Infolinia 0800 702813
 
Stellar Data Recovery 9 Premium Windows

Stellar Data Recovery 9 Premium Windows

427,45 zł * 474,95 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821156
 • 09100439
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Stellar Data Recovery Premium 9 - 1 rok Znajdź  i odzyskaj usunięte pliki... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Data Recovery 9 Premium Windows"

Stellar Data Recovery Premium 9 - 1 rok

Znajdź  i odzyskaj usunięte pliki

 

 • Odzyskiwanie wszystkich rodzajów plików, w tym dokumentów biurowych, zdjęć, filmów wideo, poczty elektronicznej i innych.
 • Pełne odzyskiwanie danych z niedostępnych partycji lub dysków twardych
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych, pamięci USB, kart pamięci, CD-DVD i innych urządzeń pamięci masowej
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych, które mają uszkodzone sektory
 • PLUS! Naprawia poważnie uszkodzone filmy i zdjęcia


Przywróć wszystkie swoje dane

Stellar Data Recovery Premium to kompletny pakiet do odzyskiwania danych z dowolnego typu nośników danych z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Stellar Data Recovery Premium jest przeznaczony do pracy na platformie Windows do odzyskiwania pozornie utraconych plików, zdjęć, dokumentów i innych. Dzięki temu narzędziu możesz obsłużyć wszystkie aspekty utraty danych, w tym przypadkowe formatowanie dysku, uszkodzenie dysku i przypadkowe usunięcie plików. 

Oprogramowanie jest ostatnim rozwiązaniem w przypadku utraty danych, gdy system danych na dysku Windows ulegnie jakimś uszkodzeniom i trzeba będzie odzyskać utracone dokumenty. Narzędzie to obsługuje odzyskiwanie dysków i partycji FAT, NTFS i ExFAT.

Stellar Data Recovery Premium odzyskuje wszystkie utracone dane, a teraz naprawia także uszkodzone filmy i zdjęcia!

Cechy charakterystyczne

 

Odzyskiwanie utraconych lub usuniętych plików

To oprogramowanie do odzyskiwania danych systemu Windows pozwala na odzyskanie utraconych lub usuniętych plików z dysku twardego komputera lub innego zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. 

 

Przywracanie twoich bezcennych wspomnień

Oprogramowanie do odzyskiwania danych systemu Windows nie tylko przywraca dokumenty, ale także umożliwia odzyskiwanie utraconych lub usuniętych zdjęć i filmów. Wystarczy kliknąć na opcję 'Zdjęcie' w 'Pliki multimedialne'.

 

Skuteczne wyszukiwanie plików

Stellar Data Recovery jest wyposażony w inteligentną funkcję, która pozwala znaleźć ukryte pliki na dysku logicznym. Oprogramowanie to pozwala na wyszukiwanie plików według nazwy i typu, a także na wybranie, czy są one usuwane, czy istniejące. Można również wyszukać utracone lub usunięte dane w określonym folderze. Można również wyszukać konkretny folder na dysku logicznym.

 

 Szybkie i głębokie skanowanie

Oprogramowanie posiada dwa poziomy, jeśli chodzi o metodę skanowania - Quick Scan i Deep Scan. Szybkie skanowanie jest pomocne w większości przypadków w celu odzyskania utraconych danych. Jeśli oprogramowanie nie jest w stanie znaleźć danych w Quick Scan, automatycznie przełącza się na deep scan. Możesz również przejść na głębokie skanowanie, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników szybkiego skanowania.

 

Odzyskiwanie telefonu komórkowego

Czy przypadkiem nie usunąłeś swoich bezcennych zdjęć z telefonu? Przestań się martwić, że zgubisz swoje cenne zdjęcia w swoim telefonie. Tak długo, jak dane są przechowywane na karcie pamięci telefonu, oprogramowanie to się nimi zajmuje. Wystarczy podłączyć telefon do komputera i uruchomić nasze oprogramowanie. Wszystkie usunięte przez Ciebie zdjęcia zostaną szybko odzyskane.

 

 Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych

Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia można teraz łatwo odzyskać pliki z uszkodzonej pamięci USB flash, dysku twardego, karty pamięci i pamięci aparatu. Odzyskuje również dane z kart CF, kart flash, kart SD (karty Mini SD, Micro SD i SDHC) oraz mini-dyski.

 

 Szlokalizować swoje akta na swój własny sposób 

W przypadku odzyskania odzyskanych danych w sposób niezorganizowany, może być trudno zidentyfikować ważne pliki, nawet jeśli szczegóły podglądu są dostępne. Gwiezdne oprogramowanie do odzyskiwania danych systemu Windows zapewnia opcję "Drzewo filtrowane", która pozwala na łatwiejsze sortowanie plików.

Zaawansowane funkcje
 • Odzyskiwanie dysków optycznych

Jest to potężna funkcja umożliwiająca odzyskanie danych z porysowanych, uszkodzonych lub częściowo wypalonych nośników optycznych, takich jak płyty CD, DVD. Cóż, to oprogramowanie do odzyskiwania danych Windows przywraca pliki z ich oryginalnymi nazwami plików i strukturą folderu. Obsługuje odzyskiwanie z wszystkich formatów płyt (CD, DVD, HD DVD) wypalanych w dowolnym systemie.

 • Mapa dysku twardego

Stellar Data Recovert posiada specjalną funkcję, która pozwala na odzyskanie danych z dysków twardych, które mają uszkodzone sektory. Można utworzyć obraz dysku twardego, istniejących woluminów logicznych na dysku twardym oraz wszelkich innych nośników wymiennych, takich jak dyski piórkowe, zewnętrzne dyski twarde. Dodatkowo, można określić sektory "Start & End", aby utworzyć obrazy wybranych obszarów.

 • Głębokie skanowanie w celu uzyskania lepszego rezultatu

Oprogramowanie oferuje dwa tryby skanowania: Szybkie i głębokie skanowanie. Quick Scan skanuje nośnik i wybrane lokalizacje oraz wyświetla listę wszystkich odzyskiwalnych plików do podglądu. W przypadku, gdy nie możesz zobaczyć żądanego pliku w wynikach szybkiego skanowania, możesz przełączyć się na przycisk "Głębokie skanowanie" i wykonać przejście przez skanowanie, które przeszuka dane na dysku w oparciu o charakterystykę pliku i pozwoli Ci wygodnie odzyskać dane z mocno uszkodzonego nośnika. To zajmie więcej czasu, ale będzie szukać i odzyskać wszystkie pliki, nawet surowe pliki.

Tylko w wersji Premium

Pozwala na szybką i łatwą naprawę plików wideo przy zachowaniu nienaruszonego formatu

Stellar Data Recovery premium pomaga łatwo naprawić wiele błędów odczytu/zapisu wideo, które pojawiają się z powodu różnych błędów, w tym ataków wirusów, awarii zasilania, nietypowej awarii systemu, kompresji lub jakiegokolwiek przypadku niewłaściwej obsługi. 

Naprawia uszkodzone pliki obrazu JPEG w komputerach, pamięci aparatu i kartach pamięci

Stellar Data Recovery premium to przydatne oprogramowanie do naprawy JPEG/JPG, które odzyskuje uszkodzone lub uszkodzone zdjęcia i pliki graficzne, które mają rozszerzenie pliku JPEG lub JPG bez zmiany oryginalnych danych. Ten skuteczny program odzyskuje nawet te obrazy z karty pamięci, które są całkowicie nieczytelne lub usunięte.

Wymagania systemowe
Wersja 9
Rozmiar 34,7 MB
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 10

Minimalne wymagania systemowe:

 • Procesor: Klasa Pentium
 • Dysk twardy: 50 MB wolnego miejsca
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Data Recovery 9 Premium Windows"
2 lis 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany