Infolinia 0800 702813
 
Stellar Repair for Excel

Stellar Repair for Excel

51,63 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822194
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Potężne narzędzie do naprawy uszkodzonych plików Excela (.xls, .xlsx, .xltm, .xltx i .xlsm) i... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Repair for Excel"

Potężne narzędzie do naprawy uszkodzonych plików Excela (.xls, .xlsx, .xltm, .xltx i .xlsm) i odzyskiwania wszystkich danych ze 100% integralnością. Polecany przez Microsoft MVP i certyfikowanych ekspertów Excela, pomaga przywrócić każdy rekord i wizualną reprezentację danych Excela do ich oryginalnej postaci. Narzędzie potrafi naprawić uszkodzone skoroszyty programu Excel 2019, 2016 i starszych wersji.

 • Naprawia pliki Excela i przywraca tabele, tabele przestawne, wykresy, formuły techniczne itp.
 • Zachowuje właściwości arkusza i formatowanie komórek
 • Naprawia wiele plików Excela w jednej operacji


Kiedy powinieneś używać Stellar Repair for Excel?

Nie możesz otworzyć pliku Excela z powodu nieprawidłowego rozszerzenia?
W programach Excel 2019, 2016 itp. możesz napotkać błąd "Excel nie może otworzyć pliku .xlsx", co prowadzi do utraty danych. Ten błąd pojawia się, gdy próbujesz otworzyć uszkodzony plik Excela lub plik o nieprawidłowym formacie. Użycie prawidłowego rozszerzenia pliku może rozwiązać problem, jeśli nie jest on uszkodzony. Jeśli jednak plik jest uszkodzony, będziesz potrzebował narzędzia do naprawy Excela. Stellar Repair for Excel potrafi naprawić uszkodzony plik i przywrócić wszystkie elementy w nienaruszonej formie.

Nie można otworzyć pliku Excela, ponieważ jest uszkodzony?
Nie możesz otworzyć pliku Excela, jeśli jest on uszkodzony. Na przykład, jeśli otworzysz plik Excela utworzony w niższej wersji, takiej jak Excel 2007, w Excelu 2010 lub nowszej, może pojawić się komunikat o błędzie o uszkodzeniu. Albo plik może być otwarty w "widoku chronionym", który nie pozwala na operacje zapisu. Narzędzie do naprawy programu Excel firmy Stellar zapewnia kompleksowe rozwiązanie do naprawy uszkodzonych plików programu Excel we wszystkich wersjach, w tym w programach Excel 2019, 2016, 2013 i starszych.

Excel znalazł nieczytelną zawartość?
Może pojawić się komunikat o błędzie "Excel znalazł nieczytelną zawartość w pliku filename.xls" z prośbą o przywrócenie zawartości skoroszytu. Kliknięcie "Tak", aby przywrócić zawartość, może spowodować utratę formatowania, zastąpienie formuł i niespójności. Stellar Phoenix Excel Repair Software teraz Stellar Repair for Excel może przeskanować skoroszyt i odzyskać jego zawartość.

Cechy Stellar Repair for Excel

Napraw duże plikiExcela
Oprogramowanie Stellar Repair for Excel, znane wcześniej jako Stellar Phoenix Excel Repair, potrafi naprawić uszkodzone skoroszyty Excela o dowolnym rozmiarze. Usuwa on uszkodzenia z poszczególnych elementów, naprawia je i przywraca plik Excela do pierwotnego stanu. Narzędzie do naprawy Excela potrafi naprawić wiele plików Excela w trybie wsadowym.

Naprawia wszystkie uszkodzone błędy Excela
To narzędzie do naprawy Excela naprawia wszystkie typy uszkodzeń, takie jak nierozpoznawalny format, Excel znalazł nieczytelną zawartość w pliku nazwa.xls, Excel nie może otworzyć pliku nazwa.xlsx, nazwa pliku jest nieprawidłowa, plik jest uszkodzony i nie można go otworzyć itp. Stanowi kompleksowe rozwiązanie do rozwiązywania problemów z plikami Excela.

Podglądnaprawionego pliku
Program wyświetla podgląd naprawionego pliku Excela i jego możliwej do odzyskania zawartości w głównym interfejsie. Ta funkcja umożliwia sprawdzenie danych pliku Excela, w tym wszystkich obiektów, przed zapisaniem naprawionego pliku. Pomaga on określić ostateczny stan danych, które otrzymasz po naprawieniu uszkodzonego pliku Excela.

Odzyskujewszystkie obiekty Excela
Narzędzie naprawia plik Excela i odzyskuje wszystkie obiekty, w tym tabele, wykresy, linie trendu, reguły formatowania warunkowego i właściwości arkuszy. Program odzyskuje również wbudowane funkcje, sumy grupowe i cząstkowe, formuły techniczne, liczby, teksty, reguły itp. Przywraca dane z pliku Excela w ich nienaruszonej postaci.

Inne fantastyczne funkcje Stellar Repair for Excel to m.in

Opcja znajdowania plikówExcela
Narzędzie do naprawy Excela Stellar® pomaga użytkownikom, którzy nie wiedzą, gdzie znajdują się pliki Excela, wyszukać wszystkie pliki Excela na komputerze. Udostępnia opcję "Szukaj", która pozwala szybko znaleźć i wyświetlić listę wszystkich plików Excela, które wymagają naprawy. Możesz wybrać z listy pojedynczy plik lub wiele plików, które chcesz naprawić.

Stellar Toolkit forFile Repair
Stellar Toolkit for File Repair dostarcza niezbędnych narzędzi do naprawy uszkodzonych plików biurowych za pomocą jednego interfejsu. Zawiera narzędzia takie jak MS Excel Repair, MS Word Repair, MS PowerPoint Repair i PDF Repair, które naprawiają uszkodzone dokumenty zachowując oryginalny format pliku.

Wymagania systemowe

Procesor
Zgodny zprocesoremIntel (x86, x64)

System operacyjny
Windows 11, 10, 8.1, 8, 7

Pamięć
Co najmniej 4 GB (zalecane 8 GB)

Miejsce na dysku twardym
250 MB wolnegomiejscana dysku

Jak naprawić uszkodzony plik Excela za pomocą oprogramowania Stellar Repair for Excel?
Aby naprawić uszkodzony plik Excela za pomocą programu do naprawy Excela, wykonaj poniższe kroki: Pobierz, zainstaluj i uruchom program Stellar Repair for Excel. Wybierz uszkodzony plik Excela. Wybrany plik Excela zostanie umieszczony na liście plików do naprawy. Kliknij na przycisk "Napraw", aby rozpocząć skanowanie pliku. Sprawdź podgląd naprawionego pliku. Zapisz naprawiony plik w domyślnej lub innej lokalizacji.
Wymień kilka uszkodzeń plików Excela, które możesz łatwo obejść za pomocą tego narzędzia do naprawy plików MS Excel?
Program do naprawy plików Excela może pomóc ci naprawić następujące błędy: Plik jest uszkodzony i nie można go otworzyć. Dokument nie może zostać zapisany. Excel nie może otworzyć pliku 'Filename'.xlsx'
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Repair for Excel"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany