Infolinia 0800 702813
 
Stellar Toolkit for Data Recovery

Stellar Toolkit for Data Recovery

413,39 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822165
 • 1 Rok
 • DE | EN | FR | IT | ES
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Stellar Data Recovery Toolkit to zaawansowane oprogramowanie, któremu zaufali technicy na całym... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Toolkit for Data Recovery"

Stellar Data Recovery Toolkit to zaawansowane oprogramowanie, któremu zaufali technicy na całym świecie, pozwalające odzyskać utracone dane z dysków Windows, macOS i Linux. Narzędzie może odzyskać dane utracone w wyniku usunięcia, sformatowania dysku, uszkodzenia, utraty partycji i awarii systemu.

Kiedy używać Stellar Toolkit do odzyskiwania danych?

Straciłeś dane z maszyny wirtualnej?
Utrata danych może nastąpić na maszynie wirtualnej z takich powodów, jak nieoczekiwane zamknięcie, awaria hypervisora czy błąd człowieka. Stellar Data Recovery Toolkit może zamontować obraz maszyny wirtualnej (VMDK, VDI, VHD i VHDX) i odzyskać utraconedane

Chcesz odzyskać dane z niedostępnej macierzy RAID?
Macierz RAID może stać się niedostępna z powodu awarii kontrolera, awarii dysku twardego, awarii dysku itp. Zestaw narzędzi może odzyskać RAID i przeskanować wolumen RAID w celu odzyskania danych. Może też utworzyć wirtualny dysk, który umożliwi odzyskanie danych, jeśli odzyskanie macierzy RAID nie jest możliwe.

Czy muszę odzyskiwać dane z uszkodzonego systemu?
System może się zawiesić i nie uruchomić z takich powodów, jak aktualizacje systemu operacyjnego, problemy ze sprzętem czy błędy oprogramowania. Dane przechowywane w uszkodzonym lub nieuruchomionym systemie są tracone, chyba że zostaną odzyskane z nośnika. Stellar Data Recovery Toolkit może utworzyć bootowalny USB odzyskiwania, aby uzyskać dostęp do uszkodzonego systemu i odzyskać dane.

Oprogramowanie w zestawie narzędzi do odzyskiwania danych

Stellar Data Recovery
Jest to podstawowy moduł do odzyskiwania danych z nośników opartych na systemach plików APFS, NTFS, FAT, exFAT, HFS, HFS+, Ext2, Ext3 lub Ext4. Stellar Data Recovery Tool może skanować i odzyskiwać utracone foldery, dokumenty, e-maile, zdjęcia, filmy, pliki audio itp. w nieograniczonych formatach plików.

 • Odzyskuje dane z uszkodzonego lub nieuruchomionego systemu
 • Odzyskuje dane z fizycznych i zwirtualizowanych urządzeń pamięci masowej
 • Odzyskuje dowolny typ danych dzięki skanowaniu sygnatur plików

Stellar Repair for Video
Moduł ten naprawia uszkodzone pliki wideo nagrane za pomocą wszystkich głównych marek i typów urządzeń z kamerami. Narzędzie potrafi naprawić zacinające się, migoczące, rozmazane i wszystkie inne rodzaje uszkodzonych filmów na komputerach PC i Mac z systemem Windows. Może naprawiać jednocześnie wiele filmów 4k, 8k, 360? i VR.

 • Naprawia ponad 17 formatów plików wideo, w tym MP4, MOV, AVI i MKV
 • Naprawia filmy nakręcone lustrzanką, dronem, aparatem cyfrowym itp.
 • Obsługuje strony: Nikon®, Canon®, Sony®, Go Pro®, Olympus®, Fuji® itd.

Stellar Repair for Photos
Ten moduł specjalizuje się w naprawianiu uszkodzonych plików graficznych, w tym plików JPEG i plików oryginalnych aparatów fotograficznych (RAW). Może naprawić zniekształcone, ziarniste, rozmazane, rozpikselowane i poszarzałe obrazy, a także naprawić uszkodzenie nagłówka i struktury pliku obrazu.

 • Naprawia pliki JPEG, ARW, CR2, CR3, CRW, DNG, ERF i inne formaty plików
 • Naprawia zdjęcia zrobione lustrzanką, telefonem z systemem Android®, iPhone'em® itp
 • Obsługuje produkty Nikon®, Canon®, Sony®, Olympus® i innych wiodących marek

Stellar Drive Monitor
Narzędzie do monitorowania temperatury, zdrowia i wydajności dysków twardych oraz określania statusu parametrów SMART, takich jak Raw Read Error Rate, Seek Error Rate, Reallocated Sector Count itp.

 • Monitoruje ważne parametry dysku twardego w czasie rzeczywistym
 • Skanowanie dysku twardego w celu wykrycia uszkodzonych sektorów na dysku twardym
 • Klonuje dysk twardy, aby ułatwić odzyskiwanie danych

Cechy Stellar Toolkit for Data Recovery

Odzyskiwanie danychze wszystkich typówdysków
Stellar Data Recovery Toolkit jest przeznaczony dla wszystkich typów dysków, w tym dysków twardych i półprzewodnikowych, pamięci flash USB, pamięci hybrydowych, dysków przenośnych, kart pamięci, nośników optycznych itp. Może również odzyskać dane z dysków zaszyfrowanych BitLockerem® po wprowadzeniu hasła BitLockera lub klucza startowego.

Odzyskiwaniedanych z macierzy RAID0, RAID 5 i RAID 6
Zestaw narzędzi może zrekonstruować niedostępną macierz RAID, używając takich parametrów jak kolejność dysków, sektor startowy RAID, rozmiar paska/bloków itp. a następnie przeskanować wolumen RAID w celu odzyskania danych. Może też podać prawdopodobne wartości dla konstrukcji RAID, gdy parametry są nieznane, umożliwiając odzyskanie danych.

Tworzy wirtualny RAID do odzyskiwania danych
W najgorszym przypadku program może utworzyć wirtualny dysk, jeśli nie jest w stanie odzyskać RAID-u lub znaleźć woluminu. Następnie przeprowadza odzyskiwanie RAW, czyli oparte na sygnaturach plików wyszukiwanie utraconych danych w obrazie woluminu RAID, i odzyskuje je.

Odzyskiwaniedanych z maszyn wirtualnych
Zestaw narzędzi odzyskuje również dane z maszyn wirtualnych, montując obraz maszyny wirtualnej i skanując go jak fizyczną pamięć masową. Może przeskanować widoczne partycje maszyny wirtualnej lub wyszukać brakujące partycje i przeskanować je w celu odzyskania danych. Zestaw narzędzi umożliwia odzyskiwanie danych z obrazów VMDK, VDI, VHD i VHDX.

Obsługujesystemy plikówWindows, macOS i Linux
. Program może odzyskać dane z nośników Windows opartych na systemach plików NTFS, FAT16, FAT32 i exFAT. Obsługuje również pamięć masową systemu macOS, w tym dyski APFS, HFS, HFS+. Narzędzie odzyskuje również dane z magazynów Linuksa z systemami plików Ext4, Ext3 i Ext2.

Odzyskiwaniedanych z uszkodzonego systemu
Narzędzie może tworzyć nośniki startowe, aby uzyskać dostęp i odzyskać dane z uszkodzonego lub nieuruchomionego komputera PC lub Mac z systemem Windows. Nośnik startowy umożliwia bezproblemowy dostęp do nieuruchomionego systemu, tak jak do działającego systemu, skanuje dysk twardy lub dysk startowy i odzyskuje dane.

Odzyskujedane z uszkodzonej partycji
Uszkodzona partycja staje się niedostępna i musi zostać "sformatowana", aby umożliwić dostęp do niej. Jednak formatowanie partycji powoduje usunięcie danych przechowywanych na partycji. Dlatego najpierw powinieneś użyć tego zestawu narzędzi do odzyskiwania danych, aby uzyskać dostęp do uszkodzonej partycji i przeskanować ją, odzyskać pliki, a dopiero potem przystąpić do ponownego formatowania. Program może odzyskiwać dane z partycji sformatowanych w APFS, NTFS, FAT, exFAT, HFS, HFS+, Ext2, Ext3 lub Ext4.

Odzyskuje utraconelub brakującepartycje
. Program może wykryć utracone lub usunięte partycje na dysku przy użyciu opcji "Nie mogę znaleźć dysku", która polega na skanowaniu dysku, szczególnie w celu znalezienia utraconych i usuniętych partycji. Funkcja ta może również wykonać Głębokie Skanowanie, technologię skanowania nośników opartą na sygnaturach plików, aby odzyskać partycje.

Wymagania systemowe

 • Procesor zgodny z procesorem Intel (x86, x64)
 • System operacyjny Windows 11, 10, 8.1, 8, 7
 • Pamięć Co najmniej 4 GB (zalecane 8 GB)
 • Miejsce na dysku twardym 250 MB na pliki instalacyjne
 • Obsługiwane języki angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpańskiCzy można odzyskać usunięte dane z serwera RAID?
Tak, program może odzyskać usunięte dane z macierzy RAID. Może również odzyskać niedostępny wolumen RAID, aby odzyskać dane. Może też utworzyć wirtualną macierz RAID, aby umożliwić odzyskanie danych, gdy odzyskanie macierzy RAID nie jest możliwe.
Czy oprogramowanie pobiera dane z nierozpoznanego nośnika pamięci?
Tak, program może odzyskać dane z nierozpoznanego nośnika, pod warunkiem, że jest on wymieniony w Narzędziu dyskowym.
Jaka jest korzyść z odzyskania części ciała?
Funkcja odzyskiwania partycji w Stellar Toolkit for Data Recovery jest przydatna, gdy partycja dysku twardego została uszkodzona, utracona lub przypadkowo usunięta. Funkcja ta pomaga odnaleźć utracone partycje i odzyskać pliki.
Jakie formaty zdjęć i plików wideo mogę naprawić za pomocą Data Recovery Toolkit?
Stellar Data Recovery Toolkit może naprawić następujące formaty plików zdjęciowych i wideo:Formaty plików zdjęciowych: JPEG, TIFF, DNG, ARW, CR2, CRW, ERF, MRW, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, SR2, RW2 i SRF.Formaty plików wideo: AVI, ASF, WMV, MKV, FLV, DIVX, WEBM, MJPEG, MPEG, AVCHD, MTS, MOV, MP4, M4V, 3G2, 3GP i F4V
Czy mogę używać programu Stellar Data Recovery na moim dwuekranowym setuo?
Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z systemami dwumonitorowymi i umożliwia bezproblemowe odzyskiwanie danych na dwóch ekranach.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Toolkit for Data Recovery"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany