Infolinia 0800 702813
 
Trend Micro Smart Protection for Endpoints

Trend Micro Smart Protection for Endpoints

175,40 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821836
 • CT00921921
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok (lata):

Użytkownik(i):

Typ licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Firma Trend Micro uczyniła z ochrony użytkowników formę sztuki. Rozwiązania bezpieczeństwa... więcej

Informacje o produkcie "Trend Micro Smart Protection for Endpoints"

Firma Trend Micro uczyniła z ochrony użytkowników formę sztuki.

Rozwiązania bezpieczeństwa dostosowują się do bieżących, zmieniających się zagrożeń, przewidują je i dzięki temu są o krok przed nimi. Obejmuje to zagrożenia takie jak złośliwe oprogramowanie bez plików, ataki ukierunkowane, oprogramowanie ransomware i cryptomining.

Maksymalne bezpieczeństwo punktów końcowych, które jest inteligentne, zoptymalizowane i połączone

Kiedyś krajobraz zagrożeń był czarno-biały - trzymałeś złe rzeczy na zewnątrz, a dobre w środku. Teraz trudniej jest odróżnić to, co dobre, od tego, co złe, przez co ransomware i nieznane zagrożenia mogą się prześlizgnąć. Technologie nowej generacji pomagają w walce z niektórymi zagrożeniami, ale nie z innymi. a dodanie wielu narzędzi antywirusowych na jednym punkcie końcowym prowadzi do powstania wielu produktów, które nie współpracują ze sobą. Sprawę komplikuje fakt, że użytkownicy coraz częściej uzyskują dostęp do zasobów firmowych z wielu lokalizacji i urządzeń, a Ty przenosisz usługi do chmury. Potrzebujesz zabezpieczeń punktów końcowych, które zapewniają wielowymiarową ochronę przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, od sprawdzonego dostawcy, któremu możesz zaufać.

Trend Micro™ Smart Protection for Endpoints są inteligentne, zoptymalizowane i połączone, aby zapewnić użytkownikom optymalną ochronę.
SMART: Innowacyjne rozwiązania oparte są na unikalnym połączeniu międzypokoleniowych technik obrony przed zagrożeniami XGen™ oraz wiodącej na rynku globalnej inteligencji zagrożeń, które skuteczniej chronią przed szeroką gamą zagrożeń, w tym oprogramowaniem ransomware, złośliwymi exploitami, kompromitacją biznesowej poczty elektronicznej, podatnościami, złośliwym oprogramowaniem bezplikowym i innymi.
OPTIMISED: Smart Protection for Endpoints minimalizuje obciążenie IT i administratorów dzięki wydajnym rozwiązaniom zaprojektowanym specjalnie dla wiodących platform klientów (punktów końcowych i urządzeń mobilnych) platform (punktów końcowych i urządzeń mobilnych), zintegrowanych aplikacji korporacyjnych i aplikacji w chmurze.
CONNECTED: Smart Protection for Endpoints przyspiesza czas reakcji dzięki scentralizowanej widoczności i kontroli oraz automatycznemu udostępnianiu informacji o zagrożeniach pomiędzy rozwiązaniami (lub warstwami) bezpieczeństwa.

Korzyści wynikające z zastosowania rozwiązania Trend Micro Smart Protection for Endpoints

Maximum XGen™ Security
Łączy wysokiej jakości uczenie maszynowe z innymi technikami wykrywania w celu zapewnienia najbardziej kompleksowej ochrony przed oprogramowaniem ransomware i zaawansowanymi atakami.

Screenshot_12xtJmrzKnIED99

 • Filtruje zagrożenia przyrostowo przy użyciu najbardziej efektywnych technik w celu maksymalnego wykrywania bez fałszywych pozytywów.
 • Łączy techniki bez podpisów, takie jak uczenie maszynowe, analiza behawioralna, ochrona przed wariantami, sprawdzanie liczników, sprawdzanie aplikacji, zapobieganie exploitom i sprawdzanie dobrych plików z innymi technikami, takimi jak reputacja plików, reputacja stron internetowych oraz blokowanie poleceń i kontroli (C&C).
 • Uczenie maszynowe o wysokiej wierności wykorzystuje zarówno analizę przedwykonawczą, jak i analizę w czasie rzeczywistym, w przeciwieństwie do innych dostawców uczenia maszynowego, którzy wykorzystują tylko jedną technikę.
 • Stosuje techniki redukcji szumów, takie jak zliczanie i sprawdzanie białych list na każdym poziomie, aby zredukować liczbę fałszywych pozytywów.
 • Wykorzystuje 11-letnie doświadczenie firmy Trend Micro w zakresie uczenia maszynowego w filtrowaniu spamu i analizie witryn internetowych.
 • Natychmiast udostępnia informacje o podejrzanej aktywności sieciowej i plikach innym warstwom zabezpieczeń w celu powstrzymania kolejnych ataków.
 • Bezpieczeństwo mobilne zabezpiecza urządzenia mobilne Twoich pracowników i dane firmowe dzięki zarządzaniu urządzeniami mobilnymi (MDM) i tworzeniu kopii zapasowych danych.
 • Chroni dane za pomocą pełnego szyfrowania dysku, plików i folderów, aby zachować ich prywatność, wbudowanej funkcji zapobiegania utracie danych (DLP) opartej na szablonach, aby chronić poufne dane oraz kontroli urządzeń, aby zapobiec przedostawaniu się informacji tam, gdzie nie powinny, np. na pamięć USB. gdzie nie powinny, np. na pamięć USB lub do pamięci masowej w chmurze.

Minimalny wpływ
Zmniejszeniewpływuużytkowników i kosztów zarządzania

Screenshot_13vYZr5v0QtgEF6

 • Lekkie i zoptymalizowane zabezpieczenia wykorzystują odpowiednią technikę wykrywania we właściwym czasie, aby zminimalizować wpływ na urządzenia i sieci.
 • Kompleksowy, scentralizowany widok bezpieczeństwa użytkowników umożliwia szybką i skuteczną analizę danych i zagrożeń w całym rozwiązaniu.
 • Widoczność zorientowana na użytkownika w chmurze i w siedzibie firmy pozwala łatwo zrozumieć, w jaki sposób zagrożenia wpływają na konkretnego użytkownika w wielu systemach.
 • Automatyczne udostępnianie danych o zagrożeniach pomiędzy różnymi warstwami zabezpieczeń umożliwia ochronę przed nowymi zagrożeniami w całym przedsiębiorstwie. całej organizacji.
 • Indywidualne pulpity nawigacyjne dla różnych zadań administracyjnych.
 • Elastyczność wdrażania zabezpieczeń punktów końcowych w sposób, który najlepiej wspiera zmieniające się modele biznesowe - lokalnie, w chmurze.
 • Łączenie produktów w chmurze i on-premises bez zmiany umowy handlowej.
 • Pomoc techniczna 24x7 oznacza, że jeśli pojawi się problem, firma Trend Micro szybko go rozwiąże.

Trend Micro Smart Protection for Endpoints

Zbuduj warstwową ochronę w punkcie końcowym, aby w pełni zabezpieczyć użytkownika końcowego, z szeroką obsługą platformy, która obejmuje zabezpieczenia dla środowisk heterogenicznych i ochronę dla unikalnej konfiguracji sieci.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Trend Micro Smart Protection for Endpoints"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany