy Stellar konwertuje zaszyfrowany OST na PST, umożliwiając dostęp do danych skrzynki pocztowej.

Więcej wspaniałych funkcji dzięki Stellar Converter for OST

Konwersja OST dowielu formatów plików
Narzędzie do konwersji OST na PST pozwala użytkownikowi wyodrębnić dane ze skrzynki pocztowej do różnych formatów plików, takich jak PST, MSG, EML, RTF, HTML i PDF. Ta funkcja pozwala użytkownikowi na przeglądanie zawartości pliku OST w takich aplikacjach jak Outlook, przeglądarka internetowa, czytnik PDF, czytnik tekstu itp.

Sortujei porządkuje wiadomości
. Oprogramowanie OST PST Converter wyodrębnia dane z pliku OST w sposób zorganizowany, zachowując oryginalny układ elementówwiadomości. Po zakończeniu skanowania OST program umożliwia sortowanie i porządkowanie wiadomości według daty, od, do, tematu, typu, załącznika, ważności itp.

Darmowykonwerter OST na PST
Narzędzie umożliwia darmową konwersję plików OST na pliki PST i wyodrębnia 20 maili z każdego folderu. Użyj tego darmowego konwertera OST na PST, aby przeskanować plik OST. Po przeskanowaniu pliku OST programu Outlook możesz podejrzeć przekonwertowany plik OST i zapisać e-maile do pliku PST (Personal Storage Table), klikając przycisk "Zapisz przekonwertowany plik".

Umożliwia zapisywanie i wczytywanie plików skanowania
Narzędzie konwertera OST-PST pozwala użytkownikowi na zapisanie informacji o "skanowaniu" pliku OST jako pliku DAT, aby później wczytać go do konwersji. Ta funkcja pomaga podzielić proces konwersji OST na PST na dwa etapy, które mogą być wykonane w różnym czasie lub na różnych systemach.

Konwersja wielu plików OST w jednymprocesie wsadowym
Narzędzie potrafi konwertować wiele plików OST na pliki PST w jednym procesie wsadowym. Funkcja konwersji wsadowej jest przydatna, gdy organizacja przechodzi na nową usługę poczty elektronicznej i musi wyodrębnić dane skrzynki pocztowej z wielu plików OST. Funkcja konwersji wsadowej jest dostępna w wersji Technician Edition.

Eksport danych OST do Office 365
Program może eksportować pliki OST przekonwertowane na PST bezpośrednio do Office 365. Pozwala on użytkownikowi zalogować się na konto Office 365 i wyeksportować skrzynki pocztowe bezpośrednio z interfejsu użytkownika. Funkcja eksportu OST do Office 365 jest dostępna w wersji Technician Edition programu.

Dzielenie dużego pliku PST
Edycja Techniczna programu umożliwia dzielenie pliku PST według rozmiaru, daty i identyfikatora e-mail. Narzędzie umożliwia dzielenie pliku PST o rozmiarze 1-50 GB z zachowaniem oryginalnej organizacji danych skrzynki pocztowej. Ta funkcja pomaga w usprawnieniu zarządzania dużymi plikami PST.

Kompresja pliku PST
Kolejną wspaniałą funkcją Technician Edition jest kompresja pliku PST poprzez skompresowanie wszystkich załączników w pliku PST lub wyodrębnienie i zapisanie załączników w folderze. Może również wyodrębnić załączniki, skompresować je i zapisać w folderze, zachowując linki w pliku PST.

Wymagania systemowe

Procesor zgodny zprocesorem Intel (x86, x64)

System operacyjny Windows 11, 10, 8.1, 8, 7

Pamięć Co najmniej 4 GB (zalecane 8 GB)

Miejsce na dysku twardym 250 MB na pliki instalacyjne

Jak przekonwertować OST na PST za pomocą Stellar Converter for OST?
Wykonaj poniższe kroki, aby przekonwertować plik OST na plik PST za pomocą programu: Uruchom Stellar Converter for OST Przeglądaj i wybierz plik danych offline Outlooka (.ost) Kliknij przycisk "Konwertuj", aby rozpocząć proces konwersji Kliknij przycisk "Zapisz przekonwertowany plik", aby zapisać dane skrzynki pocztowej Wybierz plik danych Outlooka (.pst) jako format pliku, aby zapisać przekonwertowane dane w pliku PST Kliknij "Przeglądaj", aby określić lokalizację i kliknij "OK", aby zapisać dane.Program skanuje plik OST i wyświetla podgląd wszystkich elementów w strukturze drzewa. Sprawdź dane i zapisz je w miejscu docelowym.
Jak mogę ręcznie zaimportować PST?
Uruchom program Microsoft Outlook. Otwórz zakładkę Plik. Kliknij na "Otwórz i eksportuj". Teraz wybierz opcję Import/Eksport. Kliknij na "Importuj z innego pliku". Kliknij na przycisk "Dalej". Wybierz plik danych programu Outlook (.pst) Kliknij przycisk "Dalej". Wybierz plik, który chcesz zaimportować i kliknij przycisk "Dalej". Wybierz Zakończ.Teraz Microsoft Outlook natychmiast rozpocznie importowanie elementów z pliku danych twojego programu Outlook (.pst).
Kiedy muszę przekonwertować plik OST na plik PST?
Musisz przekonwertować plik OST na plik PST w jednym z następujących przypadków: Musisz uzyskać dostęp do wiadomości ze skrzynki, która została usunięta z programu Exchange. Masz problemy z synchronizacją programu Outlook z serwerem Exchange Musisz zmigrować organizację pocztową na inną platformę Musisz odtworzyć lub przywrócić plik OST w przypadku awarii serwera Exchange Masz problemy z kreatorem importu/eksportu programu Outlook Musisz zmienić lokalizację pliku danych offline programu Outlook (.ost) w programie Microsoft Outlook Musisz przenieść plik OST programu Outlook na inny dyskAlbo masz błąd dostępu do pliku OST Program Outlook używa starej kopii pliku danych (.ost) twojego programu Outlook offline. Wyjdź z programu Outlook i usuń plik .ost, a następnie uruchom ponownie program Outlook. W pliku ost programu Outlook wykryto błędy Outlook nie może skonfigurować pliku OST
W jakich formatach plików mogę zapisać przekonwertowany plik OST?
Program może zapisać przekonwertowany plik OST w formatach MSG, EML, PDF, RTF lub HTML.
Czy program może przekonwertować plik OST, który nie jest podłączony do serwera Exchange?
Możesz łatwo utworzyć kopię zapasową danych programu Exchange, konwertując plik OST do formatu PST.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Converter for OST"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany