Infolinia 0800 702813
 
Stellar Photo Recovery 9 Premium Windows
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Stellar Photo Recovery Premium 10 Stellar Photo Recovery Premium 10
Stellar Photo Recovery Premium 10 - 1 rok Rescue deleted & uszkodzone zdjęcia Umieszczanie cyfrowych zdjęć, filmów i plików dźwiękowych za pomocą 2 prostych kliknięć Szybko odzyskuje wszystkie popularne...
315,53 zł * 340,01 zł *
Kup Stellar Photo Recovery 9 Premium Jeśli chodzi o przywracanie zdjęć lub filmów wideo,... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Photo Recovery 9 Premium Windows"

Kup Stellar Photo Recovery 9 Premium

Jeśli chodzi o przywracanie zdjęć lub filmów wideo, profesjonalne i nowoczesne oprogramowanie jest dokładnie takim podejściem. Umożliwiają one szybkie odzyskanie nawet utraconych danych, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z własnych nagrań. Dzięki Stellar Photo Recovery 9 Premium nie jest trudno szybko i łatwo odzyskać i zachować kontrolę nad swoimi danymi.

Idealny do usuwania plików fotograficznych i audio

W przypadku urządzeń pracujących w trybie cyfrowym może się zdarzyć, że zdjęcia zostaną skasowane z powodu uszkodzenia aparatu lub karty pamięci. Jednak w takim przypadku, przy odpowiednim oprogramowaniu, zwykle nie jest konieczne trwałe obejście się bez komponentów. Dzięki Stellar Photo Recovery 9 można łatwo wyodrębnić dany obszar i wykorzystać jego liczne funkcje, aby zapewnić bezpieczny i wolny od uszkodzeń powrót do zdrowia.

Odnosi się to nie tylko do dysków lokalnych, ale także do odzyskiwania różnych formatów plików wideo i audio. W razie potrzeby można również obejrzeć krótki podgląd przed ostatecznym odzyskaniem, aby umożliwić zapisanie w żądanej lokalizacji. W połączeniu z aplikacją Stellar Photo Recovery 9 Premium można szybko i łatwo odzyskać utracone dane.

Główne funkcje programu

 • Nieskomplikowane skanowanie całej pamięci
 • Odzyskiwanie i przechowywanie usuniętych danych
 • Tworzenie obrazów mediów
 • Płynna kompatybilność z nośnikami danych
 • Skuteczna naprawa wideo
 • Sprawdzanie zintegrowanych urządzeń peryferyjnych

W najkrótszym możliwym czasie, aby przywrócić

Dzięki Stellar Photo Recovery 9 odzyskiwanie nie musi zajmować dużo czasu. W większości przypadków istnieje również pewna zależność od wybranego Urządzeniei środowiska danych. Dlatego też, korzystając z programu, odzyskanie nie musi stać się długotrwałym i niepewnym procesem, ale może być realizowany bez trudności. To czyni go dobrym wyborem, aby kupić Stellar Photo Recovery 9 i skorzystać z aplikacji.

Aby móc wykorzystać związane z tym procesy również do przyszłych odtworzeń, informacje ze skanów mogą być łatwo przechowywane. Pozwala to na uproszczenie procesu poszukiwania źródła błędów w dłuższej perspektywie i zapewnienie bezpieczeństwa w przyszłości. W przypadku wielu różnych formatów obrazu i wideo można zatem powrócić do uporządkowanego i ukierunkowanego odtwarzania.

Kup teraz Stellar Photo Recovery 9 i odzyskaj swoje dane!

W połączeniu z pożądanymi komponentami, łatwo jest dotrzeć do najważniejszych danych nawet w przypadku ich utraty. Obszar problemowy przechowywania danych można w tym celu określić w możliwie najkrótszym czasie, co oznacza, że nie ma potrzeby stwarzania potencjalnych trudności. To czyni go dobrym wyborem, aby wrócić do Stellar Photo Recovery 9 i uprościć odzyskiwanie zdjęć. Jeśli chcesz samemu polegać na tak prostej aplikacji, zawsze możesz kupić najnowszą wersję Stellar Photo Recovery 9 Premium.

Interesujące fakty na temat programu

 • Czym dokładnie jest Stellar Photo Recovery 9?

Wokół programu, użytkownicy mogą spodziewać się nowoczesnego oprogramowania do odzyskiwania plików graficznych i wideo. Zwłaszcza w przypadku strat związanych z magazynowaniem, aplikacja dostarcza wszystkie niezbędne komponenty do pobrania zawartości.

 • Komu oprogramowanie skutecznie pomaga?

Zarówno w przypadku prywatnych zdjęć i nagrań wideo, jak i dla profesjonalnej pracy fotografa, Stellar Photo Recovery 9 Premium jest dobrym wyborem. W ten sposób istniejące dane mogą zostać przywrócone w możliwie najkrótszym czasie, nawet w przypadku usterek.

 • Jakie są zalety dostępnej aplikacji?

Ze względu na kompletność aplikacji, możliwe jest odzyskanie danych nawet bez konieczności podejmowania szeroko zakrojonych działań. W połączeniu z prostą naprawą filmów wideo, nie jest trudno wyeliminować istniejące błędy i odzyskać wideo.

 • Jakie formaty obrazów są obsługiwane?

Stellar Photo Recovery 9 i wersja premium zawierają wiele formatów obrazu, które mogą być konwertowane do woli. JPG, BMP, PSD, JP2 i TIFF to tylko kilka przykładów wielu możliwości, które można odzyskać za pomocą aplikacji. To samo odnosi się oczywiście do filmów i audycji.

 • Co jest oferowane z dostępną licencją?

Z aktualną licencją staje się możliwa stała aplikacja. W ten sposób program stanowi dobrą inwestycję, aby być po bezpiecznej stronie w dłuższej perspektywie w przypadku utraty danych.

W wersji Premium: Odzyskiwanie zdjęć, plików wideo i muzycznych oraz naprawa zniekształconych zdjęć i plików wideo za pomocą pierwszego na świecie oprogramowania do odzyskiwania i naprawy.

Przywróć swoje zdjęcia i filmy w 3 prostych krokach!

Funkcje

Odzyskaj usunięte zdjęcia

Stellar Photo Recovery Instrument pozwala na odzyskanie zdjęć z aparatów cyfrowych, kart pamięci, kart SD, pamięci USB / flash dysków, zewnętrznych i wewnętrznych dysków twardych.

Dzięki ulepszonej obsłudze systemów plików FAT32, ExFAT i NTFS, oprogramowanie umożliwia uruchomienie procesu odzyskiwania dla dysku logicznego, dysku fizycznego, podłączonego zewnętrznego nośnika danych lub zapisanego pliku obrazu. Oprogramowanie zapewnia, że jest to wszystko, czego potrzebujesz, aby odzyskać każdy rodzaj utraconych lub usuniętych zdjęć.

Odzyskaj usunięte pliki audio i wideo

Stellar Photo Recovery jest również w stanie odzyskać różne formaty plików wideo i audio, które są przechowywane na dyskach twardych, kartach pamięci i innych nośnikach pamięci. Jest on przeszkolony w zakresie odzyskiwania plików wideo, takich jak AVI, ASF, F4V, WMV, MP4, MOV itp., jak również plików audio, takich jak RPS, OGG, MP3, WMA i wiele innych. Pozwala on również na podgląd odzyskanych plików wideo i audio oraz zapisanie ich w wybranym miejscu.

Zapisz informacje o skanowaniu i kontynuuj odzyskiwanie

Oprogramowanie Stellar do odzyskiwania obrazu pozwala zapisać strukturę drzewa katalogów wygenerowaną po skanowaniu dysku/dysków do żądanej lokalizacji na dysku.

Informacje te są przechowywane w postaci pliku, który można wykorzystać do odtworzenia struktury drzewa znalezionych plików/folderów lub do późniejszego wznowienia odzyskiwania. W każdej chwili można wybrać zapisanie wyniku całego procesu lub zatrzymać skanowanie i zapisać informacje do tego momentu.

Odzyskiwanie danych z określonego obszaru dysku twardego/dysku twardego

Oprogramowanie do cyfrowego odzyskiwania zdjęć pozwala na skanowanie tylko pożądanego obszaru dysku twardego lub nośnika pamięci. Pliki multimedialne znajdujące się w tym obszarze są wyposażone w opcje podglądu i przywracania. Pozwala on również na skanowanie plików multimedialnych tylko w pożądanych formatach. Opcja ta jest przydatna w przypadku, gdy wiesz dokładnie, gdzie znajdowało się utracone zdjęcie/obraz lub plik przed jego usunięciem lub jaki był jego typ formatu.

Przywraca karty SD

Odzyskaj swoje pozornie zagubione zdjęcia i nośniki z uszkodzonych/usterkowych/ niedostępnych kart pamięci, kart flash, kart SD (mini, micro, SDHC i SDXC), kart inteligentnych mediów, bezpiecznych kart MMC i CF. Wśród obsługiwanych aparatów są Sony, Nikon, Canon, Samsung, Pentax, Minolta, Kodak, Sigma, Fuji, Olympus, Epson, Mamiya i Panasonic. Ponadto, oprogramowanie pomaga również odzyskać karty SD po sformatowaniu.

Tworzy obraz wybranego nośnika

W miarę upływu czasu i stałego użytkowania, wewnętrzne i zewnętrzne napędy/nośniki danych rozwijają złe sektory. Tego typu uszkodzenia często powodują, że dane przechowywane w Urządzeniesą niedostępne. Za pomocą oprogramowania Stellar Photo Recovery Software można utworzyć obraz sektorowy w podziale na sektory lub wybraną serię nośników w celu odzyskania danych zapisanych na pozostałych nienaruszonych sektorach. Obraz ten może być używany do odzyskiwania danych za pomocą oprogramowania.

Dodaj nowe nagłówki plików do listy obsługiwanych formatów

Jeśli nie widzisz formatu pliku elementu, chcesz przywrócić go do obsługiwanych formatów plików oprogramowania, możesz albo edytować dowolny z istniejących formatów plików, albo dodać nowe nagłówki plików ręcznie lub automatycznie. Ta funkcja sprawia, że produkt ten jest najlepszym oprogramowaniem do odzyskiwania zdjęć dostępnym na rynku. Daje to aplikacji większą elastyczność i korzyści.

Różne formaty obsługiwanych plików podglądowych

Wraz z wprowadzeniem nowej wersji oprogramowania, trzy formaty podglądu zostały dodane, aby zobaczyć usunięte / zagubione pliki i foldery przed ich odzyskaniem. Klasyczna lista zawiera listę plików/folderów zaraz po ich znalezieniu na dysku twardym, listę plików/folderów według formatu nośnika (np. dokumenty, audio, wideo, archiwa itp.), a Lista usuniętych plików pozwala zobaczyć listę usuniętych plików.

Obsługa odzyskiwania RAW z ulepszonym mechanizmem skanowania

Produkt obsługuje RAW odzyskiwanie plików w przypadku, gdy zwykły proces odzyskiwania nie daje zadowalających rezultatów. Odzyskiwanie RAW działa na zasadzie rozpoznawania nazwy pliku i wykonuje głębsze skanowanie w celu odzyskania utraconych/usuniętych plików. Ulepszony mechanizm skanowania zapewnia szybkie odnalezienie plików i folderów, umożliwiając cyfrowe odzyskiwanie zdjęć w celu dokładnego przywrócenia wszystkich danych.

Działa płynnie z nośnikami o pojemności >2TB pamięci

Większość dostępnych na rynku bezpłatnych narzędzi do odzyskiwania zdjęć nie działa prawidłowo z urządzeniami o dużej pojemności pamięci masowej. Jednakże, oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć Stellar pomoże Ci odzyskać usunięte zdjęcia z nośników o rozmiarach około 2TB lub więcej.

Naprawa JPEG

JPEG Repair to przydatne oprogramowanie naprawcze JPEG/JPG, które przywraca uszkodzone lub zniszczone zdjęcia i pliki obrazów z rozszerzeniem JPEG lub JPG bez zmiany oryginalnych danych. Ten skuteczny program przywraca nawet te obrazy z karty pamięci, które są całkowicie nieczytelne lub usunięte.

Wideo Naprawa

Wideo Naprawa pomaga łatwo naprawić wiele błędów odczytu/zapisu wideo, które pojawiają się w wyniku różnych błędów, w tym ataków wirusów, awarii zasilania, nieprawidłowej awarii systemu, kompresji, lub w przypadku nieprawidłowej obsługi.

Następujące formaty plików są obsługiwane przez Stellar Photo Recovery:

Formaty kamer:Nikon (NEF, NRW), Canon (CR2, CRW), Olympus (ORF), Sony (SR2, ARW, SRF), Kodak (K25, KDC, DCR), Fuji (RAF), Minolta (MRW), Pentax (PEF), Sigma (X3f), Epson (ERF), DNG, Panasonic (RAW), Mamiya (MEF), Leaf (MOS), DJVU, PGM, TGA, Adobe EPS (Mac), Adobe EPS (Windows).

Formaty wideo:AVI, WMV i ASF, MP4, M4V, 3GP, MOV, MPEG, DV, 3G2, M4B, AVCHD Video File (MTS), Divx Encoded Movie File (DIVX), Matroska Video File (MKV), MOI Video File, OIGG Media Player (OGM), Video Object File (VOB), 3G2, ASX, AJP, F4V, VID, TOD, HDMOV, MQV, SVI, MXF Movies.

Formaty audio: WAV, MP3, AIFF, RPS, MIDI, M4A, M4P, AU, OGG, WMA, RM, Real Audio (RA), ACD, AMR, AT3, CAFF, DSS, IFF, M4R, NRA, SND.

Formaty obrazu: JPEG, JPG, TIFF, PNG, GIF, BMP, JP2, INDD, PSD, Pain Shop Pro Image File (PSP), Mamiya (MOS), Picture File (PCT).

Wymagania systemowe
Wersja 9
System operacyjny Windows Vista 32-bitowy, Windows Vista 64-bitowy, Windows 7, Windows 8, Windows 10
1 Roklicencji
 • Procesor Pentium
 • 1 GB pamięci roboczej RAM
 • 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Photo Recovery 9 Premium Windows"
21 paź 2020

Great Job

You did not lose your photo by using this program, Lovely.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany