Infolinia 0800 702813
 
Stellar Data Recovery 9 Standard

Stellar Data Recovery 9 Standard

181,69 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821453
 • 8906039731637
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Odzyskiwanie danych gwiezdnych 9 - Niezawodne odzyskiwanie danych Utrata danych jest dziś... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Data Recovery 9 Standard"

Odzyskiwanie danych gwiezdnych 9 - Niezawodne odzyskiwanie danych

Utrata danych jest dziś jednym z największych problemów. Dotyczy to zarówno firm, jak i osób prywatnych. Użytkownicy, którzy zakupią Stellar Data Recovery 9 otrzymują kompleksowe rozwiązanie do odzyskiwania danych utraconych z różnych powodów. Niezależnie od tego, czy utrata danych dotyczy wewnętrznych dysków twardych komputerów i notebooków, zewnętrznych dysków twardych, dysków SSD, dysków RAID, maszyn wirtualnych, pamięci flash czy uszkodzonych nośników optycznych. Dzięki funkcji Stellar Data Recovery dane można znaleźć, sprawdzić, odzyskać i przechowywać w żądanym miejscu dzięki potężnemu silnikowi.

Odzyskaj smartfony i uszkodzone dyski twarde

Uszkodzone urządzenia pamięci masowej i nośniki danych są jedną z głównych przyczyn utraty danych. Dzięki zaawansowanym funkcjom Gwiezdnego Odzyskiwania Danych, utrata danych nie jest już horrorem. Oprogramowanie odzyskuje dane z uszkodzonych dysków twardych tak samo niezawodnie jak z kart pamięci CF, SD, micro-SD, SDHC i minidysków. Przynajmniej tak samo irytująca jest utrata danych na smartfonie. Czy to ważna prezentacja, czy też wyjątkowe chwile z ostatniego urlopu. Wystarczy podłączyć smartfon do komputera, a oprogramowanie przywróci dane.

Najważniejsze funkcje odzyskiwania danych gwiezdnych

 • Efektywne wyszukiwanie danych: Nawet ukryte dane można łatwo znaleźć za pomocą oprogramowania. Stellar Data Recovery oferuje użytkownikom możliwość wyszukiwania plików na dyskach wirtualnych i fizycznych za pomocą różnych ustawień filtrów.
 • Odzyskiwanie różnych systemów plików: W praktyce stosuje się wiele różnych systemów plików. Gwiezdne odzyskiwanie danych obsługuje również to wymaganie w przypadku dostępu i odzyskiwania urządzeń pamięci masowej w systemach plików APFS, HFS, HFS+, NTFS, FAT i ex-FAT. Na przykład obsługiwane są również dyski zaszyfrowane za pomocą bitlockerów.
 • Szybkie i głębokie skanowanie: Użytkownicy, którzy zakupią Stellar Data Recovery 9, skorzystają z dwóch metod skanowania do wyszukiwania plików. Szybkie skanowanie jest zwykle wystarczające do odzyskania większości utraconych danych, natomiast Głębokie skanowanie jest zawsze stosowane, gdy Szybkie skanowanie nie jest wystarczające. A najlepsze jest to, że oprogramowanie automatycznie aktywuje głębokie skanowanie, jeśli nie wykonano szybkiego skanowania.
 • Łatwe sortowanie danych: Dzięki funkcji Stellar Data Recovery odzyskane dane nie są zapisywane losowo. Oprogramowanie oferuje możliwość sortowania plików z zaledwie kilkoma ustawieniami i odzyskiwania ich w zorganizowany sposób.
 • Odzyskiwanie po awarii: Dzięki funkcji Stellar Data Recovery użytkownicy mogą łatwo utworzyć bootowalny dysk do odzyskiwania danych po awarii systemu operacyjnego[/ul].
 • Kontynuujcie sesje później: Odzyskanie dużej ilości danych może zająć wiele godzin. W przypadku odzyskiwania danych gwiezdnych, proces ten nie musi być wykonywany za jednym razem. Wyniki skanowania można łatwo zapisać. Pozwala to na wznowienie procesu odzyskiwania w późniejszym czasie bez konieczności ponownego skanowania.
 • Wiele systemów plików: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, oprogramowanie pozwala na jednoczesne skanowanie wielu systemów plików.
 • Email Recovery: Nawet utracone lub usunięte dane e-mail nie są tracone dla użytkowników, którzy zakupili Stellar Data Recovery 9. Oprócz plików Microsoft Outlook Express (PST), kompatybilne są również pliki Exchange Server (EDB) i Lotus Notes (NSF).

Wymagania systemowe

PlatformWindows

System operacyjnyMicrosoft
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

ProcessorIntel
Pentium lub jego odpowiednik (minimum)
 
Memory2
GB RAM (minimum), 4 GB RAM lub więcej (zalecane)

Karta graficzna[/td] 
nie dotyczy


Sound Card
.A.

Dysk twardy250
MB miejsca na dysku twardym do instalacjiScreen1024
× 768 Piksel

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Data Recovery 9 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany