Infolinia 0800 702813
 
Stellar Data Recovery 9 Standard

Stellar Data Recovery 9 Standard

272,03 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821453
 • 8906039731637
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Odzyskiwanie danych gwiezdnych 9 - Niezawodne odzyskiwanie danych Utrata danych jest dziś... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Data Recovery 9 Standard"

Odzyskiwanie danych gwiezdnych 9 - Niezawodne odzyskiwanie danych

Utrata danych jest dziś jednym z największych problemów. Dotyczy to zarówno firm, jak i osób prywatnych. Użytkownicy, którzy zakupią Stellar Data Recovery 9 otrzymują kompleksowe rozwiązanie do odzyskiwania danych utraconych z różnych powodów. Niezależnie od tego, czy utrata danych dotyczy wewnętrznych dysków twardych komputerów i notebooków, zewnętrznych dysków twardych, dysków SSD, dysków RAID, maszyn wirtualnych, pamięci flash czy uszkodzonych nośników optycznych. Dzięki funkcji Stellar Data Recovery dane można znaleźć, sprawdzić, odzyskać i przechowywać w żądanym miejscu dzięki potężnemu silnikowi.

Odzyskaj smartfony i uszkodzone dyski twarde

Uszkodzone urządzenia pamięci masowej i nośniki danych są jedną z głównych przyczyn utraty danych. Dzięki zaawansowanym funkcjom Gwiezdnego Odzyskiwania Danych, utrata danych nie jest już horrorem. Oprogramowanie odzyskuje dane z uszkodzonych dysków twardych tak samo niezawodnie jak z kart pamięci CF, SD, micro-SD, SDHC i minidysków. Przynajmniej tak samo irytująca jest utrata danych na smartfonie. Czy to ważna prezentacja, czy też wyjątkowe chwile z ostatniego urlopu. Wystarczy podłączyć smartfon do komputera, a oprogramowanie przywróci dane.

Najważniejsze funkcje odzyskiwania danych gwiezdnych

 • Efektywne wyszukiwanie danych: Nawet ukryte dane można łatwo znaleźć za pomocą oprogramowania. Stellar Data Recovery oferuje użytkownikom możliwość wyszukiwania plików na dyskach wirtualnych i fizycznych za pomocą różnych ustawień filtrów.
 • Odzyskiwanie różnych systemów plików: W praktyce stosuje się wiele różnych systemów plików. Gwiezdne odzyskiwanie danych obsługuje również to wymaganie w przypadku dostępu i odzyskiwania urządzeń pamięci masowej w systemach plików APFS, HFS, HFS+, NTFS, FAT i ex-FAT. Na przykład obsługiwane są również dyski zaszyfrowane za pomocą bitlockerów.
 • Szybkie i głębokie skanowanie: Użytkownicy, którzy zakupią Stellar Data Recovery 9, skorzystają z dwóch metod skanowania do wyszukiwania plików. Szybkie skanowanie jest zwykle wystarczające do odzyskania większości utraconych danych, natomiast Głębokie skanowanie jest zawsze stosowane, gdy Szybkie skanowanie nie jest wystarczające. A najlepsze jest to, że oprogramowanie automatycznie aktywuje głębokie skanowanie, jeśli nie wykonano szybkiego skanowania.
 • Łatwe sortowanie danych: Dzięki funkcji Stellar Data Recovery odzyskane dane nie są zapisywane losowo. Oprogramowanie oferuje możliwość sortowania plików z zaledwie kilkoma ustawieniami i odzyskiwania ich w zorganizowany sposób.
 • Odzyskiwanie po awarii: Dzięki funkcji Stellar Data Recovery użytkownicy mogą łatwo utworzyć bootowalny dysk do odzyskiwania danych po awarii systemu operacyjnego[/ul].
 • Kontynuujcie sesje później: Odzyskanie dużej ilości danych może zająć wiele godzin. W przypadku odzyskiwania danych gwiezdnych, proces ten nie musi być wykonywany za jednym razem. Wyniki skanowania można łatwo zapisać. Pozwala to na wznowienie procesu odzyskiwania w późniejszym czasie bez konieczności ponownego skanowania.
 • Wiele systemów plików: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, oprogramowanie pozwala na jednoczesne skanowanie wielu systemów plików.
 • Email Recovery: Nawet utracone lub usunięte dane e-mail nie są tracone dla użytkowników, którzy zakupili Stellar Data Recovery 9. Oprócz plików Microsoft Outlook Express (PST), kompatybilne są również pliki Exchange Server (EDB) i Lotus Notes (NSF).

Wymagania systemowe

PlatformWindows

System operacyjnyMicrosoft
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

ProcessorIntel
Pentium lub jego odpowiednik (minimum)
 
Memory2
GB RAM (minimum), 4 GB RAM lub więcej (zalecane)

Karta graficzna[/td] 
nie dotyczy


Sound Card
.A.

Dysk twardy250
MB miejsca na dysku twardym do instalacjiScreen1024
× 768 Piksel

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Data Recovery 9 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany